Yeni Citroen, iPhone 12, Playstation 5 Çekilişlerini Yapacak Markalar Açıklandı

Yeni Citroen, iPhone 12, Playstation 5 Çekilişlerini Yapacak Markalar Açıklandı

Turkcell Platinum iPhone 12 çekilişi yapacağını açıklayarak, çekiliş için son katılım tarihinin ise 31 Ocak 2021 olduğunu duyurdu. Bu tarihe kadar Turkcell Platinum mobil uygulamasını ücretsiz olarak akıllı telefona indirip, ad, soyad, adres bilgileri ile uygulamaya giriş yapanlar direk olarak çekilişe dahil edilecekler. 16 Şubat tarihinde yapılacak çekişlin sonunda ise 10 kişiye iPhone 12 cep telefonu verilecek.

Çekilişe dahil olmak için Goog Play Store veya Apple Store’a giriş yaptıktan sonra mağazalar içi arama çubuğuna ‘’Turkcell Platinum’’ başlığını girip arama yaparak, aynı ad ile görüntülenen uygulamaya giriş yapmak gerekiyor. Uygulamaya tıklama işlemi ardından ekrana gelen ‘’aç’’ kutucuğuna tıklanıp, yeni sayfadaki tablo üzerine isim, soyad, adres bilgileri girilip, onay verilmelidir. Bu adımları gerçekleştiren kişilerin isimlerinin direk olarak çekilişe dahil edileceği açıklandı. Sonuçlar ise 16 Şubat çekilişi ardından duyurulacak.

Citroen Çekilişi

Ocak ayı içinde açıklaması yapılan bir diğer çekiliş ise ‘’Çağdaş Market Citroen Çekilişi’’ olarak gündeme yansıdı. Çekilişe dahil olmak isteyen kişiler 8 Nisan 2021 tarihine kadar Çağdaş Market mağazalarından toplamda 75 TL alışveriş yaparak, market kartlarından harcamaları geçirerek, otomatik şekilde isimlerini çekiliş listesine dahil edecekler. 15 Nisan tarihinde yapılacak olan çekişlin sonunda ise 3 kişiye Citroen C3 marka otomobil hediye edileceği açıklandı.

PS 5 Çekilişi

Ocak ayı çekilişleri incelendiğinde devam eden çekilişler arasında ise ‘’Doritos PS5 Çekilişi’’ yer alıyor. Doritos çekilişine katılmak için son tarih ise 30 Nisan 2021 olarak açıklandı. Kampanyaya katılım için Süper Boy Doritos ürün paketlerinin iç kısmında yer alan şeritteki şifreyi, ad, soy ad, adres, GSM numarası bilgileri ile birlikte https://kampanya.doritos.com.tr/ps5-cekilis linkinde yar alan boşluklara girip, ‘’gönder’’ kutucuğuna tıklamak yeterli. Bu işlemi gerçekleştirenlerin isimleri çekişle dahil edilirken, çekilişte adı çıkan 25 şanslı kişiye Sony PS5 Oyun Konsolu hediye edilecek.

Çekiliş hakkında dikkat edilmesi gereken bir detay ise Doritos tarafından tekrar açıklandı. Marka kendi web adresinde yaptığı açıklama kapsamında çekiliş için gönderilen şifrenin yer aldığı şeridin, cips paketi ile birlikte saklanması gerektiğini, çekiliş sonunda Doritos paketi ile şifreyi gösteremeyenlerin haklarının iptal olacağını belirtti.

Volkswagen Çekilişleri

Çekiliş ile araba kazanmak isteyenler için dikkat çekici bir çekiliş açıklaması ise Parke Profil mağazalarından geldi. 3 Mayıs 2021 tarihine kadar Parke Profil mağazalarından veya web adresinden 2.000 TL’lik parke alışverişi yapanlar, Volkswagen Transporter 2.0 çekilişine dahil edilecekler. Alışveriş yapanların ekstra bir tanımlamaya gerek duymayacağını isimlerinin direk olarak araç çekişline dahil edileceğini açılayan marka, 07.05.2021 günü ise çekilişi yaparak Volkswagen kazanan şanslı isimleri internet sitesinden duyuracağını açıkladı.

Ocak ayı itibari ile başlayan ve araç kazanma şansı sunan Anakara’daki Armada AVM ise şanslı isimlere Volkswagen T-Roc hediye edeceğini açıkladı. Çekilişe katılmak için 23 Nisan 2021 tarihine kadar Armada Alışveriş Merkezi içindeki mağazalardan toplamda 200 TL alışveriş yapmak gerekiyor. Bu alışveriş limitine ulaşan müşterilerin isimleri çekişle dahil edilecekler. 3 Mayıs tarihinde yapılacak olan ve sonucu bu tarih ardından verilecek olan çekiliş sonunda 1 kişi Volkswagen T-Roc marka otomobilin sahibi olacak.

Sonucu Belli Olan Çekilişler

Ocak ayı itibari ile başlayan ve Mayıs sonuna kadar devam eden farklı çekililere bakıldığında şanslı kişilere ağırlıklı olarak araç ve elektronik cihaz hediye edildiğini görülüyor. Ocak ayı içinde tamamlanan ve sonuçları açıklanan çekilişler ise Buger King Tıkla Gelsin PS’5 çekilişi ve Dracell İPhone 11 çekilişi oldu. Markalar şuan şanslı isimleri internet adreslerinden yayınlanmaya devam ediyor.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir