Pazar, Mayıs 19, 2024
AnasayfaGenelTürk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları 2021

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları 2021

Türk Telekom internet paketlerinizi tarifenize ek olarak satın alarak internet yetmez düşüncesinden kurtulabilirsiniz. İnterneti yetmeyen kişilere özel hazırlanan bu ek paketler sayesinde internetin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Türk Telekom ek interneti oldukça ekonomik fiyatlardan sunarak kullanıcılarını sevindirmektedir. Farklı kategorilere yönelik ek paketler satın alınabilir. İnternet dışında, konuşma, SMS, sosyal medya uygulamalarında geçerli olan internet paketlerini satın alarak keyifli bir şekilde internette sörf yapabilirsiniz. Bütün ek internet paketlerini online işlemler üzerinden satın alabilirsiniz. Online İşlemler’i satın almak için Google Play ya da Apple Store’u ziyaret edebilirsiniz. Online İşlemler ücretsiz indirilebilir ve kullanılabilir. Hem IOS hem de Android telefonlar için uygundur.

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri Türleri Nelerdir?

Turk Telekom ek internet paketleri türleri şu şekilde sıralanabilir:

  • 4.5 G ek internet paketleri,
  • Online işlemler için özel internet paketleri,
  • Standart ek internet paketleri,
  • Taahhütlü ek internet paketleri,
  • Tarifenize özel ek internet paketleri arasından seçim yapabilirisiniz.

Türk Telekom internet paketlerini kullanım yapılacak olan cihaza göre de verebilir. Bilgisayardan internete girmek isteyen kişilerin bilgisayarımdan internet paketlerime ve faturasız olan kişilerin cepten faturasız internet paketlerine bakması gerekir.

Turkcell tarifeye ek paket bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Tarifeye Ek Aylık Kamu İnternet Paketleri

Türk Telekom ek aylık kamu internet paketleri kullanıcılara farklı miktarlarda sunulmaktadır. Bu paketleri 1 GB, 2 GB, 4 GB ve son olarak 8 GB olarak internet kullanımınıza bağlı olarak satın alabilirsiniz. Ekonomik fiyattan sunulan bu internet paketinden yararlanmaya başlamak için SMS göndermeniz yeterli olur. SMS göndermeden önce kaç GB değerinde internet paketini seçmek istediğinize karar vermeniz gerekecektir. Örneğin eğer 1 GB değerinde olan internet paketinden yararlanmak isterseniz bu durumda Kamu yazıp boşluk bırakıp 1 GB yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderebilirsiniz. Her bir paketten bir fatura döneminde yalnızca bir kere faydalanmanız mümkündür. Eğer paketin kullanım hakkı sona ererse bu durumda varsa diğer paketleriniz üzerinden başka paketiniz yoksa standart ücretlendirme üzerinden ücretlendirmeye tabi tutulursunuz.

Türk Telekom Tarifeye Ek Aylık Kamu İnternet Paketleri İptal Edilebilir mi?

Türk Telekom ek aylık kamu internet paketleri iptali mümkündür. Paket iptalinin gerçekleşmesi için telefonlarınızdan SMS göndermeniz yeterli olacaktır. İptal Kamu yazdıktan sonra paket miktarını yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Eğer paketi iptal etmezseniz paket kendini yenilemeye devam edecektir. Paketinizi iptal etmeniz halinde kalan kullanım haklarınız fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir. Paketi kullanmak için başvuru yapmanız halinde otomatik olarak 4.5 G hizmetlerinden yararlanmak için onay vermiş olursunuz. 4.5 G servisini de isterseniz iptal edebilirsiniz. Paket kapsamında sunulan internet kullanım hakkı eğer fatura dönemi içinde tüketilmezse bir sonraki döneme devir söz konusu olmayacaktır.

Türk Telekom Taahhütlü Ek İnternet Paketleri Nelerdir?

Türk Telekom taahhütlü ek internet paketleri farklı miktarlarda kullanılabilir. 2 GB, 5 GB, 10 GB ve hatta 15 GB’a kadar ek internet paketlerini kullanabilirsiniz. Bu paketleri satın almak için mutlaka 12 ay pakette kalma sözünü vermeniz gerekiyor. Paketleri satın aldığınızda satın alınan miktara göre bir de hediye internet veriliyor. Pakete eğer ilk defa kayıt olacaksanız telefonlarınızın SMS kısmına geldikten sonra ekstra yazıp paket miktarını yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz. Türk Telekom tarafınıza bilgi SMS’i iletecek ve paketiniz başlayacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?