Rüyada Sarımsak Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Sarımsak Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada sarımsak yediğinin görülmesi iyiliğe, hayra ve güzelliğe kavuşamaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kendisi için şifa olacak, yüzünü güldürecek, sıkıntılarından, sorunlarından, çektiği zorluk ve zahmetten kurtulmasına vesile olacak olumlu, büyük ve önemli gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüyada sarımsak yediğini görmek güzel haberler almaya, mutlu olmaya, iyi günler yaşamaya, dileklerine ve dualarına kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Sarımsak Görmek

Rüyada kişinin sarımsak görmesi genel anlamı olarak sağlıklı ve huzurlu olacağına işaret etse de bazı âlimler böyle söylememektedir. İmamı Cafer-i Sadık Hz. yorumuna göre rüyada sarımsak görmek; haram mala, çirkin bir söze, üzüntü ve sıkıntı yaşatacak olaylara, gözyaşı dökmeye ve türlü zorluklara delalet eder. İbn-i Sirin Hz. ise rüyada sarımsak görmek ile ilgili şunları söylemiştir: “Rüyada sarımsak görmek haram mala işarettir.” Ancak diyanet sarımsak görmeyi hayra yormuştur. Hasta olan kişilerin şifa bulacağına, borcu olan kişilerin borcunu kapatacakları şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada kavga ettiğini görmek ne anlama gelir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Rüyada Çiğ Sarımsak Yemek

Rüyada kişinin çiğ sarımsak yediğini görmesi, rüya sahibinin fesatlığa düşeceği anlamına gelmektedir, şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yanlış, hatalı ve eksik işler yaparak bunlardan rızık yemeye ve kazanç elde etmeye çalışacağına fakat niyetinin anlaşılması sayesinde toplumdaki itibarını ve iyi yerini kaybedeceğine tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Sarımsak Yemek

Rüyada kişinin pişmiş sarımsak yediğini görmesi, rüyayı gören kişinin hakkın yasaklarına ve emirlerine sadık kalacağına, onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi haksız kazanç yemeyecek, demektir. İmam Nablusi Hz. yorumuna göre rüyasında pişmiş sarımsak yediğini gören kişiler, kötülüklerden tövbe etmesine ve hatadan dönmesine delalet eder.

Rüyada Taze Sarımsak Yemek

Rüyada kendisini taze sarımsak yerken görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde bolluk ve bereket içinde olacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, rızkının artacağına, mutlu ve huzurlu olacağına, feraha çıkarak sıkıntılı günleri geride bırakacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada sarımsak yediğini görmek âlimlere göre rüya sahibinin hayır işleri yapacağına, günahlarından tövbe ederek bir daha günaha bulaşmayacağına delalet eder.

Rüyada Sarımsak Soymak

Rüyada kişinin sarımsak soyduğunu görmesi, genel olarak para veya sağlık olarak değerlendirilir. Hasta olan bir insan için bu rüya, hastalığının şifası bulunacak ve o kişi iyileşecek, demektir. Öte yandan borcu olan kişi borcunu kapatır veya paraya sıkışan bir insanın eli bereketlenir. İş yerinde çalışan kişiler terfi alabilir ya da maaşları artabilir, şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sarımsak Almak

Rüyada sarımsak aldığını görmek, rüya sahibinin başına dert olmasına işarettir. Kendince dert görülmeyen ancak çevresi tarafından dert olarak nitelendirilebilecek bir iş, bir evcil hayvan ya da bir olayı üzerine almasına delalettir. Bu rüyayı gören kişi üzüntü sahibi olur. Durduk yerde başına bela almaya işarettir. Hiçbir sebep yokken çıkan kavgaya ve rüya sahibinin başının ağrımasına işarettir.

Rüyada Sarımsak Toplamak

Rüyada kendisini sarımsak toplarken görmek, rüya sahibinin kendi elleri ile işini çıkmaza sokabileceğine işarettir. Bir bela, bir kısmetsizlik ya da bir işlerin ters gitmesi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin başına gelebilecek derin üzüntü olarak yorumlanır. Ancak mal ve mülk ile birlikte verilen zarara rivayet eder.

Rüyada Yeşil Sarımsak Yemek

Yeşil sarımsak yediğinin rüyada görülmesi, rüya sahibinin hayır işleri yapacağı, doğruluktan vazgeçmeyeceği ve bir kere tövbe ettiği zaman bir daha tövbesinden vazgeçmeyecek kadar inançlı olacağı anlamına gelir. Kötülükten, kul hakkından, haramdan, hileden ve şeytandan uzak durmaya rivayet edilir. Rüyada sarımsak yediğini görmek her anlamda rüya sahibi için hayra işarettir. Kişi dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulur.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir