Rüyada Yeşil Su Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Yeşil Su Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada yeşil su görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Rüyada yeşil su dolu havuz, su yılanı, içinden yüzmek neleri ifade eder? Yeşil su hakkında rüya tabirini inceleyebilirsiniz.3

Bir kimsenin rüyasında yeşil su görmesi çok büyük paralar kazanacağına alamet etmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli rüya tabirleri de bulunmaktadır. Fakat rüya sahiplerinin gerçek hayattaki yaşadığı olaylar bilinçaltına işleyerek rüyalarda tekrar canlanabilmektedir. Bu nedenle rüya sahiplerinin, görülen rüyalar ile kendi hayatını gözden geçirmesi gerekebilmektedir. Rüyaya yeşil su gören rüya sahipleri hakkında Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki;

  • Rüya sahibi bol kazanç elde eder,
  • Rüya sahibi varsa alkol, tütün, kumar gibi maddi ve manevi zarar getiren alışkanlıkları terk eder,
  • Rüya sahibi çevresi tarafından tebrik edilecek hayırlı işlere imza atar,
  • Rüya sahibi yeni bir iş teklifi alır,
  • Rüya sahibinin işi varsa işinde yükselir,
  • Rüya sahibi yardıma muhtaç kimselere yardım eli uzatır,
  • Rüya sahibinin yardım ettiği kişiler hayır duası eder,
  • Rüya sahibine edilen hayır duaları kişinin hayatına bereket getirir,
  • Rüya sahibi bazı istisnai durumlarda tüm bunların aksine çevresinde bulunan bazı insanların ihanetine uğrayarak zarar görür ve bu durum karşısında üzüntü duyar.

Rüyada Yeşil Su Dolu Havuz Görmek

Bir kimsenin rüyasında yeşil su dolu havuz görmesi İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; herhangi bir maddi sıkıntı çekmediğine işaret etmektedir. Bol kazanç içinde yaşam sürdüğüne ve muhtaç olmadan hayatına devam ettiğine dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra rüya sahibinin hayatı boyunca bol kazanç içinde ve bolluk içinde yaşayacağına işaret etmektedir. Bazı alimlere göre rüyada yeşil su dolu bir havuz görmek kişinin geliri az ise artacağına delalet etmektedir. Bunun dışında işinde yükselmek için çaba gösteren kişilerin makamını yükselteceğine, okulda başarılı olmak için çaba gösteren insanların ise hedeflerine kavuşacağına işaret etmektedir. Verilen emek ve çabaların sonucunda hayallere kavuşulacağına, hedeflerin gerçek olacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Ayrıca rüyada ünlü sanatçı görmek ne anlama gelir? Bilgilerine bakabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Su Yılanı Görmek

Rüyada yeşil su yılanı görmek İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüya sahibinin çevresinde kötülüğünü isteyen, işlerini bozmak için çabalayan, kendisine kin duyan, hakkında asılsız ve kötü konuşan birilerinin olduğuna işaret eder. Bunun sonucunda rüya sahiplerinin çevresindeki insanları gözden geçirerek yalnızca en güvendiği bir ya da iki kişi ile dostluğuna devam edeceğine alamet etmektedir. Rüyada yeşil su yılanı gören kişinin gördüğü yılan küçük ise düşmanın küçük ve güçsüz olduğuna, yılan büyük ise düşmanın büyük ve güçlü olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Yeşil Suya Dalmak

Rüyada bir kimsenin yeşil suyun içine dalması çeşitli alimlere göre farklı yorumlarla açıklanmaktadır. Rüyada yeşil suyun içine dalan kişi ile ilgili Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; ölümcül olabilecek çeşitli hastalıklardan bir tanesine kapılacağına, bunun sonucunda rakiplerin harekete geçeceğine ve rüya sahibinin tedbirler alacağına delalet etmektedir. Bunun yanı sıra farklı alimlere göre rüya sahibinin biriktirdiği ve elde bulunan paralarının boş yere harcanacağına ve elden gideceğine işaret etmektedir. Diğer yandan rüya sahibinin mutlu iş ortaklıkları kurarak huzurlu bir hayat sürdüreceğine dair rüya yorumları da bulunmaktadır.

Rüyada Bardakta Yeşil Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bardak içinde yeşil su görmesi hayatında kendisini iyi göstermeye çalışan düşmanlarının bulunduğuna işaret etmektedir. Bunun yanı sıra rüyada bardağın içerisinde yeşil su olduğunu görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüya sahibi düşmanının oyunu ile kardeşten samimi olur, kazancı sürekli artar, fakat dost sandığı düşmandan kötülük bulur. Bunun yanı sıra çeşitli rüya tabiri kitaplarına göre rüyasında bardağın içinde yeşil su gören kişiler uzun süredir hayalini kurdukları mutluluklara nail olacaktır ve huzurlu bir hayat geçirecektir.

Rüyada Yeşil Suda Yüzmek

Rüyada yeşil su içinde yüzmek rüya sahibinin sağlık açısından hiçbir zorluk çekmeyeceğine ve rüya sahibinin daima rahat bir ömür geçireceğine işaret etmektedir. Fakat farklı rüya tabirlerine göre rüya sahibi elinden büyük bir fırsatı kaçıracaktır ve yaptığı yanlış seçimlerin bedelini ödeyecektir.

Rüyada Yeşil Suda Boğulmak

Rüyada yeşil suda boğulmak rüya sahibinin hatalarını fark ederek Allah kapısına gelmesine de hatalarından tövbe ederek Salih ameller işleyeceğine işaret etmektedir. Rüyada yeşil su içerisinde boğulmak çeşitli alimlere göre kişinin büyük ferahlıklar yaşayacağına işaret etmektedir.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir