asd
Çarşamba, Temmuz 24, 2024
AnasayfaPara KazanmaGoogle Admob Para Kazanma Fırsatları Nelerdir?

Google Admob Para Kazanma Fırsatları Nelerdir?

Google Admob Para Kazanma 

Google reklamlar kullanıcısının artık alıştığı bir kazanç elde etme yöntemi olan Google Admob Para Kazanma konusunda dikkat çekiyor. 

Google Admob Para Kazanma AdMob, Adwords, AdSense ailesinden gelir elde konusunda bilgi sahibi olan kişilerin alıştığı bir yöntemdir. Google, müşterilere giderek daha tatmin edici bir deneyim sunmak için reklam türlerini farklılaştırmaya karar verdi.

AdMob, Google tarafından 2009 yılında satın alınan bir platformdur ve mobil uygulamaları tanıtmak ve bunlardan para kazanmak için idealdir. AdWords esas olarak platformları, siteleri ve ürünleri tanıtmak için kullanılıyorsa ve AdSense de başkalarının sitelerinde ve bloglarında banner reklamlar yayınlamak için kullanılıyorsa, AdMob’un Analytics ile entegre, yalnızca mobil cihazlara yönelik bu iki hizmetin birleşimi olduğunu söyleyebiliriz.

Google Admob Reklam İzleme 

AdMob’un amaçları temelde ikidir. Birincisi, uygulamanızı tanıtmaktır. İkincisi, uygulamanızda yayınlanan diğer kişilerin reklamlarından para kazanmaktır. Google Admob para kazanma Fırsatları daha fazla indirme, uygulamalara yerleştirilen genel reklamlar veya metin reklamlar için uygulamaların reklamını yapmak üzere reklamlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu nedenle, uygulamalara genel olarak afiş ekleme imkanı sunar.

AdMob ise diğer uygulamalarda yalnızca kendi uygulamalarının tanıtımına izin veriyor ve bu nedenle çok daha spesifik izleme araçlarını kullanabiliyorılır

Web üzerinden para kazanma

Admob ile para kazanma uygulama içindeki reklam alanlarınızdaki reklamlardan doğrudan kar elde etmekle mümkündür. Örneğin, ücretsiz ödeme yapan kullanıcılardan para kazanmanın en iyi yolu budur.

Uygulamalar arası tanıtım kullanarak birden fazla uygulamanız olması durumunda ev reklamlarını kullanabilirsiniz. Uygulamanızda görünen reklamlar, tıpkı AdWords gibi, reklam açık artırma sistemi aracılığıyla Google tarafından otomatik olarak seçilir. Ancak, uygulamanızın hedefinizle alakalı olmayan reklamlar veya sevmediğiniz konular gösterdiğini fark ederseniz, bazı reklam verenleri veya bazı kategorileri engellemeye karar verebilirsiniz.

 Admob Para Kazanma 

AdMob para kazanma tasarımınızı çeşitli biçimler ve türler arasından seçerek reklamlarınızı özelleştirmenize yardımcı olur. 

Ödüllü video, ödemesi ücretsiz olan kullanıcılardan para kazanmak için en çok işe yarayan şeydir. Aslında, bu kullanıcılar satın alma yapmazlar, ancak genellikle, örneğin oyunda faydalı olabilecek enerji veya mücevher karşılığında elde etmek için bir reklam videosu görmeyi kabul ederler. İki tür reklam vardır:

  • Statik veya hareketli görüntülerle veya kullanıcılarla etkileşim olasılığı olan metin, resimli veya zengin medya;
  • Her zaman sessiz başlayan ve ses kullanıcı tarafından etkinleştirilebilen ses dahil video.

Kısacası, bir uygulamanız varsa, kesinlikle Google Admob para kazanma deneyebilirsiniz. 

BIGO LIVE’dan Para Kazanma Yolları

Ödev Yaparak Para Kazanmak Online Para Kazanma

İnternetten Soru Çözerek Para Kazanma 2022

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Evde Para Kazanma

Yürüyerek Para Kazanma Para Kazandıran Uygulamalar

Tarif Yazarak Para Kazanmak Evden Para Kazanma

Spotify İle Nasıl Para Kazanılır? Para Kazanma Fikirleri

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?