Pazar, Aralık 10, 2023
AnasayfaGenelTurkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell internet kampanyasını bu kez de yeni müşterilerine özel olarak düzenledi. Turkcell abonesi olan kişiler bu kampanya sayesinde 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediyesinin keyfini çıkarabiliyor. Kampanyadan Turkcell’e taşınan ya da yeni hat alan aboneler de faydalanabilirler. 2 GB hediye kazanmak isteyen abonelerin mutlaka numara taşıma ya da yeni hat alam talebini Turkcell resmi internet adresinden teslim süreci gerçekleştirmesi gerekiyor. Bu kampanyadan bir GSM numarası en çok 1 kere faydalanabiliyor. 2 GB hediye kazandığınız zaman bu hediyeyi sadece yurt içinde kullanabilirsiniz. Hediyenin üçüncü şahıslara transfer edilmesi söz konusu olamaz. Bir dönem içinde eğer bu hediyeyi kullanmazsanız bir sonraki döneme devir söz konusu olmaz. Eğer 23 Kasım’dan önce Turkcell resmi internet adresi üzerinden numara taşıma talebi verildiyse bu durumda 6 ay boyunca 1 GB internet hediyesi geçerli olacaktır.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyasına Katılım Nasıl İptal Edilir?

Turkcell internet kampanyasına katılım iptali dilediğiniz zaman mümkündür. Herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Kampanyaya katılımınızı iptal etmek isterseniz telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra iptal hediye yazıp boşluk bırakıp hediye 2 gb yazmanız yeterli olur. Mesajı 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz. Turkcell kampanyayı bir kere iptal etmeniz halinde size yeniden kampanyaya katılım hakkı vermeyecektir. Kampanya dahilinde cepten internet hediyesinin ücretlendirme periyodu 1 KB olarak belirlenmiştir. Kampanyanın 4 aylık süresi sona erdiği zaman tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

Turkcell tarifeye ek internet paketleri ve fiyatları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Yeşil Beyaz Tavsiye Kampanyası

Turkcell Yeşil Beyaz Tavsiye Kampanyası sayesinde Bursalıların yüzü gülüyor. Zengin içerikler ve serviler Bursalıları bekliyor. Bu pakete sahip olan aboneler anında 3 GB hediye kazanabiliyorlar. Yeni hat alındıktan sonraki 7 gün içinde kısa numaraya katılım SMS’i atılır ve kampanyaya katılım gerçekleşmiş olur. Bu müşterilere özel bir promosyon kodu iletilecektir. Müşterileri promosyon odlarını diğer operatörde yer alan yakınları ile paylaşırlar. Diğer operatör yakınları da yeni hat alır ve Turkcell yeşil beyaza geçiş yapar. Bu sırada mutlaka promosyon kodu 2200’a gönderilmelidir. Kampanyaya bu şekilde katılabilir, kampanya avantajlarından anında yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Yeşil Beyaz Tavsiye Kampanyasına Kaç Kere Katılabilirim?

Turkcell Yeşil Beyaz Tavsiye Kampanyasına katılım sayısı her bir GSM operatörü için tek seferdir. Faydaların bir sonraki döneme devretmesi söz konusu değildir. Ayrıca üçüncü kişiler de bu faydalardan yararlanamazlar. Kampanya fiyatlarının içine KDV bedeli dahil edilmiştir. Şifre gönderiminden sonra 12 ay 1 GB fayda yüklenmektedir. Kampanyaya katılım için mutlaka SMS göndermek gerekir. Telefonların mesaj kısmına geldikten sonra yeşil beyaz tavsiye yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Bunun dışında başvurular alınmamaktadır.

Turkcell Turbo Fırsat Süper Kampanyası

Turkcell Turbo Fırsat Süper Kampanyası bol içeriklidir ve abonelerine 10 GB ek fayda sağlar. Paket sayesinde BİP’e özel 1 GB yüksek görüntü kalitesi ile konuşma şansına sahip olursunuz. Dergilik üzerinden 1 GB internet kullanım hakkınız vardır. Dergilik uygulaması sayesinde Türkiye’nin en popüler dergilerini okuyabilirsiniz. Bu faydalarla bitmedi, Fizy’e özel ek 5 GB internet ve lifebox için özel 5 GB internet de sizleri bekliyor. Paketiniz yurt dışında da geçerlidir. Paket özelliği gereğince, her yöne dakikalarınızı diğer ülkelerde de kullanabilirsiniz. Turkcell paket kapsamında internet ve SMS’lerinizi kullanmanız için günlük ek ücret ödenmesini zorunlu kılmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?