Ziraat Bankası Düşük Faiz Oranlı Taşıt Kredisi Transfer Kampanyası Başlattı | Süper Fırsatlar

Ziraat Bankası Düşük Faiz Oranlı Taşıt Kredisi Transfer Kampanyası Başlattı

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarından Ziraat Bankası yeni bir kredi kampanyasını kurumsal internet sitesi üzerinden müşterilerine duyurdu. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren herhangi bir kamu veya özel bankadan yüksek faizle taşıt kredisi kullanan vatandaşların borçlarını Ziraat Bankası’na taşıyarak daha uygun faizlerle ödeyebilecekleri bildirildi. Ziraat Bankası’nın yoğun ilgi gören düşük faiz oranlı taşıt kredisi transfer kampanyası hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye bankacılık sektöründe ilklerin bankası olan Ziraat Bankası yeni duyurduğu bir kredi kampanyası ile borç transferi sağlayacağını duyurdu. Özellikle konut kredisi kullanan banka müşterilerinin de yoğun bir şekilde takip ettikleri borç kapatma ve transfer kredi kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Ziraat Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden kamuoyuna duyurulan kampanya kapsamında, başka bankalardan taşıt kredisi kullanan vatandaşların kredilerini banka bünyesine taşımaları halinde daha uygun faiz oranlı kredi transfer kampanyasından yararlanabilecekleri bildirildi. Ziraat Bankası’ndan yapılan kredi açıklamasını ve tüm detayları haberimizin içeriğinde tek tek yer almaktadır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Yapılandırma Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen kamu bankalarından Ziraat Bankası tarafından duyurulan taşıt kredisi yapılandırma kampanyası ile ilgili olarak yapılan açıklamada, “Başka bankalardan kullanmış olduğunuz taşıt kredinizi; Bankamızdan yapılandırın, düşük faiz seçeneklerimiz ile taksit tutarlarınızı azaltın.” ifadeleri kullanıldı. Ayrıca taşıt kredisi ödeme borcunu hafifletmek ve daha esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak borcunu ekonomik açıdan rahat bir şekilde kapatmak isteyen müşteriler için Ziraat Bankası transfer kredisi özellikleri de açıklandı.

ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası detayları açıklandı. Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Transfer Kampanyası Özellikleri

Ziraat Bankası diğer bankalardan taşıt kredisi borçlarını taşıyacak olan müşterilerine sağlayacağı kredi imkanları için bilinmesi gereken özellikler bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde şu şekilde sıralandı:

  • Ziraat Bankası Taşıt Kredisi yapılandırma kampanyası sıfır kilometre ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullanılabilmektedir.
  • Ziraat Bankası Taşıt Kredisi yapılandırma kampanyasında müşterilere 60 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır.
  • Ruhsatında hususi kayıt bulunan hafif ticari araçların satın alımında Ziraat Bankası taşıt kredisi transfer kampanyası kullanımı mümkündür.
  • Ziraat Bankası Taşıt Kredisi yapılandırma kampanyasında satın alınan araç üzerine banka lehine rehin uygulanmaktadır.
  • Gerekli görülmesi durumunda Ziraat Bankası tarafından taşıt kredisi yapılandırma müşterisinden ek teminat talep edilebilmektedir.
  • Ziraat Bankası’nda ayrıca bireysel taşıt kredisi kullanan tüm müşterilere hayat sigortası ve uygun fiyatlı kasko ürünleri de sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Transfer Kampanyası duyurusu yayınlanmasına rağmen henüz taşıt kredisi yapılandırma kampanyasında uygulanacak faiz oranlarına dair herhangi bir bilgi paylaşım yapılmadığı dikkatlerden kaçmadı. Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Transfer Kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası aracılığıyla ya da direkt banka şubelerine müracaat ederek bu kampanyanın ödeme koşullarına ilişkin detayları öğrenebilecekleri bildirildi.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Transfer Kampanyası Başvuru İşlemleri

Ziraat Bankası’nın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre taşıt kredisi transferi için tek başvuru kanalı olarak banka şubeleri belirlendiği duyuruldu. Başka bankalardan yüksek faiz oranları ile taşıt kredisi kullanımı yaptıysanız, borcunuzu daha esnek ödeme seçenekleri kullanarak bütçenize uygun bir hale getirmek için size en yakın Ziraat Bankası şubesine şahsen başvuruda bulunarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası borç yapılandırma kredisi yalnızca taşıt kredileri için başlatıldı. Merakla beklenen konut kredisi yapılandırma kampanyası ile ilgili olarak henüz net bir paylaşımda bulunulmadı.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir