Pazar, Mayıs 19, 2024
AnasayfaGayrimenkulİstanbul’da Banka Kredisiz Senetle Konut Satışı Yapılan Projeler 2021

İstanbul’da Banka Kredisiz Senetle Konut Satışı Yapılan Projeler 2021

İstanbul bölgesinde banka kredisi çekmeden kolay bir şekilde ev sahibi olmak isteyenler, konut projelerine ilgi gösteriyor. Faiz ödemeleri ve vade farklar ödemenize gerek kalmadan konut satışı gerçekleştiren birtakım firmalar bulunuyor. Gelir belgesi sunan ve haciz durumu bulunmayan kişiler bu avantajlardan yararlanabiliyor. Kredi derdi olmadan konut satışı yapan projeler ile ilgili merak ettiklerinize yazımızdan göz atabilirsiniz.

İstanbul Zer Kartal Projesi

İstanbul Zer Kartal Projesi, Ceylan İnşaat tarafından hayata geçirilmiş konut projelerinden birisidir. İnşaat şubeleri üzerinden başvuru gerçekleştirilerek faizsiz ve kredisiz ev sahibi olabilmeniz mümkündür. Yalnızca %30 peşinat ödemesi gerçekleştirerek Zer Kartal’dan konut alabiliyorsunuz. Vade farkı gibi ekstra ücretler ödemenize gerek kalmadan 72 ay vadeli seçeneklerden yararlanmak proje ile mümkün. Çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, sosyal aktivite yapabileceğiniz alanlardan pek çok donanıma kadar ihtiyaçlarınıza cevap verecek alanlar bulunuyor. Siz de şubelere giderek detaylı bilgi sahibi olabilir, hayalinizdeki eve bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İstanbul Birevim Projesi

İstanbul Birevim internet sitesi aracılığı ile detaylı bilgilere erişmeniz mümkün. Aynı zamanda dilerseniz başvurularınızı online bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi derdi olmadan konut imkanlarından yararlanmak istiyorsanız Birevim’deki tasarruf sistemlerine katılarak ortak fon sistemine katkıda bulunuyorsunuz. Talep dilen organizasyon ücreti haricinde ekstra tutar talebinde bulunulmuyor. Sıra tespitli, serbest planlı ve konut değer endeksli tasarruf sistemlerinden herhangi birisini tercih ederek 120 ay vadeli fırsatlardan İstanbul Birevim ile yararlanabilirsiniz. Üstelik konut sahibi olmanız için az veya orta gelirli olmanız da herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Ayrıca İstanbul Anadolu Yakası yeni konut projeleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

İstanbul Eminevim Projesi

Sıfır faizli seçeneklerden yararlanarak kredisiz konut sahibi olma fırsatını İstanbul Eminevim ile değerlendirebilirsiniz. Dayanışma ve işbirliği prensibi çerçevesinde hizmet veren firma, tasarruf sistemi ile çalışıyor. İnternet üzerinden form doldurarak veya doğrudan şubeleri ziyaret ederek siz de sisteme dahil olabiliyorsunuz. 120 ay vade seçeneklerine sahip olan İstanbul Eminevim Projesi’ne her ay taksit ödemesi yaparak ev sahibi olma şansını elde ediyorsunuz. Kredisiz konut imkanlarından yararlanabilmeniz ve gerekli güvenceyi oluşturabilmek için evin üzerine ipotek koyuluyor. Kura sistemine katıldıysanız ve size çıktıysa vakit geçmeden konutunuzu teslim alabiliyorsunuz.

Hep İstanbul Projesi

Kredi derdi ile uğraşmadan ev sahibi olmak istiyorsanız Tefken Emlak şubeleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Yorucu faiz ödemeleri veya kredi çekmeniz Hep İstanbul Projesi sayesinde talep edilmiyor. Başvurunuzu yapabilmeniz için maaşınızı gösteren belgeler, sicil kaydı ve gelir belgeleriniz yeterli oluyor. Hep İstanbul üzerinden 60 ay vadeli seçenekler ile konut sahibi olabiliyorsunuz. Çok amaçlı salonlar, peyzaj alanları, kütüphane ve kafe gibi keyifli vakit geçireceğiniz pek çok alanı bünyesinde barındırıyor. Eğer kara listede değilseniz ve herhangi bir yasal takip işleminiz yoksa siz de Hep İstanbul’dan konut sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Fuzulev Projesi

Kredi çekmeye gücünüz yetmiyorsa ve faiz ödemeleri ile vakit kaybetmek istemiyorsanız İstanbul Fuzulev Projesi ile ev alma sistemine dahil olabilirsiniz. Vade farksız ve peşinatsız ev alma seçenekleri sunan tasarruf sisteminden yararlanarak her ay düzenli taksit ödemeleri yaparsınız. Farklı teslim seçenekleri veya çekilişli teslimat sistemlerine dahil olarak siz de ev sahibi olabilirsiniz. Sistemin işleyişinde önce alacağınız eve firma tarafından ipotek koyulur. Daha sonra belirlenen vade süresi sonunda evinizi satın alabilirsiniz. Vade tutarlarını sabit olarak ödediğinizde aklınızdaki eve daha fazla yaklaşmış olursunuz. Siz de İstanbul Fuzulev şubelerini ziyaret ederek konut sahibi olma başvurusunda bulunabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?