Rüyada İğne İplik Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada İğne İplik Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada iğne iplik hakkında birçok kişi araştırma yapıyor. Rüyada iğne iplik görmek ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Rüyada iğne görmek ile ilgili yorumları inceleyebilirsiniz.3

Bir kimsenin rüyasında iğne ve iplik görmesi yoksulluk ve fakirlik içinde olan, maddi sıkıntılar çeken kişilerin durumunun düzeleceğine ve zenginleşeceğine işaret etmektedir. Bunun yanı sıra rüyada iğne iplik gören bir kimse bekar ve yalnız ise evliliğe işaret etmektedir. Çeşitli yorumlanan tüm rüyalarda kişinin gördüğü rüya ile gerçek hayatında etkilendiği şeyler bağlantılı olabilmektedir. Bir kimsenin gerçek hayatında çok fazla iğe iplik ile uğraşması ya da iğne iplik ile devamlı çalışan bir kimse olması bilinçaltından gelen görüntüler sonucunda rüyalara yansıyabilmektedir. Bu nedenle rüya sahiplerinin gerçek hayatı ile ilgili detayları gözden geçirmesi gerekmektedir ve herhangi bir bağlantı bulunamadığında rüya tabirleri gerçeklik kazanmaktadır. Bir kimsenin rüyasında iğne ve iplik görmek ile ilgili İmamı Gazali (r.a) yorumunda;

  • Rüya sahibinin hayırlı bir evlilik yapacağına,
  • Rüya sahibi evli ise evliliğinin güzelleşeceğine,
  • Rüya sahibi fakirlik içinde ise zenginleşeceğine,
  • Rüya sahibi iğne ipliği yalnızca gördüyse ve kullanmadıysa hayırlı ve Saliha bir kadınla evleneceğine,
  • Rüya sahibinin çok daha hayırlı bir kul olacağına ve Salih ameller işleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada İğnenin Battığını Görmek

Rüyada iğnenin ele batması ya da herhangi bir yerine batması rüya sahibinin yanlış işlere girişeceğine ve bunun sonucunda insanlar tarafından hor görüleceğine alamet eder. Kişinin alacağı yanlış kararlar sonucunda çevresindeki insanların kendisine kızacağına ve ayıplayacağına işaret edilmektedir. Rüya sahibinin bir yerine iğne batması ile ilgili olarak yapılan yorumlarda Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişinin insanlardan tepki toplayacağı, sıkıntı ve kedere kapılacağı rivayet edilmektedir. Buna göre bir kimsenin rüyada kendisine iğnenin battığını görmesi hayırsız olaylar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada İğne Yutmak

Rüya sahibinin iğne yuttuğunu görmesi hakkında çeşitli dedikodular yapıldığına ve bunun sonucunda rüya sahibinin zarar göreceğine delalet etmektedir. Çeşitli rüya tabiri kitaplarına ve yorumculara göre kişinin rüyasında iğne yutması başına hayırsız işlerin geleceğine işaret etmektedir. Rüyada iğne yuttuğunu görmek İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüya sahibinin kötü niyetli insanların saldırısına uğrayacağına, art niyetli kimselere söylememesi gereken sırlarını vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada İğne İplik Bulmak

Rüyada iğne iplik bulduğunu gören bir kimse Câferi Sâdık (r.a) tabirine göre; işlerin büyüyeceğine, iş sahibi olmayan kişilerin ise hayırlı işlere girişeceğine delalet etmektedir. Bir kimsenin rüyada iğne iplik bulması, çok başarılı işlere imza atarak adının anılacağına işaret etmektedir. Kalıcı başarılara imza atacağına, maddi ve manevi huzur bulacağına, maneviyatta büyük işler başaracağına dair rüya tabirleri de çeşitli rüya yorumcuları tarafından söylenmektedir.

Rüyada güvercin yavrusu görmek ne anlama gelir? Merak edilen bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Rüyada İğnenin Kırıldığını Görmek

Bir kimse rüyasında iğnenin kırıldığını görür ise işleri bozulur ve çalışma hayatında aksaklıklar meydana gelir. Çeşitli rüya tabirlerine göre hayırsız ve tatsız şeyler yaşanacağına delalet eden bu rüya için İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüya sahibi utanç duyacağı birtakım işlere kalkışır ve kendisini rezil eder, doğru yoldan saparak pişmanlık duyar.

Rüyada İğne Deliğinden İplik Geçirmek

Rüyada iğne deliğinden iplik geçiren bir kimse hayatında hayırlı işler yapar ve çevresi tarafından sevgi görür. Bunun yanı sıra farklı rüya tabirlerine göre rüyasında ipliği iğne deliğinden geçiren bir kimse uzun çabalarının sonucunda makamında yükselir.

Rüyada İğne İplik İle Dikiş Yapmak

Rüyada iğne iplik ile dikiş yapan kimse iş hayatında başarılara ulaşır ve hayırlı işler sonucunda ferah bir hayat sürdürür. Rüyada iğne iplik ile dikiş yaptığını gören bir kimse eğer evli ise eşi ile mutluluğunu arttırır, bekar ise kendisi için hayırlı bir eş bulur.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir