Cuma, Eylül 22, 2023
AnasayfaAlışverişLVQR 100, 50 ve 25 TL Değerinde Hediye Çeki Veriyor

LVQR 100, 50 ve 25 TL Değerinde Hediye Çeki Veriyor

Tek fiş üzerinde en az 20 TL değerinde Türkiye’deki tüm satış noktalarından La Vache Qui Rit LVQR ürünlerinin alınması halinde Teknosa mağazalarında geçerli olacak 100 TL ve 50 TL değerinde dijital çek ya da 25 TL değerinde iTunes ya da Google Play kodu hediyesi kazanmak mümkün olacak. Katılımlar 31 Ekim 2020 tarihine kadar devam ediyor.

LVQR 100, 50, 25 TL Hediye Çeki Nasıl Katılım Sağlanır?

La Vache Qui Rit ürünlerinden alım yaparak farklı değerlerdeki hediye çekleri kazanmak için şu adımları izleyebilirsiniz;

 • Kampanyaya katılım sağlanması için son başvuru tarihi 31 Ekim 2020 23.59 tarihidir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmazlar.
 • Tüm Türkiye genelindeki satış noktalarından, market, mağaza ya da online mağazalardan tek seferde ve tek fiş üzerinde olacak şekilde en az 20 TL değerinde LVQR ürünleri alan herkes kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.
 • Kampanyaya katılım sağlamak için telefonunuzda Çek Kazan uygulaması bulunmaktadır. Çek Kazan uygulaması ücretsiz bir Android ve IOS uygulaması olup farklı kampanyalara katılım sunmaktadır. Yarışmaya katılmak için sisteme tanımlanan bilgilerin güncel ve doğru olması gerekmektedir. Eksik ya da hatalı bilgi veren adaylar yarışmaya katılım sağlayamayacaktır.
 • Katılım koşullarını sağlayanlara ve hak kazanan adaylara hediyeleri SMS kodu ya da QR kodu olarak verilecektir.

Garnier Deodorant koton hediye çeki bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

LVQR 100, 50, 25 TL Hediye Çeki Şartları Nedir?

Kullanıcıların kampanyaya katılmaları için şu şartları kabul etmeleri gerekmektedir;

 • Kampanyaya son katılım tarihinden sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Değerlendirmeye alınacak başvurular için uygulama üzerindeki güncel kimlik bilgilerinin doğru olması, uygulama için de kamera ve GPS erişiminin izninin verilmesi gerekmektedir. Tüketicilerin bu kurallara uymamaları halinde, eksik belge ibraz etmeleri durumunda yapacakları başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Uygulamaya yüklenecek fişlerin LVQR ürünlerinden tek seferde en az 20 TL değerinde yapılan ürünleri göstermeleri gerekmektedir. Bu kapsamda tek fiş üzerinde 20 TL ederi tutmayan ürünler ile başvuru yapılmamaktadır.
 • Sisteme yüklenecek fişlerin, mali değeri olmayan belgeler, yemek kartları alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi ile yapılan katılımlar değerlendirmeye alınmamaktadırlar.
 • İnternet üzerinden online satış mağazalarından yapılan alışverişler için sisteme e fatura yüklenmesi gerekmektedir. Bunun dışında ekran görüntüsü gibi yöntemler sistem tarafından kabul edilmemektedir. Aynı şekilde kağıt fişler için de yırtık, okunaklı olmayan, parçalanan fişler de sistem tarafından kabul edilmemektedir.
 • Fiş üzerinden LVQR ürünlerinin tam isimlerinin yer alması ve okunaklı olması gerekmektedir. Muhtelif ürün ya da gıda ürünü gibi ifadeler kabul edilmemektedir.
 • Kullanıcılar kampanyaya katılım en fazla 2 defa katılım yapabilirler. Bu bakımdan en fazla 2 adet ödül kazanabilirler.
 • Yapılan LVQR alışveriş fişlerinin beş gün içerisinde sisteme yüklenmeleri gerekmektedir. Aksi halde söz konusu fiş geçerliliğini yitirecektir. Kampanyaya katılım esnasında gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların da başvuruları geçersiz sayılacaktır.
 • Sisteme yüklenen fişler en geç 24 saat içinde kontrol edilmekte ve uygun şartların taşınması halinde ödül hemen tanınmaktadır.
 • Başarılı katılım sağlayan kullanıcılara çekiliş olmadan bir ay içerisinde Teknosa mağazalarında geçerli olan 100 TL ya da 50 TL değerinde dijital çek ya da 25 TL değerinde iTunes veya Google Play kodu hediyesi edilecektir.
 • Hediyelerin belirlenmesinde sanal kazı kazan sistemi kullanılacaktır. Kazı kazan kartında kullanıcının hakkına düşen hediye verilecektir. Hediyenin değiştirilmesi ya da devredilmesi mümkün değildir.
 • Teknosa dijital çekleri sadece mağazalarda geçerli olup internetten yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?