Cumartesi, Temmuz 13, 2024
AnasayfaAlışverişHepsiburada.com'dan Alışveriş Yapanlara Petrol Ofisi'nde 25 TL Hediye Kampanyası

Hepsiburada.com'dan Alışveriş Yapanlara Petrol Ofisi'nde 25 TL Hediye Kampanyası

Otomobil sahiplerini yakından ilgilendiren alışveriş kampanyaları büyük ilgi görmeye devam ediyor. Son olarak Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan hepsiburada.com’da araç sahiplerini sevindirecek hediye yakıt kampanyası başladığı duyuruldu. Katılımcıların 1 Mart 2020 ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında hepsiburada.com üzerinden yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerde Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 25 TL hediye Yakıt Puan avantajından yararlanabilecekleri duyuruldu. Hepsiburada.com’un başlattığı Petrol Ofisi hediye yakıt kampanyası hakkında bilinmesi gerekenleri haberimizde bulabilirsiniz.

Hepsiburada.com Yakıt Puan Hediye Kampanyası Detayları

1 Mart 2020 tarihi ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında Hepsiburada’da chipgold, ziynet altın ve diğer altın ürünleri hariç tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 25 TL değerinde akaryakıt hediye koduna sahip olabilecek.

25 TL değerindeki hediye akaryakıt kodu, yalnızca Positive Card anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli olacaktır. Ayrıca KDV dahil, hediye çeki ve kargo bedeli hariç 250 TL ve üzeri alışverişlerde kampanyaya katılım gösteren müşteriler bu avantajdan yararlanabilecektir. Müşteri bazında düzenlenen bu kampanyada hepsiburada.com alışverişlerinden aynı müşteri yalnızca 1 kere hediye akaryakıt koduna hak kazanacaktır. Hediye akaryakıt kodları 15 Nisan 2020 tarihinde, hepsiburada.com tarafından yapılan e-posta bildirimi ile birlikte verilecektir.

Petrol Ofisi’nde 25 TL Hediye Yakıt Puan Kampanyası Koşulları

Hepsiburada.com üzerinden yapılan alışverişlerde hediye akaryakıt kodunu kullanmak için kampanyaya Petrol Ofisi kurumsal internet sitesine giriş yapılarak müşterinin kampanya sayfası üzerinden şu bilgilerini sisteme girmesi gerekmektedir:

  • Ad, soyad,
  • Cep telefonu numarası,
  • Araç plakası,
  • hepsiburada.com tarafından verilen kampanya katılım kodu

Kampanyaya katılım ypaan müşterilerin varsa Positive Card’ına yoksa GSM numarasına 25 TL yakıt hediyesi aynı gün içinde yüklenecektir. Positive Card’ı bulunan müşterilerin hak kazandığı yakıt hediyelerini kullanabilmeleri için kartlarının aktif olması gerekmektedir. Petrol Ofisi hediye yakıt kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt (alımlarında geçerli olacaktır. Yüklenen puanlar nakde çevrilemez.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?