asd
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
AnasayfaEkonomiÖğrenciler İçin En Uygun Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Öğrenciler İçin En Uygun Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Öğrencilere avantajlı kredi kartını veren bankalar salgın nedeniyle internet üzerinden de kart başvurularını açmış durumdadır. Bankaların internet  sayfalarında öğrenci kredi kartının faaliyetlerini ve fonksiyonlarını görüntüleyebilir, kart başvurusu yapabilir, banka şubesine gitmeden hemen kartınızı onaylayıp kullanabilirsiniz. Üniversite öğrencilerinin günlük hayatta pek çok ihtiyacı vardır. Bazen bu ihtiyaçların karşılanması için kredi kartına ihtiyaç duyabilirler. Kredi kartı başvurusunda, hızlı öğrenci kredi kartını veren bankaları değerlendirebilirsiniz. Özellikle öğrenciyseniz çeşitli bankaların öğrenciler için kredi kartlarını aramak kafa karıştırıcı olabilir, hangi banka kartının bana vereceğini öğrenmek istiyorsanız bu yazıda bulabilirsiniz. Günümüzde öğrencilere kredi kartı veren bankaların yanı sıra, bankalar da öğrencilere eğitim kredisi adı altında kredi kartı vermektedir, böylece üniversite öğrencileri mali zorluk çekmeden öğrenimlerini tamamlayabilirler.

Öğrencilere Özel Kredi Kartları

Aşağıdaki bankalar listesinden öğrenciler için en uygun kredi kartı veren bankayı seçebilir, avantajlarını ve kredi kartı fonksiyonlarını inceleyebilirsiniz. Hemen online başvuru yapabilir, kartınız onaylanırsa adresinize getirebilirsiniz. Bankanın kredi kartı hareketlerini kontrol edebilir, size en uygun kredi kartını seçerek karşılaştırabilir ve hemen başvurabilirsiniz. Kartınız, başvurudan kısa bir süre sonra en hızlı şekilde adresinize gönderilecektir. Aşağıdaki öğrenciler için kredi kartları listelenmiştir, kartların özelliklerini karşılaştırarak dilediğiniz  öğrenci kredi kartına başvurabilirsiniz.

  • İş Bankası kartı, İş’te Üniversiteli kredi kartı,
  • Akbank kartı, Exi-26 kredi kartı,
  • Yapı kredi Bankası kartı, Play kredi kartı,
  • Vakıfbank kartı, Like öğrenci kredi kartı,
  • Ziraat Bankası kartı, Genç kredi kartı,
  • Garanti Bankası kartı, Bonus Genç kredi kartı.

KYK borç yapılandırma nasıl yapılır? Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Öğrenciler tarafından en çok talep gören kart, İş Bankası’nın İş’te Üniversiteli kartıdır. İlk yıl için yıllık kart ücreti bu kartta yer almamakla birlikte % 2,60 faiz oranı borç,faizi olarak yansıtılmaktadır. Kart limiti önce 400 TL’dir, daha sonra arttırmak için talep oluşturabilirsiniz. Yukarıdakilere ek olarak İş Bankası’nın öğrencilere sunduğu bazı farklı özelliklerde vardır. Bu kart ile tüm Maksimum kampanyalardan  yararlanabilirsiniz. Ayrıca İş’te Üniversiteli kart, öğrenciler için oldukça faydalı olan Müzekart işlevlerini de sağlamaktadır. Müzekart işlevini kullanarak çoğu müzeyi ücretsiz olarak ziyaret etme şansına da sahip olacaksınız. Yıllık kart ücreti 20 Türk Lirası’dır.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı

Akbank’ın üniversite öğrencilerine sunduğu Exi-26 kredi kartı sayesinde, Axess kartın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kartınızı nakit çekme, kredi kartı taksitli ödeme ve borç tahsilatı gibi fonksiyonlarla kullanabilirsiniz. 26 yaşın altındaki kişilere hizmet vermek için bu kartı kullanın, alışverişten Chip-Para kazanabilir ve Chip paranızı (puan) alışveriş için kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Ziraat’in üniversite öğrencilerine sunduğu Gençkart kredi kartı ile 5 yıl kart ücreti ödemesi yapmazsınız. Lisans öğrencilerine 500 TL, yüksek lisans öğrencilerine 800 TL ve 950 TL limit verilmektedir. KYK burslarının ve kredilerinin de Ziraat Bankası tarafından sağlandığını biliyorsunuz. Bunun için Ziraat Genç kartı alarak faydalanabilir veya sadece kredi kartı olarak kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Garanti Bankası’nın öğrencilere sunduğu Garanti Bonus Genç kartı ile öğrencilere birçok özel indirimden yararlanabilirsiniz. Bu kredi kartının yıllık ücreti yoktur Bu kredi kartı 18-25 yaş arası gençler içindir. Garanti Bankası öğrencileri için olan kredi kartının pek çok farklı işlevi vardır. Mesela kafe ve restoran harcamaları için 20 TL ikramiye, ekstreyi 1 ay erteleme gibi fonksiyonları vardır. Garanti Bonus Genç kredi kart başvurunuzu Garanti web sitesinden, Garanti müşteri hizmetleri numarası 444 0 333’ten veya bir banka şubesinden yapabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?