n11.com ve Yandex.Market anlaşması ile n11.com KOBİ’lerinden ihracat hamlesi | Süper Fırsatlar

n11.com ve Yandex.Market anlaşması ile n11.com KOBİ’lerinden ihracat hamlesi

n11.com’un Rus e-ticaret platformu Yandex.Market ile yaptığı anlaşmayla, Türk KOBİ’lerin ürünleri n11.com aracılığıyla Rus E-ticaret platformu n11.com, Rusya’nın en büyük ticaret platformlarından Yandex.Market ile yaptığı anlaşmayla e-ihracatın ilk adımlarını atıyor. Anlaşma kapsamında Türk KOBİ’ler Rusya’ya n11.com aracılığıyla satış yapabilecek. 

İş birliği kapsamında Yandex.Market sınır ötesi e-ticaret platformu kullanıcıları, n11.com aracılığıyla Türk mallarına erişebilecek. n11.com’dan yapılan açıklamaya göre Rusya ile yapılacak olan e-ihracat hamlesi, ilerleyen dönemlerde başka ülkelerle de devam edecek. Ayrıca n11.com, 20’ye yakın iş ortağıyla SK Planet bünyesindeki 11th Street(11.Cadde) ile yaptığı benzer bir anlaşma kapsamında Kasım 2018 itibariyle Kore’ye ihracatın yolunu da açacak.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir