Signal 20 TL Değerinde Trendyol Hediye Kodu Veriyor | Süper Fırsatlar

Signal 20 TL Değerinde Trendyol Hediye Kodu Veriyor

Ağız bakımı ve sağlığı alanında önde gelen markalardan olan Signal, tek alışveriş tutarında kampanyaya dahil olan anlaşmalı mağazalardan yapılacak alışverişlerde trendyol internet sitesinde tüm alışverişlerde geçerli olacak 20 TL değerinde indirim kodu veriyor. 3 Temmuz ve 13 Temmuz 2020 tarihleri aralığında geçerli olan kampanya ya Çek Kazan uygulaması üzerinden katılım sağlanıyor.

Signal 20 TL Değerinde Hediye Kodu Nasıl Alırım?

Signal 20 TL Trendyol hediye kuponuna sahip olmak için tek fiş – fatura dahilinde en az 30 TL değerinde Signal ürünü alarak ve daha sonra fişiniz ile Çek Kazan uygulaması üzerinden başvuru yaparak Trendyol’daki tüm alışverişlerinizde geçerli olacak 20 TL değerinde indirim kodu alabilirsiniz.

Ayrıca L’Oréal Paris Coloration, English Home 30 TL hediye çeki fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Signal 20 TL Değerinde Hediye Kodu Şartları Nedir?

Signal 20 TL değerinde Trendyol hediye kodu şartları şu şekildedir;

 • Kampanyaya katılım tarihleri 3 – 13 Temmuz 2020 tarihleridir. Bu tarihler dışında yapılacak başvurular geçersiz kabul edilecektir.
 • Kampanyaya katılım sağlamak için Türkiye genelindeki tüm Mopaş marketlerden en az 30 TL değerinde Signal ürünlerinden alım yapanlar katılım sağlayabilirler.
 • Kampanya kapsamında tutulacak Signal ürünlerine seyahat boy ya da set ürünler dahil değildir. Ayrı ürünlerin alınması gerekir. Tek seferde en az 30 TL ederinde alışveriş yapılmalıdır. Ayrı ayrı alışverişler bir araya getirilemez.
 • Kampanya Mopaş market mağazaları ve internet sitesinde geçerlidir.
 • Her katılımcının bir (1) kez katılım hakkı bulunmaktadır.
 • Katılım sırasında kişisel bilgilerde eksik ya da yanlış bilgi verilmesi sonucunda yapılan başvurular geçersiz sayılmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için sadece Çek Kazan uygulaması kullanılacaktır. Bunun için de Kamera ve GPS gibi bilgilerin kullanım hakkının tanımlanmış olması gerekir.
 • Kampanyaya yapılan alışveriş sonucunda elde edilen fiş ya da fatura ile katılmak mümkündür. Satış fişi kopyası, bilgi fişi ya da sevk irsaliyesi ile kampanyaya katılım sağlanmaz.
 • Ekran görüntüsünde fişin okunaklı olmaması, yırtık ya da eskitilmiş olması, efekt kullanılması gibi durumlarda yarışmaya katılmak mümkün değildir. Fişin tüm halinin okunabilir bir şekilde fotoğrafının çekilmesi ve uygulama üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
 • Fişte belirtilen Signal ürünlerinin tam adının açık bir şekilde yer alması gerekmektedir. Fişte yer alacak muhtelif ürün, gıda ürünü ya da kozmetik gibi genel ifadeler kampanya kapsamında değildir.
 • Verilecek ödül stoklar ile sınırlıdır.
 • Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilir.
 • Uygulamaya fiş gönderildikten sonra, sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde fişler kontrol edilerek sonuç tüketicilere bildirilecektir. Kampanyaya uyum sağlayan kimseler Trendyol internet sitesinde geçerli olacak 20 TL değerinde kod kazanacaklardır. İndirim kodu Trendyol’dan yapılacak alışverişlerin hepsinde geçerlidir. Ancak altın ve cep telefonu alışverişlerinde geçerli değildir. İndirim kuponu nakde çevrilmez ya da benzer yöntemler ile kullanılmaz, başkalarına devredilmez.
 • Kazanılan ödül kodunun geçerliliği kazanılan tarihten itibaren bir (1) aydır. İlgili bu tarihe kadar kullanılmayan hediye kodları geçersiz kabul edilir. Geçerliliğini yitiren ve kullanılmayan hediye kodlarının yerine yenileri verilmez, hak talebinde bulunulmaz.
 • Kişisel bilgilerin eksik ya da yanlış verilmesi halinde katılımcılar hediyeden yararlanamayacaklardır.
 • 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz, ödül kazansalar bile ödülleri kendilerine verilemez.

Çek Kazan Nedir?

Çek Kazan uygulaması iOS ve Android telefonlarda çalışan, tek fiş üzerinden çeşitli yarışmalara, kampanyalara ve çekilişlere katılma imkânı veren bir uygulamadır. Ücretsiz olan uygulama, belirtilen çekilişlerde fiş yüklemenize olanak tanır. Söz konusu kampanya için 30 TL değerindeki Signal ürünü aldığınızı gösteren fişi sisteme yükleyerek 20 TL değerindeki indirim kodundan yararlanabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir