Rüyada Patlıcan Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Patlıcan Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada patlıcan yediğini görmek rüya sahibinin bir takım yeni alışkanlıklar edineceğine işaret eder. Rüyada patlıcan yediğini gören kimseler için İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüya sahibi kendini ve ailesini korumak için büyük çaba harcayacaktır, bu sebeple kısa zaman içerisinde girişeceği işlerde doğru karar vermek için emin adımlar atmalıdır, demiştir. Rüya sahibi hayatı hakkında ciddi kararların verileceği bir döneme ayak bastığı için bu dönemde yaşadığı sorunları ailesi ve kendi çözüme kavuşturarak feraha varabilir. Rüya sahibi belalardan korunmak için Allah’tan yardım istemelidir.

Rüyada Patlıcan Yemeği Yaptığını Görmek

Rüyada patlıcan yemeği yaptığını gören kimseler hayatlarında bir takım olaylar karşısında zayıf düşerek büyük üzüntüler yaşayabilir. Düşmanlarının oyununa gelebilir ve bu sebeple çevrelerine rezil olabilir. Rüya hakkında Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyasında patlıcan yemeği yaptığını gören kimse tez zamanda kötü bir haber alarak içinden çıkamayacağını düşündüğü bir olay yaşar, bu olay karşısında kendini kaybederse hezimete uğrar, demiştir.

Ayrıca rüyada okula gittiğini görmek ne anlama gelir? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Rüyada Patlıcan Soyduğunu Görmek

Rüyada patlıcan soyduğunu gören kimseler için İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüyasında patlıcan soyduğunu gören kime günahlarından kurtulmak için Allah’tan af diler, demiştir. Bu kimseler geçmişte işledikleri bir günahtan veya söyledikleri bir yalandan dolayı rahatsızlık duyarak bu soruna çözüm aramaktadır. Rüya sahibi Allah’a dua etmeyi bırakmayıp işlediği günah yüzünden af dilemelidir.

Rüyada Patlıcan Tohumu Ektiğini Görmek

Rüyada patlıcan tohumu ektiğini gören kimse farkında olmadan kendini uçuruma sürükleyen bir takım olaylara seyirci kalmaktadır. Etrafından kendisi için kötü düşüncelere sahip insanların gazabına uğrayarak evinden ve yurdundan olabilir. Rüya hakkında Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüya sahibi kendisine yapılacak olan iyiliklere dikkat ederek kimin dost kimin düşman olduğunu anlayabilir, ilerde kendisine yaşatılmak istenen kötülükler için Allah’tan duasını esirgememelidir, demiştir.

Rüyada Patlıcanları Yıkadığını Görmek

Rüyada patlıcan yıkadığını gören kimseler için İmamı Gazali (r.a) yorumunda; kim rüyasında patlıcanları yıkadığını görür ve temizlendiklerini anlarsa hayatında ömür boyu dostluk kuracağı bir takım kimseler ile tanışarak ticareti anlamda büyük işler için ortaklık kurabilir, demiştir. Rüya sahibi zorlu süreçleri geride bırakarak hayatı için büyük adımlar atabilir. Rüya sahibinin vereceği kararlar onun yararına olacak şekilde biçimlenir ve rüya sahibi kısa zaman içerisinde lüks bir hayatın içerisine girebilir.

Rüyada Çiğ Patlıcan Yediğini Görmek

Rüyada çiğ patlıcan yediğini görmek rüya sahibi ve ailesi için pek olumlu şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibi veya ailesinden biri kısa zaman içerisinde büyük bir günah işleyebilir. Bu günah yüzünden hayatını zorlu yönlere çekebilir. Hayatı zorlaşan rüya sahibi daha büyük günahlar işlememek için Allah’tan yardım istemelidir. İnancı zayıf bir kimse rüyasında çiğ patlıcan yediğini görürse Allah’ın sevmediği bir işe kalkışarak büyük vebal alır.

Rüyada Patlıcanlar ile Güzel Yemekler Yaptığını Görmek

Rüyasında patlıcanlar ile değişik güzel yemekler yaptığını gören kimseler hayatlarında köklü değişiklikler yapacaktır. Bu değişiklikler sebebi ile kendilerine bolluk ve bereket getirebilirler. Rüyasında patlıcan ile değişik yemekler yaptığını ve bu yemekleri insanlara sunduğu gören kimseler toplum içinde söz sahibi olan önemli kimseler haline gelir. Ailesinde ve çevresinde bilgisine başvurulur ve kendisine değer verilir. Herkesin sevdiği bir kişi olarak Allah katında büyük sevaplar işleyerek bir takım kimselerin yüzünü güldüren hayırlara vesile olurlar. Rüya sahibi kendisine gelecek bir müjde ile büyük sevinç yaşayabilir ve ailesi de bu sevince ortak olabilir.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir