YeşilKadraj Fotoğraf Yarışması başlıyor! | Süper Fırsatlar

YeşilKadraj Fotoğraf Yarışması başlıyor!

Kazanma şansı için yapmanız gerekenler çok basit:

• @garantibankasi Instagram hesabımızı takip edin.

• #YeşilKadraj hashtag’iyle içinde yeşil rengini barındıran bir fotoğrafınızı herkese açık şekilde profilinizde gönderi olarak paylaşın.

Kampanya Detayları

19 Ekim 2018 saat 11.00 ve 22 Ekim 2018 saat 11.00 tarihleri arasında ücretsiz bir sosyal ağ olan Instagram’da hayata geçirilecek yarışmaya “@garantibankasi” Instagram hesabını takip ederek, “yeşil renk” içeren bir fotoğraf çekip, #YeşilKadraj hashtag’iyle herkese açık şekilde paylaşan kişiler katılabilecektir.

Çekilen fotoğraflar arasından kazanan en güzel 5 fotoğraf jüri seçimi ile belirlenecektir. Kazanan 5 kişiye Instax Mini 9 fotoğraf makinesi hediye edilecektir.

Jüri üyeleri Büşra Cinisli, Soner Yıldırım, Merve Türkdoğan ve Yağmur Başkesik’ten oluşmaktadır.

Kazananlarla Garanti Instagram hesabı üzerinden iletişime geçilerek gerekli kişisel bilgileri istenecektir. Kazananlar, kişisel bilgilerini DM (direkt mesaj) yoluyla paylaşacaktır.

Kazananlar 22 Ekim Pazartesi günü @garantibankasi Instagram hesabından story kısmında ve yarışma postunun altında açıklanacaktır.

Paylaşılan fotoğraflarda insan figürü (yüzü) kullanılmaması gerekmektedir, kullanılan fotoğraflar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kazananlar iletişim bilgilerini 25 Ekim Perşembe günü, 23:59’a kadar iletmelidir, aksi takdirde hediye haklarını kaybedecektir.

Hediye, kazananlara kargo yolu ile iletilecektir.

Kazananların paylaştıkları fotoğraflar, Garanti Bankası Instagram (@garantibankasi) hesabında paylaşılacaktır. Bunun için kazananlarla paylaşılacak mail adresine muvafakatname gönderilmesi gerekmektedir. Göndermeyen kişiler ödül haklarını kaybederek, haklarını yedek kazananlara devretmiş olacaklardır.

Garanti Bankası bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan Garanti Bankası sorumlu tutulamaz.

Bu kampanya MPİ’nin 09/08/2018 tarih ve 40453693-255.05.02-E.8151 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

Ödüller nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.

Bir kişi, en fazla 1 adet Instax Mini 9 kazanabilir.

Ödül stoklarla sınırlıdır.

Garanti Bankası, iştirakleri ve PixelPlus ajans çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.

Bu yarışmaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bu kampanyanın Instagram ile bir ilgisi yoktur. Yaşanan aksaklıklardan Instagram sorumlu değildir.

Garanti Bankası, yarışma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir