asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaRüya TabirleriRüyada Yeşil Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada Yeşil Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada yeşil kertenkele görülmesi sağlık sorunlarına işarettir. Rüya sahibi kısa bir süre sonra çeşitli sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır. Rüyada kertenkele görmek sağlık sorunlarının yanında fesat, dedikoducu ve laf taşıyan bir adam anlamına da gelmektedir. Bu adam kötü niyetli olan ve ortalığı karıştırıp rüya sahibinin ilişkilerine zarar vermeye çalışan bir kimsedir. Rüya sahibinin gönül ilişkilerine, aile ilişkilerine ve arkadaşlarıyla olan sosyal ilişkilerine dikkat etmesi gerekmektedir.

Rüyada Kertenkele Tarafından Isırılmak

Rüyada kertenkele ısırması görmek kişinin çevresinde olan kötü bir kimseye işarettir. Rüya sahibinin arkadaşları arasında dost mu düşman mı olduğu tam olarak belli olmayan ve onun için hayırsız şeylerin meydana gelmesine neden olacak birisinin varlığına delalettir.

Rüyada yavru tavşan görmek ne anlama gelir? Hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Rüyada Renkli Kertenkele Görmek

Rüyada görülen renkli kertenkele ortalığı karıştıran, sahtekar ve düzenbaz bir kişinin işaretidir. Rüya sahibinin çevresindeki bu kişi yine ortalığı karıştıracak ve üzüntülere neden olacaktır.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada büyük kertenkele görülmesi savaş yanlısı üst düzey bir yöneticiye, devlet görevlisine veya başka bir yöneticiye işarettir. Öte yandan büyük kertenkele görmek eğer rüya sahibi işsiz ise iş bulmasına da işaret etmektedir.

Rüyada Kertenkele Eti Yemek

Rüyada kertenkele yemek rüya sahibinin çevresinde bulunan fesat, oyunbozan ve sahtekar birisinin varlığına işarettir. Rüya sahibi bu kişiye karşı dikkatli olmalı ve arkadaş ilişkilerinde her şeyi anlatmamalıdır.

Rüyada Ala Kertenkele Görmek

Rüyada ala renkte kertenkele görmek fakirliğe ve kıtlığa işarettir. Rüya sahibi fakirleşecek, maddi açıdan kayıplar yaşayacak ve morali bozulacaktır. Rüyada kertenkele görmek, kertenkelenin rengine göre bu tarz farklı yorumlara sahiptir. Ala kertenkele rüya sahibinin çevresindeki kötü insanlar tarafından kötülüğe uğrayacağına işarettir.

Rüyada Kertenkele Saldırısına Uğramak

Rüyada kertenkelenin saldırdığını görmek rüya sahibinin kıskanç ve kin tutan birisi olduğuna işarettir. Rüya sahibi kıskançlığı, kin tutuculuğu ve sinsiliği yüzünden diğer insanlar tarafından sevilmeyecek ve hatta onun arkasından konuşulacaktır.

Rüyada Yavru Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele yavrusu görmek hayra yorulmaktadır. Rüyasında kertenkele yavrusu gören kimsenin tüm sıkıntılarının ve dertlerinin son bulacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine ve normal bir hayata kavuşacağına ilişkin yorumlar yapılmaktadır. Öte yandan rüyasında kertenkele yavrusu gören kimsenin çeşitli sıkıntılar yaşayacağına ve bu sıkıntıları ancak aile bireylerinden yardım alarak çözebileceğine ilişkin yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada Beyaz Kertenkele Görmek

Rüyada görülen beyaz renkli kertenkele yaşanacak zorlukların ve aile içi sıkıntıların habercisidir. Rüya sahibi hayatında çeşitli sıkıntılar yaşayacak, iş arkadaşlarıyla arası açılacaktır. Fakat bir süre sonra mücadele ederek tüm bu sıkıntıların üstesinden gelecek ve iş hayatında rakiplerini yenerek daha iyi makam ve mevkilere gelecektir şeklinde yorum yapılmaktadır.

Rüyada Denizden Çıkan Kertenkele Görmek

Rüyada bir kertenkeleye denizden çıkarken görmek erkek çocuğa işarettir. Eğer rüya sahibi hamile bir bayansa doğacak çocuğun erkek olacağı işaret edilmektedir.

Rüyada Kertenkeleden Korkmadığını Görmek

Rüyada kertenkeleden korkmamak güç ve dayanıklılığın işaretidir. Rüya sahibinin manen ve fiziksel olarak güçleneceği, hastalıklar karşı daha dirençli olacağı e varsa sağlık problemlerinin son bulacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Kertenkele ile Konuşmak

Rüyasında kertenkele ile konuşan kimsenin çevresinde olan ve onun kötülüğünü isteyen insanlarla fazlaca vakit geçireceğine işaret edilmektedir. Rüyada kertenkele görmek ve onunla konuşmak rüya sahibinin arkasından çevrilen işlere delalettir. Rüya sahibinin arkadaş çevresinde aslında onun kötülüğünü isteyen; sinsi, fesat ve hayırsız kimseler vardır. Kişinin arkadaşlarıyla olan ilişkilerini gözden geçirmesi gerekmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?