Perşembe, Haziran 20, 2024
AnasayfaEkonomiMaximum Giyim ve Kozmetik'te 25 TL MaxiPuan Kazandırıyor!

Maximum Giyim ve Kozmetik'te 25 TL MaxiPuan Kazandırıyor!

Maximum kredi kartı sahipleri şubat ayında da kazanmaya devam ediyor. Maximum kredi kartınız ile 17 Şubat 2020 ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında giyim ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 175 TL ve üzeri 2. peşin ya da taksitli alışverişinizde 25 TL değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz. Maximum kredi kartı ile katılım yapılabilen bu kampanyada harcamaların da Maximum POS cihazına sahip üye işyerlerinde gerçekleştirilmesi şartı bulunmaktadır. Kampanya ile ilgili diğer detayları haberimizden takip edebilirsiniz.

Maximum kredi kartı müşterileri 2020 yılı Şubat ayı içinde yapacakları kozmetik ve giyim sektöründeki harcamalarda 25 TL değerinde MaxiPuan hediyesinden yararlanabiliyor. Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulaması üzerinde yer alan kampanyalar menüsünden ilgili kampanyayı seçip “Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Maximum 25 TL MaxiPuan Kampanyası Detayları

Kampanya kapsamında üye işyerlerinden Maximum kredi kartınız ile yapacağınız giyim ve kozmetik alışverişlerinizde tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 175 TL ve üzeri 2. peşin ya da taksitli alışverişinize 25 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz. Bu koşullara uyarak kazandığınız MaxiPuan hediyeleriniz en geç 5 Mart 2020 tarihinde kampanyaya katıldığınız son kredi kartınıza yüklenecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan 25 TL MaxiPuan hediyesinin son kullanma tarihi 17 Mart 2020 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihin de dahil olduğu söz konusu süre içinde kullanılmayan MaxiPuan hediyeleri banka tarafından geri alınacaktır.  Kampanyaya sadece Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilmektedir.

Maximum Kredi Kartı Şubat Ayı Kampanya Koşulları

Kampanya müşteri bazında olduğu için bir Maximum kredi kartı müşterisi kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan hediyesi kazanabilir. Maximiles’e yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta iade edilmesi durumunda karta yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Maxipuan kazanamayacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?