asd
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
AnasayfaEkonomiParaf Kart Müşterilerine Şubat Ayında 29 TL Hediye Kampanyası

Paraf Kart Müşterilerine Şubat Ayında 29 TL Hediye Kampanyası

Güzelliklerin kredi kartı Paraf’ta şubat ayında da müşterilere kazançlı fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. 17 Şubat 2020 ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Paraf ile market veya akaryakıt sektörleri haricinde yapacağınız her alışverişinizde 29 TL ParafPara fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya katılım koşulları ve detayları hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Paraf Kart 29 TL ParafPara Hediye Kampanyası Detayları

Halkbank’ın en çok kullanılan kredi kartı Paraf kart 2020 yılı Şubat ayı kampanyası ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Paraf kredi kartı müşterileri 17 Şubat ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında market ve akaryakıt sektörleri duşunda yurt için Halkbank POS’larından yapılacak 125 TL ve üzeri ikinci harcamaya 9 TL, üçüncü harcamaya 10 TL, dördüncü harcamaya 10 TL olmak üzere toplamda 29 TL ParafPara kazanma imkanına sahip oluyor.

Bu avantajlı kampanyadan yararlanarak 29 TL Parafpara kazanmak isteyen müşterilerin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil aracılığıyla kampanyaya “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılmaları gerekiyor. Aynı gün ve aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildi.

Paraf Kart 29 TL ParafPara Hediye Kampanyası Şartları

Paraf kredi kartı sahiplerinin 29 Şubat 2020 tarihine kadar yapacakları market ve akaryakıt dışındaki harcamalarda toplamda 29 TL değerinde ParafPara kazanabilmeleri için belirlenen kampanya şartları şunlardan oluşmaktadır.

  • Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahildir. Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
  • Bir Paraf kredi kartı ile kampanyaya katılım yapılması halinde müşterinin tüm kredi kartları da kampanyaya dahil edilmektedir.
  • Bir müşterinin asıl ve ek kartları ile birlikte Şubat ayı ParafPara kampanyasından kazanabileceği en fazla ikramiye tutarı 29 TL olarak belirlenmiştir.
  • Alışverişin yapıldığı işyerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu işyerine aittir. (Gıda, market ve akaryakıt harcamaları kampanyaya dahil sektörler arasında yer almamaktadır.)

Kazanılan ParafPara hediyeleri, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?