Rüyada Uçağın İndiğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Uçağın İndiğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada uçağın indiğini görmek ne anlama gelir, İslami yorumu nasıldır? Rüyada uçağın düşmesi, kaza yapması neyi ifade eder? Rüyada uçak ile ilgili bilgileri inceleyebilirsiniz.

Rüyasında uçağın indiğini görmek genel anlamla rüya sahibi için olumlu şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada uçak gören kimseler bu uçağın olması gerektiği gibi indiğini görürse bu durumda hayatına büyük fırsatlar çıkacağına rivayet edilir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında bir uçağın kazasız bir şekilde indiğini gören kimseler için maddi ve manevi anlamlarda bolluk yaşayacağı bir döneme girdiğini göstermektedir, şeklinde yorumlarını bildirmiştir. Uçağın indiğini ve durduğunu gören kimseler büyük emek harcadıkları bir işin tez zamanda neticesine kavuşur. İşinde veya eğitim hayatında rakiplerini geride bırakarak hızla ilerlemeye devam eder.

Rüyada Uçağın Düştüğünü Görmek

Rüyasında uçak düştüğünün görülmesi hakkında Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında uçağın havadan yere çakıldığını gören kimseler hayatlarında ciddi sorunlar ile karşı karşıya gelerek psikolojik bir çöküntü yaşayacaktır, buyurmuştur. Rüyayı gören kimselerin hayatlarında birtakım işleri tersine gidebilir, düşmanlarının tuzağına düşebilir veya hane halkından biri ile büyük bir tartışma ve anlaşmazlık içine girebilir. Rüyasında uçak düştüğünü gören kimseler için büyük kısmetsizliklerin yaşanacağı zor günlere rivayet edilmektedir.

Rüyada Uçağa Bindiğini Görmek

Rüyasında uçağa bindiğini gören kimseler İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; tez zamanda müjdeli bir haber alır ve uzun bir yolculuğa çıkar. Rüya sahibi büyük bir neşe yaşar ve hayatında önemli bazı değişiklikler için ciddi kararlar almak zorunda kalır. Bekar bir kişi rüyasında uçak görüp o uçağa binerse tez zamanda evlenir ve bir kız çocuğu olur. Rüyayı gören kişi evli ise bu durumda hane halkından birine büyük bir iyilik yapacak bir işe kalkışır.

Rüyada pırlanta görmek ile ilgili bilgilere de bakabilirsiniz.

Rüyada Uçağın Havalandığını Görmek

Rüyada uçağın uçtuğunu gören kimseler için Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; başkalarında gördüğü veya göreceği bir şeye imrenmek ve özenmek anlamına gelmektedir. Rüya sahibi hane halkından veya uzaktan tanıdığı birinden veyahut çevresinden gördüğü bir olayı, bir eşyayı çok beğenerek nazar edebileceğine işaret edilir. Rüya sahibi bazı sorunlar ile mücadele ederken büyük bir karamsarlığa düşebilir ve hiç beklemediği bir yerden misafir ağırlığa bilir.

Rüyada Uçak Kazası Görmek

Rüyasında uçak kazası gören kimseler için İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüya sahiplerinin en yakınları tarafından büyük bir hayal kırıklığına uğratılacağına işaret edilmektedir. Rüya sahibi büyük bir üzüntü yaşayacağı bir olay ile karşı karşıya kalarak haneden veya çevresinden birinden hiç beklemediği bir tavır veya iftira görebilir. Bu durum kişileri çok üzebilir ve büyük bir psikolojik sarsıntı yaşatabilir. Dost gibi görünen ve düşmanlık yapan kişiler rüya sahibine malum olabilir. Rüya sahibi çocuklu biri ise bu durumda malından ve canından düşmanlara karşı beklenmedik bir kişi tarafından korunacağına delalet edilir.

Rüyada Beyaz Bir Uçak Görmek

Rüyada beyaz uçak gören kimseler için alimler hem iyi hem de kötü yorumlar yapmaktadır. Bazı alimlere göre rüyasında beyaz bir uçak görüp bu uçağın havalandığının görülmesi hayatta beklediği birtakım olayların gerçekleşeceğine ve hayatın tadını çıkarmaya işaret etmektedir. Bazı alimlerine göre de rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alamadığına ve uzun sürelerdir uğraştığı halde işinden gücünden netice görememesine rivayet edilmektedir.

Rüyada Renkli Uçak Görmek

Rüyasında renkli uçak gören kimseler azimli ve kararlı bir şekilde yürüdükleri yolda büyük başarılar elde edebilir. Birden fazla işi aynı anda yapabilir veya kalkıştıkları tüm işleri başarı ile sonuçlandırabilir. Hayatında uzun zamandır çözmek istediği sorunları bir anda beklenmedik bir şekilde çözebilir ve bolluk yaşayabilir. Beklenmedik bir yerden maddi bir kazanç sağlayabilir veya yeni bir iş bulabilir. Hali hazırda çalışan bir kişi rüyasında uçak görür ve bu uçağın renkli olduğunu görürse bu durumda hayatında yüzünü gülümseten bir olay tez zamanda gerçekleşir.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir