Rüyada Beyaz Ev Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu | Süper Fırsatlar

Rüyada Beyaz Ev Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada beyaz ev görmek ne anlama gelir, neyi ifade eder? Rüyada beyaz ev kapısı, penceresi, taşındığını görmek nasıl yorumlanır? Beyaz ev ile ilgili rüya tabirlerini inceleyebilirsiniz.

Rüyada beyaz ev gören kişiler tez zamanda hayırlı ve müjdeli bir haber alır. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyasında ev gören ve bu evin beyaz olduğunu bilen kimseler için hayırlı haberin kapıda olduğuna en kısa zamanda bir yuva kurulacağına işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişi evliyse bu durumda hane halkından hiç beklenmedik birinin hızlı bir şekilde evlenmesine şahit olabileceğine rivayet edilir. Rüya sahibi bekarsa ve hayatında kimse yoksa bu durumda en kısa sürede çok hayırlı bir eşe nail olarak ikiz çocukları olur.

Rüyada Beyaz Evin Kapısını Açtığını Görmek

Rüyada beyaz evin kapısını açtığını gören kimseler için bolluk ve bereket ile geçecek uzun bir ömre işaret edilmektedir. Rüya hakkında Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; kim rüyasında beyaz bir eve girmek için kapısını açar ve eşikten adımını atarsa hayatında büyük işler başararak çok zengin olur, şeklinde yorumlarını bildirmiştir. Bu kişi dünyada büyük bereket ile bol kazanca nail olarak hayatın keyfini çıkarabilir. Rüya sahibinin varsa ev veya araba hayali tez zamanda yerine getirilebilir.

Ayrıca rüyada ayı yavrusu görmek hakkında açıklamaları inceleyebilirsiniz.

Rüyada Beyaz Evin Penceresinden Baktığını Görmek

Rüyada beyaz bir evin penceresinden dışarı baktığını gören kimseler için İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; bu kimseler istediği işe girerek, arzu ettiği hayalini gerçekleştirerek Allah yolunda hayırlı işlerde bulunur. Evli bir kimse rüyasında beyaz bir evden dışarı baktığını görürse tez zamanda güzel bir kız çocuğu olur. Rüya sahibinin ailesinde varsa bir hastalık ile uğraşan veya büyük bir üzüntü yaşayan kişiler kısa süre içinde şifasını bularak huzura kavuşur.

Rüyada Beyaz Eve Taşındığını Görmek

Rüyasında beyaz bir eve taşındığını gören kimseler için lüks bir hayata rivayet edilir. Bu kişiler kalkıştıkları bir iş sebebi ile önce büyük bir hüsrana uğrar, daha sonra işleri hızla yoluna girer ve istediği lüks hayatı yaşar. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kim rüyasında ev görür ve o eve taşınırsa sağlıklı ve uzun bir ömrü olur, demiştir. Rüya sahibi ve hanesi için şans kapıları açılır ve konforlu bir hayat sürülür.

Rüyasında Beyaz Evin İçinde Uyuduğunu Görmek

Rüyada beyaz bir evin içinde uyuduğunu gören kimseler için İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüya sahipleri etrafında bulunan kindar ve kötü niyetli insanları geride bırakarak konforlu bir hayata adım atar, şeklinde rivayet etmiştir. Rüya sahibinin ve hanesinin hiç beklemediği bir yerden mirasa konmasına işaret edilir. Beklenmedik yerden gelecek olan miras bol kazanç ve bereketli işlerin yapılmasına vesile olduğuna işaret edilir.

Rüyada Beyaz Bir Ev Satın Aldığını Görmek

Rüyada beyaz bir ev satın aldığının görülmesi birçok alim tarafından her zaman olumlu bir şekilde yorumlanmıştır. Rüya sahibi kişi beyaz evi satın alarak hayatında büyük bir günahtan kurutulur ve Allah yolunda hayırlı işlere vesile olur. Her kim rüyasında beyaz bir ev aldığını görürse farkında olmadan bir yetimi veya öksüzü sevindirmiş demektedir. Büyük bir sevap işlediğine rivayet edilen rüyayı gören kişi veya hanesi bolluk ve bereket içinde yaşar.

Rüyada Beyaz Bir Evin Balkonunda Oturmak

Rüyada beyaz bir evin balkonunda oturarak etrafı izleyen bir kimse verimli ve kazançlı günler geçirir. Bu kimseler için beklenmedik bir şekilde makam ve mevki yükselmesi yaşanabilir. Etrafındaki kişilerin büyük takdirini toplayarak birçok insanı emri altında çalıştırabilir. Kim rüyada ev görür ve o evin balkonunda oturursa yüksek bir mertebeye yükselir


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir