Çarşamba, Haziran 19, 2024
AnasayfaMagazinÜnlü Oyuncu Nicole Kidman: Acı Çekmekten Korkmam! Avustralyalı Oyuncudan Dikkat Çeken Açıklama!

Ünlü Oyuncu Nicole Kidman: Acı Çekmekten Korkmam! Avustralyalı Oyuncudan Dikkat Çeken Açıklama!

Ünlü oyuncu Nicole Kidman duygusal ve iş yaşamına yönelik önemli açıklamalarda bulundu. 53 yaşında olan Avustralyalı oyuncu Kidman, “acı çekmekten korkmayın, bazen acı çekerim, bazen neşelenirim,” ifadelerini kullandı.

“Acı Çekmekten Korkmam”

Ünlü Hollywood yıldızı Nicole Kidman, yaşadığı duygusal ve iş yaşamı ile çatışmalardan bahsetti. Duygusal yaşamına yönelik “bazen acı çekerim bazen de neşelenirim. Acı çekmekten hiçbir zaman korkmam. Duygusal çatışmaları sindirerek sevdiğim bir noktaya gelebildim,” açıklaması yaptı.

53 yaşındaki Avusturalyalı oyuncu duygusal çatışmaların kendisini geliştirdiklerine dikkat çekerek: “birçok insan yaşlandıkça acı çekmekten korktuğu için kendilerini pasif bir hale getiriyorlar. Ben ise korkmadan, pek çok işe ve duruma kendimi rahatlıkla atabiliyorum,” dedi. Aynı zamanda Kidman, 11 yıl evli kalmış olduğu eşi ünlü oyuncu Tom Cruise hakkında da konuştu. Kidman, o dönemdeki evliliğinin değerli olduğunu belirterek; “bu insanların ortaya attıkları iddialar uygun görünüyor ama ben hiç öyle görmedim. Mutlu bir evliliğimiz vardı,” demişti.

Kariyerine Yönelik Açıklamalar Yaptı

Aynı zamanda güzel oyuncu kariyerinin ilk günlerine yönelik de açıklamalarda bulundu. 16 yaşında mesleğe ilk kez adım attığını belirten oyuncu, o dönem özellikle yalnızlık ile çok büyük sorunlar yaşadığından bahsetti. Bir dergiye verdiği röportajda oyuncu “şöhret sahibi olmak, bazen çok ağır gelebiliyor. Ben şanslıydım çünkü en azından kız kardeşim yanımdaydı,” şekline konuştu.

1967 yılında doğan Nicole Kidman, Avustralya ve ABD çifte vatandaşlıklarına sahip bulunuyor. Babası psikolog ve yazar olan Kidman’ın annesi de hemşiredir. Küçük yaşlarda oyunculuk kariyerine adım atmış ve ilk kez 1989 yılında rol almıştır. Özellikle kariyerinin başlangıcında Tom Cruise ile tanışmış ve 11 yıllık bir evlilik sürdürmüştür. 2001 yılında Kırmızı Değirmen filminde ise oyunculuğunun yanında sesinin de güzel olduğunu seyirciye gösteren Kidman, özellikle ünlü yönetmen Stanley Kubrick imzalı olan Gözleri Daima Kapalı filminde de önemli bir oyunculuk sergilemiştir. The Hours filmi ise en iyi kadın oyuncu dalında Oscar’ı kazanmış ve bu sayede Oscar kazanan ilk Avusturalyalı oyuncu olmayı da başarmıştır. Aynı zamanda günümüze değin aldığı pek çok ödül bulunmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?