Rüyada Büyük Dalga Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Büyük Dalga Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada büyük dalga görmek farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyada büyük dalga görmek ne anlama gelir, neyi ifade eder, İslami yorumu nasıldır? Merak edilen bilgileri inceleyebilirsiniz.1

Rüyada büyük dalga görmek kişilerin özellikle gerçek hayatta güçsüz düşeceği ve iş hayatında yorulacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyada dalga gören kimselerin hayatlarında korktuğu birtakım olaylar başlarına gelebilir. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında büyük bir dalganın kendine doğru yaklaştığını gören kimseler hataları ile yüzleşerek ders alacakları birtakım olaylar yaşamaktadır, şeklinde yorumunu bildirmiştir. Rüya sahibi geçmişte yaptığı ve suçluluk duyduğu bir olay ile yüzleşerek çevresinden dostlarını kaybeder ve büyük bir üzüntü yaşar.

Rüyada Dev Dalganın Kendine Yaklaştığını Görmek

Rüyada dev dalganın kendisine doğru yaklaştığını gören kimseler için Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyada dalgalar ile boğuşarak dev bir dalganın kendini yutacağını gören kimseler hayatlarında büyük sorumluluklar alarak kazançlı işlere tez zamanda girişir, demiştir. Rüyasında dalgaların kendini yuttuğunu gören kimseler haneden biri ile büyük bir işin altına girecektir. Rüya sahibi girişeceği işten karlı bir kazanç elde edebilir.

Rüyada Dalgalara Karşı Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında dalgalara karşı yüzdüğünü gören kimseler İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; büyük dertler ile boğuşur ve bu sıkıntıları teker teker başından def eder, şeklinde buyurmuştur. Rüya sahibi dalgalar ile boğuşarak bitap düştüğünü gördüğünde bol kazanç sağlayacağı bir işinde birtakım sorunlar ile mücadele etmek zorunda kalabilir. Rüya sahibi hayatında sürekli bir düşüş yaşayacağı bir döneme girebilir ve sonunda huzura kavuşarak kısa zamanda istediği mevkilere çıkabilir.

Rüyada bir yerden kaçtığını görmek ile ilgili bilgileri de inceleyebilirsiniz.

Rüyada Dalgaların Taşlara Çarptığını Görmek

Rüyasında dalgaların taşa çarptığını gören kimseler için Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; yoluna koyulamayacak birtakım işlere işaret eder. Rüyada dalga gören ve bu dalgaların sert bir şekilde taşlara çarptığını gören kimseler ailesinden birinden veya çevresinden büyük zararlar görebilir. Rüya sahibi psikolojik anlamda zorlu bir sürecin içerisinde kendisini bulabilir. Kendisine çok müdahale edilerek karar vermekte zorlanacağı bir dönem içerisinden geçebilir.

Rüyada Dalgada Boğulduğunu Görmek

Rüyasında dalgalarda boğulduğunu gören kimseler için İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüya sahibinin veya varsa eşi ve çocuklarının yaşam kalitelerini arttıran bir hadisenin yaşanacağına işaret etmektedir. Bu olay ile ailenin veya kişinin yaşam koşullarında ciddi değişiklikler yaşanarak hayalini kurduğu birtakım olayların gerçekleşmesini gözlemleyebilir. Kısa süre içinde büyük bir haber alarak gayrimenkul yatırımlarında bulunulabilir. Rüya sahibinin hanesinden birinin başına talih kuşu konabilir.

Rüyada Kayık İçinde Olarak Büyük Dalga Görmek

Rüyada kayıkta bulunarak büyük dalga gören kimseler için bol kazanç sağlanacağı ve helal rızıklar elde edileceğine işaret edilmektedir. Kazanılacak paranın hayırlı işlerde kullanılacağı ve rüya sahibinin kendi ile hanesine bereket getireceğine rivayet edilmektedir. Rüya sahibi hiç beklemediği bir yerden büyük bir kısmet bulabilir. Rüya sahibi hakkında bazı alimler olumlu yorumlarda bulunurken bazıları ise olumsuz yorumlarını bildirmiştir. Kişilerin rüyasında yüzen bir kayık veyahut bir tekne içinde dalgalar ile boğuştuğunu görmesi iş değişikliği yaparak dikiş tutturamayacağı anlamını gelmektedir.

Rüyada Büyük Bir Dalgaya Kapılmak

Rüyasında büyük bir dalgaya kapıldığını gören kimseler için kanun dışı birtakım işlere girişeceğine rivayet edilir. Rüya sahibi veya hanesinden bir kişi yaptığı kanun dışı işler yüzünden Allah katında günahkâr olabileceğine işaret edilmektedir. Rüyasında dalga gören ve bu dalgaya kapılıp giden kişi direndiğini gördüyse eğer gireceği günahtan af dileyeceğine delalet edilir. Rüya sahibi kıyıdan uzaklaşarak dalgaya kapılırsa maddi bir kaza yaşayıp büyük bir üzüntü duyacağına işaret edilmektedir. Bekar bir kimse rüyasında dalgalara kapıldığını görürse ailesinden veya hayatındaki kişiden büyük bir darbe alarak üzüntü içine girer.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir