asd
Perşembe, Temmuz 25, 2024
AnasayfaEkonomiHalkbank'tan Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halkbank'tan Özel Sektör Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Özel sektörde çalışma hayatını sürdüren milyonlarca çalışanın acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarına yoğun ilgi gösterdiği biliniyor. Bu kapsamda Halkbank özel sektörde çalışanları düşünerek yeni bir kampanya başlattı. Çalışanlar için özel olarak sunulan Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası özellikleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarından biri olan Halkbank, özel sektörde çalışan müşterilerine özel faiz oranları ile uzun vadeli kredi imkanı sunuyor. Çalışma hayatında nakit ihtiyacı yaşayan vatandaşların değerlendirebileceği bu kredi kampanyasının özelliklerine göre 100 bin TL’ye kadar kredi kullanımında çok avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

Halkbank 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Halkbank tarafından açıklanan özel sektör müşterilerine özel 100 bin TL limitli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygulanan faiz oranı yüzde 1.05 olarak açıklandı. Bu faiz oranı için müşterilerin kredi tahsis ücreti ödemeleri zorunlu görülüyor. Dolayısıyla Halkbank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin kredi tahsis ücreti ödemek istememeleri durumunda faiz oranının yükseldiği belirtildi.

Kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul eden özel sektör çalışanları yüzde 1.05 oranındaki faiz avantajı ile 100 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Öte yandan kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul etmeyen müşteriler ise yüzde 1.10 faiz oranıyla kredi kullanabiliyor. Halkbank tarafından özel sektör çalışanlarına sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 60 aya kadar varan vade seçenekleri bulunuyor.

Halkbank Özel Sektör Müşterileri Kredi Ödeme Tablosu

Halkbank’ın başlattığı özel sektör kredi kampanyası kapsamında 100 bin TL kredi çeken bir müşterinin kredi tahsis ücreti ödemeyi kabul ettiğinde aylık yüzde 1.05 faiz oranından yararlanarak ödemesi gereken taksit tutarı 2 bin 385 TL oluyor. Bunun yanı sıra bankanın kredi tahsis ücreti olarak belirlediği 525 TL tutarı tek seferlik ödemek istemeyen özel sektör çalışanları ise yüzde 1.10 faiz oranı ile aldıkları 100 bin TL’lik kredinin geri ödemesinde ayda 2 bin 423 TL taksit ödüyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?