Vakıfbank QR Kod Çekilişleri Apple 12 Telefon Hediye Ediyor

Vakıfbank QR Kod Çekilişleri Apple 12 Telefon Hediye Ediyor

Vakıfbank birbirinden farklı hediyeler sunacağı yeni çekilişi hakkında detayları paylaştı. Web sitesi yoluyla yaptığı açıklama kapsamında ATM cihazları ve mobil bankacılık sistemi üzerinden çekilişe katılım sağlanacağını çekilişin sonunda ise birden fazla şanslı kişiye hediyeler verileceğini ifade etti. Vakıfbank’ın çekilişi Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 04.01.2021 tarih ve E.6 sayılı izni ile düzenlenecek.

ATM’den Katılım

Vakıfbank çekilişine yönelik açıklanan katılım şartlarında ise sadece 18 yaşını doldurmuş olan ve Vakıfbank müşterisi olan veya mobil bankacılık uygulamasını kullanmayı düşünen kişilerin çekilişe dahil olabilecekleri duyuruldu. Türkiye genelindeki Vakıfbank müşterileri, Vakıfbank ATM cihazlarında QR kod sistemi vasıtasıyla her herhangi bir tutar kısıtlaması olmadan para yatırma ve para çekme işlemi gerçekleştirerek 1 adet çekiliş hakkına otomatik şekilde sahip olacaklar.

POS Cihazından Katılım

Vakıfbank yaptığı açıklamada sadece ATM’lerden değil POS cihazları ve mobil bankacılık üzerinden de çekilişe dahil olunabileceğinin altını çizdi. Vakıfbank QR kod uyumlu POS cihazları üzerinden Vakıfbank mobil bankacılık kullanarak QR kod ile kredi kartından ödeme işlemi gerçekleştirilmesi halinde 1 adet çekiliş hakkı kazanılıyor.

Diğer yandan bu işlemler ile bir aday toplamda 3 çekiliş hakkını kazanabiliyor. Bunun için günde 3 kez QR kod ile ödeme işlemi yapılması gerekiyor. POS cihazlarına ödeme yaparken Vakıfbank mobil bankacılık hesabına girerek, kredi kartlarına ait QR kodunu okutup, ödeme işlemini günde 3 kez yapan Vakıfbank müşterilerine 3 çekiliş hakkı veriliyor. Banka çekilişte şansını yükseltmek isteyen müşterilerin marketlerde yapacakları rutin ödeme işlemlerinden QR kod ile ödemeyi tercih edebileceklerini ifade etti.

Mobil Uygulama İle Katılım

Çekilişe katılım için sunulan bir diğer yol ise Vakıfbank mobil uygulaması üzerinden üyelik gerçekleştirmek. Çekilişe katılmak isteyen ve henüz Vakıfbank müşterisi olmayan kişiler, Vakıfbank mobil bankacılık uygulamasını IOS veya android telefonlarına ilk kez mobil bankacılık müşterisi olacak şekilde indirip, uygulama içindeki ana ekranda yer alan ‘’kayıt ol’’ sekmesine giriş yaparak, yeni Vakıfbank mobil müşterisi olmaları halinde 5 çekiliş hakkı kazanacaklar. Sadece ilk kez Vakıfbank mobil şube’ye kayıt yaptıracak olanlar için sunulan bu özel çekiliş hakkında QR kod ile herhangi bir işlem yapılması gerekmiyor. Üyelik ardından kişinin adı 5 çekiliş hakkı ile çekiliş işlemine direk dahil ediliyor.

Birbirinden farklı olan ve herkesin rahatlıkla katılım sağlayabileceği bu 3 farklı yol ile Vakıfbank müşterilerinin tümünün çekilişten yararlanabilmesi için kolaylık sağlıyor. Çekilişe katılım gerçekleştirmek isteyenler için son katılım tarihinin ise 05.03.2021 olduğu belirtildi. Çekilişin ise 26.03.2021 tarihinde halka açık şekilde gerçekleştirilecek.

Hediyeler

QR kod ile katılım sağlanan çekiliş sonunda 5 kişiye Apple 12 128 GB, 15 kişiye Apple iPad Wİ-Fİ Uzay Grisi, 25 kişiye Apple Watch Series 6 hediye edileceği açıklandı. Toplam 45 kişiye farklı hediyelerin sunulacağı çekilişin kazananlarının ise 02.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nden açıkça yayınlanacağı belirtildi.

Şartlar

Vakıfbank aynı zamanda çekilişin şartlarına bağlı detayları da duyurdu. İlk olarak 18 yaşını doldurmamış olan kişiler bu çekilişe dahil olamayacaklar. Çekilişe katılım sağlayıp, kazanmış olsalar dahi sonuçların açıklandığı günde kendilerine hediye tesliminin yapılamayacağı belirtildi.

Çekilişe katılım gerçekleştirmek için ATM’ler veya POS cihazından QR ödeme yapma yöntemleri kullanılıyor ise kişinin Vakıfbank müşteri olması gerekiyor. Kişi Vakıfbank müşteri değilse Vakıfbank mobil uygulamasından yeni üyelik gerçekleştirmesi gereklidir. Bu kapsamda yapılan başvurular ile katılım sağlanabilirken ATM ve Pos’tan QR kod ödeme işlemini seçenler 1 adet ödeme işlemi için 1 adet, tüm gün ise bu işlemi 5 kez yapsalar dahi maksimum 3 adet çekiliş hakkı kazanacaklar.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir