asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaAlışverişGittigidiyor'da Yapı Kredi World Card'a Özel 75 TL Hediye

Gittigidiyor'da Yapı Kredi World Card'a Özel 75 TL Hediye

Türkiye’nin özel bankacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile öne çıkan Yapı Kredi bankasının World Card müşterilerine özel avantajlı kampanyaları devam ediyor. World Card ile 1 – 15 Şubat 2020 tarihleri arasında Gittigidiyor.com’dan tek seferde yapacağınız 500 TL – 999 TL arasındaki peşin ya da taksitli alışverişte 25 TL Worldpuan, tek seferde 1000 TL ve üzeri taksitli alışverişte ise 50 TL Worldpuan hediye fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanya detayları hakkında merak ettiğiniz tüm şartlar haberimizin içeriğinde yer almaktadır.

Yapı Kredi’den Şubat Kampanyası

Yapı Kredi Bankasının kredi kartı müşterilerinin kullandığı World Card, avantajlı kampanyalarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bankanın şubat ayında başlattığı kampanya ile World Card müşterileri gerekli şartları sağlamaları halinde 75 TL’ye varan Worldpuan hediyelerinden yararlanabilme fırsatına sahip oluyor. Kampanyaya katılan ve World Üye İş Yeri olan mağazalardan Gittigidiyor.com’da yapılacak olan alışverişlerde geçerli olan bu kampanya büyük ilgi görüyor.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel banka kartları, Yapı Kredi bireysel kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank World’lar da dahil edilmiştir. Yapı Kredi ticari kartları ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil edilmemiştir. Söz konusu Gittigidiyor’da 75 TL’ye varan hediye Worldpuan kampanyası yalnızca 1 Şubat – 15 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.

Yapı Kredi World Card Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 500 TL – 999 TL arasındaki alışverişe, World Mobil’den katılım yapılması durumunda 50 TL, SMS ile katılım yapılması durumundaysa 25 TL Worldpuan hediye fırsatından yararlanılabilir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise World Mobil aracılığıyla katılınması durumunda 75 TL, SMS ile katılınması durumunda ise 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden Gittigidiyor hediye Worldpuan kampanyasına katılabilmesi için açık statülü en az 1 adet kredi veya banka kartına sahip olması gerekmektedir. Bireysel Yapı Kredi müşterisi olarak SMS ile kampanyaya katılmak için “GITTIGIDIYOR” yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı yazmanız ve 4454’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?