Rüyada Hastaneye Gittiğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Hastaneye Gittiğini Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada kişinin hastaneye gitmesi, rüya sahibinin şansının artacağına, başarısının çoğalacağına ve mutlu günlere kavuşacağına işarettir. İş yaşantısında sağladığı başarılara ve bu sayede kavuşacağı maddi kazanca, uzun süre bu kazançtan faydalanacağına ve hayırlı paraya işarettir. Aynı zamanda rüyada hastaneye gittiğini görmek, rüya sahibinin işindeki performansının olumlu yönde artacağına ve verimli çalışmalar yapacağına da delalet eder.

Rüyada Hastanede Hasta Görmek

Rüyada bir başkasının hastanede hasta olduğunu görmek hastaların sağlık durumlarına göre yorumlanır. Rüyasında hastanedeki hastaları iyi ve sağlıklı görmek, içinde yaşanılan toplumun refahına, kalkınmasına ve her yönden mutlu, huzurlu ve zengin olmasına işarettir. Eğer hastanedeki hastalar kötü bir durumda ise bu rüya da toplumun bozulmasına, halkın içinde fitne çıkmasına veya bazı kargaşaların gözlemlenmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada erik yediğini görmek hakkında bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada Temiz Hastane Görmek

Rüyasında hastaneyi bakımlı ve temiz görmek, rüya sahibinin daima sağlık ve afiyette olacağına bir işarettir. Bu rüya; selamete ermeye, sapkınlıktan sonra hidayete, insanlara yol gösteren ve onları günahlardan koruyan bir adama, bazen kişinin güzel ahlakına, uzun bir ömürden sonra şehit olarak ölmeye delalet eder.

Rüyada Hastanede Bulunmak

Kişinin rüyada hastaneye gittiğini görmesi yaşadığı maddi sıkıntılardan, varsa borçlardan, sağlık problemlerinden ve geçim darlığından kurtulacağını müjdeler. Rüyayı gören kişinin hayatında var olan tüm sorunlardan kurtulacağına ve maddi manevi huzura ereceğine, ferahlayacağına ve her şeyin istediği gibi olacağına delalettir. Ancak rüyada hastaneye gittiğini görmenin İmam Nablusi Hz.’lerine göre kötü bir anlamı da vardır. Ona göre kişi rüyasında hastaneye gidiyorsa, kendisini ve ailesini bir tehlikeye atacak demektir. Yani bu rüya bir uyarı niteliğinde de görülebilir.

Rüyada Doğum Yapmak İçin Hastaneye Gitmek

Rüyada kişinin doğum yapmak amaçla hastaneye gitmesi, rüya sahibinin çok azimli, hırslı ve inandıklarından vazgeçmeyen bir kişi olduğuna, hayatındaki tüm zorluklara karşın inatla çaba sarf ettiğine, yoğun bir şekilde verdiği emek verdiğine ve hiçbir engel ve problemin kendisini yolundan çeviremeyeceğine işarettir. Rüya sahibi eğer bebek bekleyen biri ise hayallerine kavuşacağına delalet olabilir. Aynı zamanda hayırlı ve güzel evlat sahibi olmaya da işaret eder.

Rüyada Hastane Koridoru

Rüyada hastanenin koridorunu görmek, rüyayı gören kişinin önüne farklı fırsatlar çıkacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse önüne çıkan fırsatları değerlendirirse, dünyevi olarak huzur ve mutluluğu yakalar. Bazen de bu rüya dosdoğru bir ömre, kişinin daima doğru yolda bulunmasına işarettir.

Rüyada Hastanede Çalışmak

Rüyada kendisini hastanede çalışırken görmek, kamu yararına işler yapmak, bencillikten uzak yaşamak demektir ve rüya sahibinin yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceği günlerin yakın olduğu anlamına gelir. Hastanede idari işlerde çalıştığını görmek yönetici olmaya veya kendi şirketini açmaya, temizlik görevlisi olduğunu görmek hastalıktan kurtulmaya, borçlarını ödemeye, hemşire olarak çalıştığını görmek ise hayırlı bir evlat olunduğunu, kişinin her işinde ailesinden aldığı duayla hareket edeceğine tabir edilir.

Rüyada Hastanede Doktor Olmak

Rüyada kendisini hastanede doktor olarak görmek, kişinin elindeki her türlü imkânı zor durumdaki kişiler için iyiliklere vesile olacak şekilde kullandığını, aldığı dualarla sırtının yere gelmeyeceğini bildirir. Üst düzey bir makamda bulunmak, zor durumda olanlara yardım etmek, işini geliştirmek ve mesleğini erken yaşta eline alarak hayatını düzene koymak manasına da gelmektedir.

Rüyada Hastane Görmek

Kişinin rüyasında hastane görmesi Cafer-i Sâdık Hz.’lerine göre âlim, hakîm, rahat, huzur, şifa, maraz (yani hastalık) kapı, köleler için azad anlamlarına gelir. Aynı zamanda rüyada hastaneye gittiğini görmek günahların affedileceğine bir işaret olabilir. Bu neden rüya, işaret olarak alınmalıdır.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir