asd
Perşembe, Temmuz 25, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaSamsung Büyük Galaxy Çekilişi Başladı

Samsung Büyük Galaxy Çekilişi Başladı

Elektronik alanında dünya devleri arasında sayılan Samsung yeni kampanyası ile birlikte 13 Eylül 2020 tarihine kadar mağazalarından yapılan alışverişlerde Galaxy S20 Ultra ve Galaxy A71 başta olmak üzere çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalıyorlar. Başvuru tarihinin sona ermesi ile kampanyaya katılanlar hediyelerine kavuşabilecekler.

Samsung Büyük Galaxy Çekilişi Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler Türkiye genelinde bulunan Samsung mağazalarına giderek, mağazadaki çalışanlardan Galaxy Note20 ve Samsung Galaxy Note20 Ultra modellerini denemeleri, özellikleri hakkında bilgi almaları, ürünler ile ilgilenmeleri halinde mağaza yetkilisi tarafından verilecek olan QR kod ile birlikte yarışmaya katılım sağlayabileceklerdir. QR kod ile kendilerine özel olarak hazırlanacak başvuru formuna ulaşacaklardır. Başvuru formunun ilgili kısımlarına Ad, Soyad, Cep Telefonu, E-Posta, Adres ve Ziyaret Edilen Mağaza bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Bu koşulların yerine getirilmesi halinde her kişi 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.

Migros sanal market bisiklet çekilişi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Samsung Büyük Galaxy Çekilişi Katılım Koşulları Nelerdir?

Adayların kampanyaya katılım sağlamaları için şu şartları yerine getirmeleri gerekmektedir;

 • Başvurular sadece belirtilen yöntemler ve Samsung tarafından Türkiye genelinde faaliyet gösteren 139 mağaza içinde geçerli olacaktır. Samsung ürünlerinin satıldığı ancak Samsung mağazası olmayan işletmelerde kampanya geçerli değildir.
 • Bu çekiliş Samsung Electronics İstanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 19.08.2020 tarih ve 40453693-255.01.02-E.6400 sayılı izni ile gerçekleştirilmektedir.
 • Her katılımcı kampanyaya bir kez katılım sağlayabilmektedir.
 • Mağazada gereken koşulları sağlayan kişilere mağaza yetkilisi tarafından QR kod verilecektir. QR kod ile erişilecek formun çekilişe katılmak isteyenler tarafından eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir.
 • Çekilişin yapılacağı tarih 23 Eylül 2020’dir. Son katılım tarihi ise 13 Eylül 2020’dir. Bu tarihten sonra sistem başvurular için kapatılacaktır.
 • Çekiliş noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Ancak koronavirüs tedbirleri gereğince alınacak karar doğrultusunda çekilişe seyirci alınmayacak ve internet üzerinden canlı yayın yapılacaktır. Çekiliş Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Toplantı Salonu, Atakent Mah. 221 Sok. Rota Office No:3A D:16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır.
 • Çekiliş ile birlikte adaylara verilecek hediyeler; perakende satış fiyatı 12.495,60 TL olan Galaxy S20 Ultra, perakende satış fiyatı 4.799,06 TL olan Galaxy A71, perakende satış fiyatı 899,00 TL olan Galaxy Buds+ kablosuz kulaklık, perakende satış fiyatı 599,44 TL olan AKG Y-400 bluetooth kablosuz kulaklık, perakende satış fiyatı 398,84 TL olan kablosuz hızlı şarj aleti, perakende satış fiyatı 228,92 TL olan taşınabilir şarj cihazı verilecektir.
 • Kazananlar 25 Eylül 2020 tarihinde Takvim gazetesinde açıklanacaktır.
 • Çekilişte asil kazananların yanında yedek kazananlar da belirlenecektir. Asil kazananların 10 Ekim 2020 tarihine kadar hediyelerini almak için başvurmamaları halinde yedek listeye göre hediyeler dağıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılım gösteren tüm katılımcıların ad, soyadı, iletişim bilgilerinin olması gerekmektedir. Bu alanların ihmal edilmesi ya da yanlış girilmesi halinde adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Adaylara verdikleri iletişim bilgileri üzerinden ulaşılmaması halinde hak kazanmaları halinde hediye hakları kaybolacaktır. Ancak kişinin gazete tebliğine göre ulaşması halinde adres ya da iletişim bilgilerindeki eksiklik dikkate alınmayacaktır.
 • Çekilişe 18 yaşın altında olanlar katılamazlar. Katılım gösterip ikramiye kazansalar bile kendilerine ikramiye verilmez, ikramiyeleri geçersiz sayılır.
 • İkramiye sonucunda verilecek hediyeler nakde çevrilemez, para olarak talep edilemez.
 • Ürünlerden kaynaklı KDV, ÖTV gibi vergiler dışında kalan vergiler, hat, kart vb. bedeli talihler tarafından ödenmektedir. Talihlerinin ilgili ödemeleri yapmamaları halinde hediyeleri kendilerine teslim edilmez.
 • Çekiliş başka kampanyalar ile birleştirilmez ya da hak sahipliği başkasına devredilmez.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?