Rüyada Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Kavga Ettiğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Kişinin rüyasında kavga ettiğini görmesinin pek çok anlamı olabilmektedir. Rüyada birini tartaklamak, saçını çekmek, tekme ya da tokat atmak, sopayla dövmek o kişiye destek vermek anlamına gelir, aynı şartlar altında rüyada bir kişiden dayak yemek o kişiden destek ve yardım almak anlamına gelir. Rüyada bir toplumun ayağa kalkıp isyan etmesi ya da kavgaya tutuşması orada baş gösterecek olan ve tüm toplumu alakadar eden sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüyada kavga ettiğini görmek fikir çatışmalarına, alınan kararlarda muhalefete, görüşlerde sorunlar yaşamaya delalet eder. Rüyada kavga etmenin bir başka tabiri de birine karşı kin ve nefret beslemeye ya da nifak tohumları ekmeye işaret eder.

Rüyada Eşiyle Kavga Etmek

Rüyada kişi eşiyle kavga ettiğini görürse mutlu bir haber alacağı ve yaşam boyu şanslı olacağı anlamına gelir. Güvenilir bir aşk hayatına ve verilmiş sözlerin tutulacağına işaret eder. Sıkıntıdan uzak bir hayata sahip olunacağına yorulduğu gibi, rüyayı gören kimsenin sosyal yaşam içinde de parlak bir geleceğe sahip olacağına yorumlanır. Bazı durumlarda eş ile kavga etmek maddi açıdan sıkıntıya düşmeye de delalet olduğu gibi, aile içinde çıkacak bir huzursuzluğun ve tartışmalı bir durumun işaretçisi de olabilir.

Ayrıca rüyada hastaneye gittiğini görmek ne anlama gelir? Bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Rüyada Arkadaş ile Kavga Etmek

Rüyada arkadaşıyla kavga ettiğini görmek; genellikle aşk ilişkisine, yakın zamanda bir gönül macerası yaşayacağına, hoşsohbet bir adamla konuşmaya, uzun süredir beklenen bir mutluluğa ermeye, hayırlı havadislere, gerçek hayatta insanlarla iyi geçinmeye, güzel bir topluluk içinde bulunmaya işarettir. Bu rüyayı görenin kısa zamanda çok seveceği ve kendinse güvenebileceği bir dostu olur veya arkadaşları ile güzel vakit geçirir, demektir.

Rüyada Kavga Etmek

Kavga ettiğini rüyasında görmek olumsuz anlamları ile de bilinir. Bu rüya hakkında İbn-i Sirin Hz. şöyle demiştir: “Bir kimse rüyasında kavga ettiğini görüyor ise gerçek hayatında insanlar ile sorunlar yaşıyor demektir. Fakat her rüya hayra yorulmalıdır.” Dediklerine göre rüyada kavga ettiğini görmenin kötü bir anlamı olabilse de birçok iyi ve hayırlı anlamları da bulunur.

Rüyada Sevilen Kişi ile Kavga Etmek

Kişi rüyasında sevdiği kişi ile kavga ediyorsa bu rüyanın üç anlamı vardır. Birincisi; rüya sahibi kişi, sevilen kişi ile sokakta kavga ediyorsa, rüya sahipleri bu kişilerin gerçek hayatta kalbinin kırılmasına neden olurlar. Rüya sahipleri bu insanlara değer verdikleri için kişilerin gönlünü almaya çalışacaklardır. İkincisi; rüya sahibi kişi, sevilen kişi ile ev ortamında kavga ediyorsa, kişilerin sinir hastalığı yaşamaya çok yakın oldukları söylenir. Üçüncüsü ise rüya sahibi kişi, sevilen kişi ile nerede kavga ettiğini bilmiyorsa, rüya sahipleri iş hayatında problemlerle karşılaşır.

Rüyada Silahla kavga Etmek

Rüyada silah ile kavga ettiğini görmek hayırlı bir işe vesile olmaya işaret eder. Bir izdivaç için aracı olmaya ve bu izdivaca vesile olmaya delalettir. Bazen de silahla kavga etmek kişinin gerçek hayatta bazı sorunlar yaşayıp insanlarla tartışmasına, çok sevdiği bir kimse ile arasının açılmasına veya ailesinden bir kişi ile bozuşup küslük yaşamaya işarettir.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak

Rüyada birisi ise ağız kavgası ettiğini görmek genel olarak sorundur. Rüya sahibi sıkıntılı günler yaşayacak demektir. Bu rüya genellikle üzüntü ve kederdir. Eğer rüyada ağız kavgası yapıldığı ve rüya sahibi kavga ettiği kişiyi tanıyor ise o kişiyle arasında kısa süreli bir husumet olur veya bu rüya, o kimsenin rüya sahibinden uzaklaşmasına, kızdıracak ve üzecek hareketlerde bulunmasına işarettir. Rüyada kavga ettiğini görmek aynı zamanda rüya sahibinin, sevdiği birinin kalbini kıracağına işarettir.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir