asd
Çarşamba, Temmuz 24, 2024
AnasayfaGenelTTNet Güncel Kampanyaları Neler?

TTNet Güncel Kampanyaları Neler?

Tüm dünyayı etkileyen küresel salgın sonucunda pek çok sektör çalıştıkları ofisleri kapattı ya da bir süre askıya alarak ev çalışması sistemine geçti. Görünen o ki, uzun bir süre daha evden çalışma sistemi devam edecek. Dolayısıyla tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de işlerin yürüyebilmesi için en gerekli şey hızlı bir internet bağlantısına sahip olmak. TTNet, bu durumun farkında olan ve müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermelerini sağlayacak kampanyaları geliştiren telekomünikasyon şirketlerinden biri oldu. TTNet’in sunduğu güncel kampanyalar, uygun fiyatlarıyla da müşterileri memnun ediyor.

Yüksek Hıza Hoş geldin Kampanyası

Özellikle hızlı interneti olsun isteyenler için bir giriş kampanyası olarak düşünülebilecek olan bu paket ile her eve hızlı internet sağlanması amaçlanıyor. Yüksek hıza hoş geldin kampanyası, müşterilerine ilk 2 ayı ücretsiz olacak şekilde, limitsiz fiber internet kullanma imkânı veriyor. Türk Telekom, kampanyalarını yenileyen müşterilere ise, 26 ay boyunca ucuz internet kullanma avantajı sunuyor. Kampanya koşullarını öğrenmek ve kampanyadan yararlanmaya başlamak için ise herhangi bir TTNet şubesine gitmenize gerek kalmıyor. TTNet’in online işlemler kısmından üye olunabilecek kampana ile birlikte McAfee Antivirüs koruması da hediye ediliyor. Böylece müşteriler hızlı internetten yararlanırken, bilgisayarları için zararlı olabilecek virüs dosyalarını da hızla gözlerinden kaçırmamış olacaklar.

Bonus Kart güncel kampanyaları detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Doya Doya İnternet Kampanyası

En uygun TTNet paketlerinden biri olan bu kampanya, evde internet hızını düşürmeden uygun fiyatlı internet seçeneklerinden yararlanmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilebilir. 69.99 lira gibi cüzi bir fiyatlandırmadan başlayan Doya Doya İnternet kampanyası, M, L, XL ve XXL olmak üzere dört ayrı seçenek sunuyor. Hizmetin boyutu arttıkça fiyatı da artarken M paketi, online eğitim gören öğrenciler için oldukça uygun bir seçenek oluşturuyor. Kampanyadan yararlanmak için TTNet şubelerine gitmenize gerek de kalmıyor. TTNet’in internetten ve telefon numarası üzerinden sunduğu hizmetleri değerlendirerek, evinizden çıkmadan yeni bir internet sahibi olabilirsiniz.

Dijital Yaşam Kampanyası

TTNet’in kullanıcıların hizmetine sunduğu en iyi kampanyalardan biri de bu paket. İçinde güvenlik ve koruma ekipmanının bulunduğu bu paketi alarak, bilgisayarınızda bulunan veri ve dosyaların kaybolmasını, silinmesini ve kopyalanmasını engelleyebilirsiniz. Dijital Yaşam Kampanyası içinde bulunan Güvenlik McAfee Total Protection 3 Lisans ile bilgisayarınızın güvenlik açıklarını kapatabilirsiniz. Program aynı zamanda internet dolandırıcılığı ve sahtecilik gibi tehlikelere karşı da sizi korur. Böylece internet üzerinden güvenle alışveriş yapabilir, kişisel bilgilerinizi depolayabilirsiniz.

Paketin içinde gelen diğer bir program ise, Türk Telekom Güvenlik McAfee Güvenli Aile uygulaması. Bu programla da çocuklarınızı internette etkilenebilecekleri her türlü olumsuzluktan koruyabilirsiniz. Bu program ile çocuklarınızın internetteki tüm aktivitelerini görebilir ve gerekli koruma önlemlerini alabilirsiniz.

Bu paketin içinde gelen diğer bir avantaj ise, Muud Premium Üyelik. Muud içinde yerli ve yabancı şarkıcıların albümlerinin yer aldığı, Türkiye’nin en büyük dijital platformu. Premium iyelik ise, uygulamanın her türlü hizmetinden yararlanabileceğiniz anlamına geliyor.

Bu pakette son olarak bir de dil öğrenme yardımcısı çıkıyor. Türk Telekom Akademi Yabancı Dil İngilizce Eğitim programı ile, evde geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirmeniz mümkün. Bu programda iş ingilizcesi de bulunuyor ve sizi kariyer hedeflerinize yaklaştırmak üzere bekliyor.

Yüksek Hızda Modem Kampanyası

Eğer evde kullandığınız internetin hızı beklentilerinizi karşılamıyorsa, Yüksek Hızda Modem kampanyası ile daha hızlı bir internete geçebilirsiniz. Üstelik TTNet bu kampanyadan yararlananlara bir de modem hediye ediyor. Ancak bu hizmetin karşılığında müşterilerinden 24 ay kalma sözü de istiyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?