Haziran Ayı Otomotiv Kampanyalarında Son Günler! | Süper Fırsatlar

Haziran Ayı Otomotiv Kampanyalarında Son Günler!

Ülke ekonomisini hareketlendirmek ve düşen otomotiv alım satım sektörünü yeniden hızlandırmak için, çok sayıda otomobil markasının haziran ayına özel kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Kamu bankaları tarafından hayata geçirilen düşük faizli krediler kapsamında, hem sıfır kilometre binek ve ticari otomobillerde hem de ikinci el araçlarda geçerli finansman destekleri sunuluyor. Otomobil sektörünün önde gelen markalarının anlaşmalı olduğu kamu bankaları ile düzenlediği satış kampanyaları haziran ayının son günlerinde de yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Avantajlı ödeme koşullarını ve çok düşük faiz oranlarını kaçırmak istemeyen tüketiciler, kamu bankalarına ve otomobil bayilerine akın ediyor.

Haziran ayıyla birlikte açıklanan ekonomik destek paketinden otomotiv sektörü de payına düşeni aldı. Kamu bankaları hem kullanılmış oto hem de yeni araçlar için çok düşük faiz oranları ile finansman desteği sunmaya devam ediyor. Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan sıfır kilometre binek veya ticari araç satın alan müşterilere, aylık yüzde 0,49 ila 0,69 arasında değişen faiz oranları ile taşıt kredisi imkanı sunuluyor. Öte yandan ikinci el binek araç (motosiklet dahil) veya ticari araç satın alacak bireysel/kurumsal müşterilere yüzde 0,82 faiz oranı ile taşıt kredisi imkanından yararlanma fırsatı sunulmaya devam ediliyor. Kamu bankalarının uygulamalarına göre azami 6 ay ödemesiz toplam azami 60 ay vadeli 2. el binek otomobil ve ticari taşıt kredilerinde azami limit 150 bin TL olacak.

Alman Devi Audi’den Haziran Sonu Taşıt Kredisi Kampanyası

30 Haziran 2020 tarihi sonuna kadar devam edeceği açıklanan otomotiv kampanyaları arasında, dünyanın en büyük markalarından Alman otomotiv devi Audi de yer alıyor. Audi, 2 30 TDI 116 hp Design/Sport S tronic ve Q2 35 Turbo FSI 150 hp Design/Sport S tronic model araçların satın alımlarında geçerli kampanya ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Audi’nin bu kampanyasında bu modeldeki araçları satın almak isteyenler için yüzde 0,49, faiz 18 ay 70.000 TL fırsatı sunuluyor. Bunun yanı sıra sınırlı sayıda Audi A3 Sportback, sadece Haziran ayı sonuna özel fiyat avantajlarıyla Audi Yetkili Satıcılarında yeni sahiplerini bekliyor.

Siemens 2020 hediye rüzgarı fırsatlarını da inceleyebilirsiniz.

Fransız Citroen’de Dikkat Çeken Düşük Faiz Avantajı

Fransız otomotiv markalarından Citroen Türkiye’deki satışlarını hedeflenen seviyeye taşımak amacıyla dikkat çekici taşıt kredisi kampanyasını sürdürüyor. Haziran ayı başından itibaren başlatılan ve 30 Haziran’a kadar devam edecek ayına özel çok cazip ve çeşitli finansman kampanyaları arasında Citroen’in en çok ilgi gören otomobilleri de yer alıyor. Citroën C5 Aircross SUV, 40.000 TL’ye özel 48 ay yüzde 0,85 faiz seçeneği ve ayda sadece 1.050 TL taksit imkanı ya da 80.000 TL için 24 ay yüzde 0,89 faiz seçeneği ve iki ay taksit öteleme avantajı ile Fransız otomobil devinin yetkili bayilerinde yeni sahiplerini bekliyor. Bunun yanı sıra seçili modellerde geçerli 6.000 TL nakit alım indirimi ile yeni C5 Aircross SUV tüm Citroën Yetkili Satıcılarında kampanya kapsamınsa satışa sunuluyor.

Citroën C3 Aircross SUV da markanın en çok satılan otomobilleri arasında yer alıyor. Bu otomobilde geçerli 4.000 TL nakit alım indirimi veya 40.000 TL’ye özel 48 ay yüzde 0,85 faiz seçeneğinin yanı sıra ayda sadece 1.050 TL taksit imkanı ile veya 80.000 TL için 24 ay yüzde 0,89 faiz seçeneği ve iki ay taksit öteleme avantajı ile 148.500 TL’den başlayan fiyat seçenekleri dikkat çekmeye devam ediyor.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir