asd
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
AnasayfaGenelNescafe Gold 2020 Yılı Çekiliş Kampanyası

Nescafe Gold 2020 Yılı Çekiliş Kampanyası

Türkiye’de en çok sevilen ve tüketilen kahve markalarından olan Nescafe Gold, 2020 yılında da müşteri memnuniyeti odaklı cazip kampanyaları ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Nescafe Gold’un karşı konulmaz kokusu, müşterilerini kazanmaya davet ediyor. 14 Şubat 2020 ile 2 Temmuz 2020 tarihleri arasında sürecek kampanya ile;

  • 7 kişiye her hafta 1.000 TL değerinde Param Nescafe Gold Hediye Kartı,
  • 7 kişiye Nescafe Gold Kahve Makinesi
  • Kampanya kapsamında 1 kişiye BMW X2 sDrive 18i MSport X 2018 Model otomobil

hediye edilecek. Nescafe Gold çekiliş kampanyasına katılım koşulları ve kampanya detayları hakkında merak edilen tüm bilgileri haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Nescafe Gold Çekiliş Kampanyası Detayları

Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin (MPİ) ilgili izni ile düzenlenen Nescafe Gold 2020 yılı çekişiş kampanyası, 20 haftalık dönem ve ilk 20 haftalık dönemin tüm katılımları üzerinden gerçekleştirilecek 21. dönemle gerçekleştirilecektir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin Nescafe Gold ürünlerinin üzerinden çıkan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk olacak şekilde yazıp, tüm GSM operatörlerinden 4544’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir. SMS katılımı dışında müşteriler yine aynı bilgileri nescafemycafe.com bağlantısına sahip internet sitesinde yer alan forma doldurarak da kampanyaya katılım gösterebilecektir.

Çekilişte her haftalık dönem için 7 şanslı müşteriye 1.000 TL değerinde Param Nescafe Gold Hediye Kartı verilecektir. Bu hediyeler 31.10.2020 tarihine kadar tüm Türkiye genelindeki mağazalarda yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Kazanılan hediyelerin talihliden başkası tarafından kullanılması mümkün değildir.

Nescafe Gold Çekişil Kampanyası Koşulları

  • Kampanya döneminde ikramiye görselleri ile verilecek hediyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
  • Çekilişler 20 dönem için ayrı ayrı olacak şekilde noter huzurunda ve isteyen tüm tüketicilerin katılımına açık olacak şekilde gerçekleştirilecektir.
  • Katılıcının ikramiye kazanması halinde adres bilgilerinin eksik olması durumunda gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli sayılacaktır.
  • İkramiye tesliminde hediye kazanılan okunabilir şifreli ürün ibrazı zorunludur. Okunabilir şekilde saklanması tüketicinin sorumluluğundadır.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?