Rüyada Su İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Su İçtiğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada su içtiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada su vermek, akarsu görmek, su kaplumbağası görmek nasıl yorumlanır? Merak edilen bilgileri inceleyebilirsiniz.

Rüyada su içtiğini görmek kişinin mal, rızık, maneviyat gibi alanlarda yükselişe geçeceğine delalettir. İbn- Sirin (r.a.) bu konuda şöyle bir yorumda bulunur: Rüyada su içmek yeni, tertemiz, bereketli bir hayatın habercisidir.

Açık şans, bolluk bereketlik, güzel iman, maddi konularda başarı sağlama gibi birçok iyi anlama gelen su, genelde İslam alimleri tarafından olumlu olarak gösterilir.

Rüyada Su Vermek

Rüyasında su veren kişi pek iyi bir şekilde tabir edilmez. Rüya sahibi, toplum tarafından dışlanarak itibarsızlaştırılabilir. Şanını ve şöhretini kaybetme noktasına gelebilir. Kişinin çevresindeki düşmanlarına dikkat etmesi gerekir.

Ancak rüya sahibine bir başkası su verirse kişi çocuk sahibi olabilir. Çocukla evi bolluk ve berekete ulaşır. Rüya sahibi için gayet hayırlı ve iyi şeylere kapı açar.

Ayrıca rüyada sel bastığını görmek ne anlama gelir? Bilgilerine bakabilirsiniz.

Rüyada Akarsu Görmek

Rüyada nehir gören kişi güzel bir hayat yaşayacaktır. Ömrü uzun ve bereketli olacaktır. Nehirden akan su berrak ve temizse sağlıklı bir yaşam geçirecek olan rüya sahibi şayet pis ve kurumuş bir nehir görürse çeşitli sağlık sorunlarıyla mücadele edecek demektir.

Rüyada Su Altında Islanmak

Rüyada suyla ıslanmak konusunda pek çok fikir ileri atılır. Bunlardan biri rüya sahibinin yağmurda ıslandığını görmesi üzerine sorunlarının, dertlerinin ve aile problemlerinin biteceğiyle ilgili ortaya atılmıştır. Genelde iyi yorumlar yapılmıştır. Başka bir tabire göre kişi rüyasında suyla ıslanır, yağmura yakalanır, vb. anlarda yüreğini ferah tutmalıdır. Allah tarafından bolluk ve bereket günleri yakındır. Rüya sahibi işinde yükselebilir, manevi açıdan Allah’ın sevdiği kulları arasına girebilir.

Rüyada Kana Kana Su İçmek

Rüyada doyumsuzca su içmek pek olumlu bir şekilde tabir edilmez. Rüyada su içmek kişinin bir iş yeri açacağına, birine borç para vereceğine ya da bir ortakla büyük bir işe girişeceğine delalettir. Rüya sahibi maalesef bu işlerin sonunda pek bir kazanç elde etmez. Başarıya ne yazık ki ulaşamaz.

Şayet rüya sahibi akan bir dereden ya da nehirden su içiyorsa zor durumdaki insanlara yardım edecek demektir. Yardımlarının neticesinde birçok insanla tanışacak ayrıca manevi bakımdan yükselecektir.

Kişi rüyasında bir musluktan su içiyorsa kendinden sonra gelenlere bir miras bırakmak istiyor demektir. Oğullarına, kızlarına veya torunlarına hayırlı bir servet bırakmak istediği tabir edilir.

Rüyada Pis Su Görmek

Rüyasında kirli su gören kişinin bir sürü problemi vardır. Bu sorunlar dünyevi olduğu gibi manevi anlamda da tezahür edebilir. İş hayatınızda, ailenizde veya arkadaşlarınız arasında birtakım anlaşmazlıkların olacağı bildirilir. Böylece kişinin hayatı çok da iyiye gitmez.

Büyük din alimi İmam Cafer-i Sadık (r.a.) rüyada su görmeyi beş farklı anlamda açıklamıştır. Bunlar iman kuvveti, makam sahibi olmak, hayırlı arkadaş edinmek, zor iş ve sadakat olarak açıklanır.

Rüya sahibi rüyasında ne görürse görsün Allah’tan en iyisini ve hayırlısının dilemelidir. Görülen rüyaya göre büyük bir gurura kapılmak veya korkudan hiçbir şey düşünememek insanı yıpratır.

Rüyada Su Kaplumbağası Görmek

Rüyada su kaplumbağası gören kişi uzun bir seyahate çıkacaktır. Bir tatil köyüne, akraba ziyaretine gidilebileceği gibi rüya sahibi yeni evine de taşınabilir. Genelde olumlu olarak tabir edilen su kaplumbağası kişiyi hayırlı ve bereketli bir ömre taşır.

Rüyada Soğuk Suyla Yıkanmak

Rüyasında suyla yıkanmak kişi için oldukça hayırlıdır. Soğuk suyun temizleyici gücü sayesinde rüya sahibi her türlü pislikten ve kötülükten arınır. Salih amel işlemeye başlar. Borçlu ise borcunu ödeyecek güce sahip olur. Hasta ise şifa bulur. Rüyada su içmek kişinin her türlü korkudan ve şüpheden emin olmasını sağlar.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir