Mercedes – Benz’den Mayıs Ayına Özel Finansman Kampanyası | Süper Fırsatlar

Mercedes – Benz’den Mayıs Ayına Özel Finansman Kampanyası

Alman otomotiv devi Mercedes – Benz’in Türkiye’deki satışlarına özel başlatılan mayıs ayı kredi kampanyası yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Mercedes – Benz Finansal Hizmetler tarafından kamuoyuna açıklanan mayıs ayı kampanyası kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ile uygun faiz oranlı kredi destekleri Mercedes – Benz sahibi olmak isteyen tüketicilere sunuluyor. Yaz aylarını sıfır kilometre bir Mercedes ile girmek isteyenlerin yakından ilgilendiği kampanyada çok cazip ödeme seçenekleri yer alıyor.  Mayıs ayına özel başlatılan Mercedes – Benz sıfır kilometre otomobil ve hafif ticari araç alımlarında kredi kampanyası hakkında bilinmesi gereken tüm detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Mayıs Ayına Özel Mercedes-Benz Binek Otomobil Kampanyası

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, sıfır km otomobil alımlarında Mayıs ayına özel finansman seçenekleri sunmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında aşağıda belirtilen otomobillerde 36 aya varan vade seçenekleri ile yüzde 1,17 faiz oranlı finansman destekleri sunuluyor:

  • Mercedes-Benz A Serisi
  • Mercedes-Benz B Serisi
  • Mercedes-Benz CLA
  • Mercedes-Benz GLA
  • Mercedes-Benz C Serisi (Sedan hariç)
  • Mercedes-Benz E Serisi

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından tüketicilerin bilgisine sunulan mayıs ayı finansman kredisi kapsamında diğer modellerden farklı tutulan Mercedes-Benz C Serisi Sedan modellerinde ise yine mayıs ayı kampanyası kapsamında yüzde 0.39 faiz oranlı, 12 ay vade seçeneğine sahip 185 bin TL kredi imkanı sunuluyor. Mercedes-Benz Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller kategorisinde ise 80 bin TL’ye 36 aya varan vade seçenekleriyle yüzde 1,17 faiz oranından faydalanmak mümkün oluyor.

Mayıs Ayına Özel Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyası

Mercedes – Benz sahibi olarak yaza girmek isteyenleri yakından ilgilendiren kampanyalar arasında hafif ticari araçlar için de çok özel fırsatlar sunuluyor. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından yapılan açıklamada, sıfır kilometre Vito satın almak isteyen müşterilere, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 150 bin TL kredi için, 48 ay vade ve yüzde 0,95 faiz avantajından faydalanabilme fırsatı sunuluyor. Tüm bunlarla birlikte ikinci el araç alımlarında avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel, yüzde 0,99 faiz oranı ve 1.860 TL’den başlayan aylık ödemelerle ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Mercedes Benz sahibi olmak isteyenler, mayıs ayına özel kampanyalardan yararlanma fırsatını sürdürüyor. Sıfır kilometre otomobil, hafif ticari ve ticari sınıfları fark etmeksizin bütün Mercedes – Benz araçlarda geçerli olan kampanyalara vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği dikkatlerden kaçmıyor. Dünyaca ünlü Alman otomotiv devinin yeni model otomobilleri, kampanyalı ve avantajlı ödeme koşulları ile yeni sahiplerini bekliyor.

Ayrıca Algida Classics çekiliş kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de Üretilen Mercedes – Benz Ağır Ticari Araçlarda Kampanya

Mercedes – Benz’in Türkiye’de ürettiği kamyon ve çekici modelleri için 3 farklı kamu bankasından 500.000 TL ve 60 aya kadar, yüzde 0,69 faizli kredi imkanı sunuluyor. Mercedes-Benz Türk’ün Aksaray’daki fabrikasında yerli olarak üretilen kamyon ve çekici modellerinin dâhil olduğu ve bir süredir devam eden Kamu Bankaları Finans Kampanyası süresi, kampanyaya yoğun ilgi olması sebebiyle mayıs ayının sonuna kadar uzatıldı.

Bu kampanyanın yanı sıra benzeri kampanya Mercedes-Benz Finansal Hizmetler tarafından hem yerli hem de ithal kamyon modelleri için de devreye alındı. 31 Mayıs 2020’ye kadar geçerli olacak kampanyalar kapsamında; yerli üretim kamyon ve çekiciler için Ziraat Bankası, VakıfBank veya Halkbank’tan 500 bin TL’ye kadar kredi kullanılabilirken, İş Bankası’nın kredi imkânlarıyla da Mercedes-Benz marka 0 km ithal veya yerli kamyon ve çekici sahibi olunabiliyor.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir