Hepsiburada iPad Mini Çekiliş Kampanyası 2020 | Süper Fırsatlar

Hepsiburada iPad Mini Çekiliş Kampanyası 2020

Türkiye’nin en büyük e-ticaret siteleri arasında yer alan Hepsiburada.com müşterilerine çok avantajlı hediye ve çekiliş kampanyaları sunmaya devam ediyor. Şimdi Hepsiburada.com üzerinden yapılan alışverişlerde birbirinden kullanışlı ve güzel ürünler çekiliş ile katılımcıların oluyor. Kampanya tarihleri olan 15 Haziran 2020 ile 15 Temmuz 2020 tarihleri arasında, www.hepsiburada.com internet sitesi veya Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden Hepsiburada üyelik hesabını kullanarak satıcısı Hepsiburada olan LEGO markalı LEGO DOTS lansman ürünlerinden tek seferde 75 TL (KDV dahil) ve katları tutarında satın alan bireysel müşterilere fatura bilgileri üzerinden 1 çekiliş hakkı verilecektir. Fatura üzerindeki her 75 TL için (KDV dahil) 1 çekiliş hakkı verilmektedir.

Hepsiburada.com adresi üzerinden yapılan LEGO DOTS lansman ürünleri çekiliş kampanyasında, çekiliş hakkı kazanan katılımcılar arasından yapılan çekiliş sonucunda ikramiye kazanan talihlilere verilen hediyeler şunlardır:

 • 3 Kişiye iPad Mini 64GB 7.9″ Wi-Fi Retina Tablet,
 • 10 Kişiye Instax Mini 9 Kit,
 • 15 Kişiye JBL JR300 Çocuk Kulaklığı OE Mavi,
 • 50 Kişiye 100 TL Değerinde Hepsi Burada Hediye çeki verilecektir.

Hepsiburada Çekiliş Kampanyası Ne Zaman?

Hepsiburada.com müşterilerinin katılabileceği LEGO markalı LEGO DOTS lansman ürünlerin yapılan alışverişte geçerli çekiliş kampanyası 15.06.2020 – 15.07.2020 tarihleri arasındadır. Bu kampanya kapsamında çekiliş 19.08.2020 tarihinde, noter huzurunda halka açık olarak yapılacaktır. İsteyen herkes, bu tarihte düzenlenen çekilişi izlemek için katılım gösterebilir.

Getir’den Vespa motosiklet çekilişi bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Hepsiburada Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Hepsiburada çekiliş kampanyasına katılmak oldukça basittir. Bu kampanya ile verilen hediyelerden birine sahip olmak için tek yapmanız gereken kampanya tarihleri 15.06.2020 – 15.07.2020 arasında www.hepsiburada.com internet sitesi veya Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden Hepsiburada üyelik hesabını kullanarak satıcısı Hepsiburada olan LEGO markalı LEGO DOTS lansman ürünlerinden tek seferde 75 TL (KDV dahil) ve katları tutarında alışveriş yapmaktır. Bu sayede Fatura üzerindeki her 75 TL için (KDV dahil) 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Hepsiburada Lego Dots Çekiliş Sonucu ve kazanan talihlilerin isimleri 21.08.2020 tarihinde ve Takvim gazetesinde duyurulacaktır. Bu kampanya D-MARKET ELEKTRONİK HİZMETLERİ VE TİCARET. A.Ş. adına Mucize Tanıtım tarafından MPİ’nin 12.06.2020 tarih ve E.4453 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Hepsiburada Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları

 • Her katılımcı bu promosyon kapsamında toplamda bir kere hediye kazanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Katılımcılar tarafından girilen bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
 • İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 • Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Hepsiburada Çekiliş Kampanyası Hediyeleri Nelerdir?

Katılımcıların, www.hepsiburada.com internet sitesi veya Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden yaptıkları alışveriş ile kazanabilecekleri hediyeler şunlardır:

 • 3 Kişiye iPad Mini 64GB 7.9″ Wi-Fi Retina Tablet,
 • 10 Kişiye Instax Mini 9 Kit,
 • 15 Kişiye JBL JR300 Çocuk Kulaklığı OE Mavi,
 • 50 Kişiye 100 TL Değerinde Hepsi Burada Hediye çeki

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir