ING Bank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Açıklandı | Süper Fırsatlar

ING Bank Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları Açıklandı

Acil nakit ihtiyaçlarını bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına başvurarak karşılamayı düşünen vatandaşlar, kamu veya özel sektörde faaliyet gösteren bankaların güncel kredi kampanyalarını yakından takip etmeye devam ediyor. Özellikle faizsiz ihtiyaç kredisi kullanma avantajına sahip olmak isteyen vatandaşlara çok özel fırsatlar sunan ING Bank, acil nakit ihtiyacı olan banka müşterilerine yüzde 0 faizle yani faizsiz ihtiyaç kredisinden yararlanma fırsatı sağlıyor. Ancak her kredi kampanyasında olduğu gibi ING Bank’tan faizsiz ihtiyaç kredisi çekebilmek için de vatandaşların birtakım şartları yerine getirmesi talep ediliyor. ING Bank kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, mayıs ayı itibarıyla vatandaşlardan yoğun ilgi gören faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kullanımı hakkında detaylı bilgiler paylaşıldı.

ING Bank müşterilerine özel bir kredi kampanyası sunuyor. ING Bank başlatılan ve halen başvuru süreci devam eden kredi kampanyası hakkında en kapsamlı bilgiler bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden vatandaşların bilgisine sunuldu. Mayıs ayı içerisinde en fazla araştırılan konular arasında yer alan kredi kullanımlarına ilişkin vatandaşlar bankaların en yeni kampanyalarını yakından takip edip araştırıyorlar. Müşterilerine çok özel fırsatlar ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sağlayan ING Bank’ın faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası da en çok dikkat çeken promosyonlar arasında öne çıkıyor.

ING Bank Mayıs Sonu Faizsiz Kredi Kampanyası Duyuruldu

ING Bank’ın en çok araştırılan faizsiz ihtiyaç kredisinin kullanımına dair yaptığı açıklamasında, “Harcama Koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi’yle, sağlık çalışanları, öğretmenler, emekli öğretmenler, akademisyenler ve ING Kredi noktalarından kredi kullanan müşteriler” arasında yer alan vatandaşların faizsiz kredi kullanabileceklerini duyurdu. Müşterilerin kullanımına sunulan yüzde 0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının önemli özellikleri de bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden şu şekilde açıklandı:

 • ING Bank Mayıs Sonu Faizsiz Kredi Kampanyası, ilk 5000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Yüzde 0 faiz sadece 12 ay vadeli 3.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımlarında geçerlidir.
 • Kampanyada dosya masrafı ve sigorta ücreti gibi ücretler bulunmamaktadır.
 • ING Kredi noktalarından yapılan kredi başvuruları kampanya kapsamında değildir.

Ayrıca Halkbank 2, 3 ve 6 ay ödemesiz taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi kampanyası bilgilerini inceleyebilirsiniz.

ING Bank Mayıs Sonu Faizsiz Kredi Maliyet Tablosu

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören ING bank faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında bankanın belirlemiş olduğu müşteri kitlesi içinden bir vatandaşın 3 bin TL limitli ihtiyaç kredisi kullanması durumunda şu şekilde kredi maliyet ve geri ödeme tablosu oluştu:

 • Kredi tutarı: 3 bin TL
 • Kredi vadesi: 12 ay
 • Aylık faiz oranı: Yüzde 0
 • Yıllık faiz oranı: Yüzde 0
 • Kredi tahsis ücreti: 0 TL
 • Aylık taksit tutarı: 225 TL
 • Aylık toplam maliyet oranı: Yüzde 0
 • Yıllık toplam maliyet oranı: Yüzde 0

Görüldüğü üzere sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti gibi ek masrafların da bulunmadığı ING Bank mayıs ayı sonu güncel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanan bir müşteri aylık 225 TL ödeyerek 1 yıl içinde kredi borcunu kapatmış oluyor.

ING Bank Mayıs Sonu Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan ING Bank’ın internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, faizsiz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen müşterilerin müracaatlarını;

 • ING İnternet Şubesi,
 • ING Mobil,
 • Telefon Bankacılığı ve
 • ING Şubelerinden

üzerinden yapabilecekleri açıklandı. ING Bank yüzde 0 faizli yani faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasının mayıs ayı sonuna kadar devam ettiği bildirildi.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir