Visa Kartlı Araç Sahiplerine Özel Shell’de 90 TL Hediye Yakıt Kampanyası | Süper Fırsatlar

Visa Kartlı Araç Sahiplerine Özel Shell’de 90 TL Hediye Yakıt Kampanyası

Otomobil sahiplerine özel kaçırılmayacak akaryakıt kampanyaları sunulmaya devam ediliyor. Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen akaryakıt istasyonlarından biri olan Shell’de, Visa özellikli kredi kartı sahiplerine, mobil ödemelerde 15 TL, toplamda ise 90 TL tutarında akaryakıt hediye ediliyor! Aracıyla bedava yakıt hediyesi kazanmak isteyenleri yakından ilgilendiren bu kampanya 15 Haziran tarihinde başlayıp 31 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında her ay Visa kredi kartları ile Shell’den mobil ödeme ile yapılan her 150 TL’lik yakıt alımına 15 TL değerinde yakıt hediye edilecek! Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri bu kampanyadan her ay en fazla 2 kere yararlanma hakkına sahiptir.

Shell benzin istasyonlarından yapılan akaryakıt alımlarında geçerli olan 90 TL’ye varan hediye yakıt kampanyası, Türkiye’de otomobil sahibi olan milyonlarca kişinin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Araç sahipleri, depolarını hediye benzin veya dizel yakıt ile doldurmak için Visa özellikli kredi kartları ile Shell benzin istasyonlarından yakıt almaya devam ediyor. 31 Ağustos tarihine kadar devam eden Visa kartlı araç sahiplerine Shell’den 90 TL hediye yakıt kampanyası hakkında detaylar açıklandı.

Shell’de 90 TL Hediye Yakıt Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Araç sahiplerine Shell benzin istasyonlarında hediye yakıt kampanyası devam ediyor. Bu kampanyaya katılmak için ZUBİZU Shell kampanyasına katılım sağlanması gerekmekte ve Shell’den Visa kartlarıyla mobil ödeme yöntemi kullanılarak akaryakıt veya otogaz alınması gerekmektedir. 15 Haziran – 31 Ağustos 2020 tarihleri her ay Visa kartları ile Shell’den mobil ödeme ile yapılan her 150 TL’lik yakıt alımı yapan kişiler, kampanyaya katılım 15 TL değerinde akaryakıt hediyesi kazanmanın keyfini çıkarabilirler. Kampanyadan her ay en fazla 2 kez yararlanılabileceği için toplamda 90 TL’ye varan hediye yakıt Shell istasyonlarında sizleri bekliyor.

N11’de Maximum Kart sahiplerine 50 TL hediye fırsatı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Shell Hediye Yakıt Kampanyası Detayları

Visa özellikli kredi kartı sahiplerine yönelik, Türkiye’nin en çok tercih edilen akaryakıt istasyonları arasında yer alan Shell’de başlatılan kampanya ile siz de deponuzu bedava yakıtla doldurabilirsiniz. Bu kampanyaya katılım koşullarını sağladıktan sonra sadece sisteme kaydedilen plaka ile Shell petrol istasyonlarında yapılan yakıt alışverişleri ile hediye puan kullanılabilmektedir.

  • Kampanyaya katılım için, Shell’den Visa kartlarıyla mobil ödeme yöntemi kullanılarak akaryakıt veya otogaz alınması gerekmektedir.
  • Kampanyadan kazanılacak Shell Smart Puan’lar ay bitimini takip eden on gün içerisinde yakıt alımı yapılan Shell ClubSmart karta tanımlanacaktır.
  • Her katılımcı, kampanyadan her ay en fazla 2 kez yararlanabilir ve aylık en fazla 30 TL değerinde Smart Puan kazanabilir.
  • Kazanılan Smart Puan’ların, tanımlama yapılan tarihten sonra 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. Süresinde kullanılmayan puanlar, süre bitiminde silinecektir.
  • Smart puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.
  • Sadece kaydedilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden hediye puan kullanılabilir.
  • Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.

Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden puan kazanılmaz. Shell ClubSmart Extra kart sahipleri, Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanıcıları ve 6 ay boyunca ZUBİZU uygulamasına giriş yapmayan ya da plakasını teyit etmeyen kullanıcılar kampanyadan faydalanamaz. ZUBİZU ve Shell şirketleri, kampanya tarihleri içinde kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir