L’Oréal Paris Coloration 30 TL Değerinde English Home Hediye Çeki Veriyor | Süper Fırsatlar

L’Oréal Paris Coloration 30 TL Değerinde English Home Hediye Çeki Veriyor

Ünlü kozmetik markası L’Oréal Paris Coloration tek fiş yöntemi ile birlikte ürünlerinden alan herkese 30 TL değerinde English Home hediye çeki veriyor. 3 Temmuz – 6 Ağustos 2020 tarihleri aralığında geçerli olacak kampanyaya katılım sağlamak için L’Oréal Paris Coloration, Excellence, Casting ve Magic Retouch ürünleri alarak katılım sağlayabilirsiniz.

L’Oréal Paris Coloration 30 TL English Home Hediye Çeki Kampanyasına Nasıl Katılırım?

L’Oréal Paris Coloration, Excellence, Casting ve Magic Retouch ürünlerinden tek fişte en az iki (2) adet olacak şekilde yapılan alışverişlerde kolay bir şekilde English Home hediye çeki kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlanması için ürünlerin Türkiye genelindeki Eve mağazalarından ya da internet sitesinden yapılması gerekmektedir.

Ayrıca sitemizden Watsons 2020 İphone çekilişi bilgilerine bakabilirsiniz.

L’Oréal Paris Coloration 30 TL English Home Hediye Çeki Şartları Nedir?

L’Oréal Paris Coloration 30 TL English Home hediye çeki kazanmak için şu şartların sağlanması gerekmektedir;

 • Kampanya 3 Temmuz – 6 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya bu tarihten sonra katılım sağlansa bile katılım geçersiz kabul edilir.
 • Kampanyaya katılım sağlamak için L’Oréal Paris Coloration ürünlerinden Eve Mağazaları’ndan tek seferde en az 2 adet ürün almanız gerekmektedir. Tüm Türkiye genelindeki Eve Mağazaları kampanya kapsamında olup aynı zamanda Eve internet sitesinden de yapılan alışverişler geçerlidir.
 • Her alışveriş için 1 adet ödül kazanılmaktadır, katılımcılar en fazla 2 kez kampanyaya katılabilirler.
 • Katılım sağlamak için Çek Kazan uygulamasının kullanılması gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması içindeki GPS ve Kamera kullanımı gibi bilgilerin de onaylanması gerekmektedir.
 • Yarışma için kullanılacak fiş ya da satış belgesi okunur, anlaşılır ve doğru olmalıdır. Mali değeri olmayan satış fişi kopyası, sevk irsaliyesi ya da banka harcama bilgileri gibi bilgiler ile yarışmaya katılım sağlanmamaktadır.
 • Kampanyaya katılım için yer alacak fişte muğlak ifadeler yer almamalı; kozmetik, muhtelif ürün vb. ifadeler yer almamalıdır. Satın alınan L’Oréal Paris Coloration ürünleri açık bir şekilde yazmalıdır.
 • L’Oréal Paris Coloration ürünlerinden tek seferde 2 tane alınması kampanyaya katılım için yeterlidir. Fiyatları ya da tutar kampanya kapsamında önemli değildir.
 • Kampanyaya katılım sağlayacak olan alışveriş fişlerinin en geç tarihlerinin alışveriş tarihinden beş (5) gün öncesine ait olması gerekmektedir. 5 gün üzerinde olan fişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Başvuru sırasında kişisel bilgilerin doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Eksik ya da yanlış bilgi ibraz edenlerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Ödül kazanmış olsalar bile ödülleri geçersiz olacaktır.
 • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilmemektedir.
 • Çek Kazan uygulamasına yüklenen fişler en geç 24 saat içinde kontrol edilmekte olup uygun bulunması halinde üç ay içinde geçerli 30 TL değerindeki English Home indirim çeki verilmektedir. English Home’dan indirim çekinin kullanılması için alışveriş yapılması gerekmektedir. Alışveriş yapılmadan indirim çekinden yararlanmak mümkün değildir. Kazanılacak indirim çeki tüm Türkiye genelindeki English Home mağazalarında geçerli olup internet sitesinde geçerli değildir. Kampanya sonucunda verilecek olan kodun alışveriş sırasında belirtilmesi halinde indirim uygulanacaktır.
 • Kazanılan ödül nakde çevrilmez, başkasına devredilmez ya da benzeri yöntemler uygulanmaz.
 • Son kullanma tarihine kadar kullanılmayan indirim – hediye kodları yenilenmez, yerlerine yenileri talep edilmez ya da hak talebinde bulunulmaz.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılım sağlayıp ödül kazansalar bile ödülleri kendilerine verilmez.
 • İndirim kodlarının kullanılacağı mağazalardaki tüm ürünler için indirim uygulanmaktadır. Çoklu ürün alımlarında tek bir ürün üzerinden değil, toplam tutar üzerinden indirim kodu geçerli olmaktadır.
 • Çek Kazan Uygulaması iOS ve Android akıllı telefon cihazlarda çalışmaktadır.

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir