Getir’den Vespa Motosiklet Çekilişi 2020 | Süper Fırsatlar

Getir’den Vespa Motosiklet Çekilişi 2020

“Getir Bi’ Mutluluk” sloganı ile hareket eden ve özellikle son dönemde müşteri kitlesini hızla artıran Getir şirketi bu sefer de 2020 yılına özel Vespa motosiklet çekilişi ile gündeme geldi. Getir’den Vespa motosiklet kazanabilmek için kampanya tarihleri olan 22 Haziran 2020 ile 6 Temmuz 2020 tarihleri arasında, Getir mobil uygulamasından 15 T değerinde Cornetto ürünlerinden herhangi birini sipariş vererek çekilişe kolaylıkla katılabilirsiniz. Bunun için Getir mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra, kampanya ekranında yer alan “Sipariş Ver” aşamasında kampanya ismi seçmeniz gerekmektedir.

Getir mobil uygulamasından 2020 yılına özel Vespa motosiklet çekilişi, 21 Temmuz 2020 tarihinde noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekiliş Sonucunda; 1 Kişiye Vespa Primavera 150 cc 2019 Model Motosiklet hediye edilecektir. Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. adına U2 Tanıtım tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.06.2020 tarihli ve E.4323 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Getir Vespa Çekilişine Nasıl Katılırım?

Getir mobil uygulamasının 2019 model Vespa motosiklet çekilişi kampanyasına katılmak oldukça basittir. Getir mobil uygulamasını akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirdikten sonra kullanıcı üyeliği alıp, üyelik adı ve şifre bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapın. Kampanya tarihleri 22.06.2020 – 06.07.2020 arasında, Getir uygulamasından 15 TL değerinde Cornetto ürününü siparişi vererek kampanyaya çok kolay bir şekilde katılabilirsiniz. Bunun için ürünün sipariş ver aşamasında, kampanyalar kısmından Vespa çekilişini seçmeniz yeterlidir.

Noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek Getir Vespa Çekiliş sonucu ve hediye kazanan talihlilerin isimleri 27.07.2020 tarihinde Kampanya Havuzu’nda ve Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Çekiliş törenine isteyen herkes katılabilir.  Getir mobil uygulamasının faaliyet gösterdiği tüm illerde bu kampanyaya katılım imkanı bulunmaktadır. Getir mobil uygulaması üzerinden Vespa motosiklet kampanyası dahilinde verilen her Cornetto ürün siparişi, 1 çekiliş hakkı olarak verilmektedir. Kampanyaya 18 yaşından küçüklerin katılımı yasaktır. Bu kişilerin kampanyaya katılıp çekiliş sonucu ikramiye kazanmaları halinde bile ikramiyeleri verilmez. Kampanyaya katılan bütün katılımcılar, bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Ayrıca Profilo 2020 hediye rüzgarı kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Getir Mobil Uygulaması Nedir?

Getir mobil uygulaması, 2015 yılında kurulan girişimin bir ürünü olan alışveriş uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde dışarıya çıkmanız gerekmeden alış-veriş yapabiliyorsunuz. Getir acil ihtiyaçlarınızda hemen yardımımıza koşuyor ve verdiğimiz siparişleri dakikalar içinde kapımıza getiriyor. Getir mobil uygulaması ile alışveriş yapma imkanı 2020 yılında şimdilik;

  • İstanbul
  • Ankara
  • Bursa
  • İzmir
  • Kocaeli

şehirlerinde geçerlidir. Şirket ilerleyen zamanlarda Türkiye’ye yaygınlaşacaklarını söylüyor fakat bu sürenin ne kadar süreceği konusunda kesin bilgi paylaşımı yapılmıyor. Getir mobil uygulamasının işleyişi de oldukça basittir. Şirketin elemanları Getir mobil uygulamadan gelen siparişleri hazırlıyor ve kuryelere teslim ediyorlar. Kuryeler ise dakikalar içerisinde bu siparişlerinizi kapınıza kadar getiriyor.

Getir Mobil Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

Getir mobil uygulamasının market kısmından dilediğiniz ürünü seçerek sepetinize ekliyorsunuz. . Ürününüzün siparişi tamamlandıktan sonra kabul bir kuryeye teslim ediliyor ve siparişin hazırlanma safhası çok hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Getir mobil uygulaması üzerinden daha sonra sipariş teslim kısmına geçiliyor, bu aşamada kuryeyi harita üzerinde nerede olduğunu ve kaç dakikada size ulaşacağı görülebiliyor. Getir mobil uygulamasında tüm ödemeler ise online olarak gerçekleştiriliyor ve gelen kuryeye bahşiş verilmek istenildiğinde istenilen tutar girilerek ürün ücretleri ile birlikte çekiliyor.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir