Türk Telekom'dan Sevgililer Gününe Özel Akıllı Telefon Kampanyası | Süper Fırsatlar

Türk Telekom'dan Sevgililer Gününe Özel Akıllı Telefon Kampanyası

Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden Türk Telekom, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Kalbi aşkla atanların buluştuğu Türk Telekom’da sevgililer gününe özel cihaz kampanyası düzenleniyor. Seçili akıllı telefon ya da tabletlerden alan Türk Telekom müşterileri, aynı cihazın 2.sine sadece ayda 99 TL ödeyerek sahip olabiliyor.

Türk Telekom’un 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği cazip akıllı telefon ve tablet kampanyası kapsamında Huawei Y6 2019 akıllı telefon 12 ay taksitle ayda 137 TL’den satışa sunuluyor. Bunun duşunda diğer seçili akıllı telefonlar şu şekilde açıklanıyor:

  • Oppo A5S akıllı telefon 12 ay taksitle ayda 147 TL,
  • Samsung Galaxy A10S akıllı telefon 12 ay taksitle ayda 157 TL

Bu taahhütleri yerine getirerek seçili cihazları satın alan Türk Telekom müşterileri, satın aldıkları uygun fiyatlı akıllı telefonların ikincisine ayda sadece 100 TL ödeyerek sahip olabilme imkanından yararlanıyor.

Türk Telekom Tablet Kampanyası

Sevgililer günü kapsamında gerçekleştirilen akıllı cihaz kampanyası sadece akıllı telefonlarla sınırlı değil. Türk Telekom kampanya kapsamında şu tabletlerde de ikinci ürüne cazip avantajlı ödeme koşulları sunuyor:

  • Casper Via S20 tablet, 188 TL x 12 ay – 2. ürün ayda sadece 129 TL taksitle

Milyonlarca müşterisi bulunan telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Türk Telekom, sevgililer gününde de müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Seçili ürünlerin ikincisinde uygun ödeme koşulları sunan Türk Telekom, kampanya kapsamında hem akıllı telefonlarda hem de tabletlerde dikkat çekici fırsatlar yaratıyor.

Türk Telekom Sevgililer Günü Kampanyası Detayları

  • Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmeleri için ön koşul olarak bildirilen cihazlardan satın almış olması takdirde kampanyalı cihazlardan satın alabilir.
  • Müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için ilk cihazı en fazla 10 gün içinde olması gerekmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Türk Telekom cihaz alabilir koşullarını sağlıyor olması gerekmektedir.
  • Kampanyalı fiyatlar peşin alımlarla geçerli olmayıp, ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya 4 Şubat 2020 ile 15 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerlidir.

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir