Cuma, Haziran 21, 2024
AnasayfaEkonomiFibabanka 2020 Yılı Mobil Çekiliş Kampanyası

Fibabanka 2020 Yılı Mobil Çekiliş Kampanyası

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşteriye sahip özel bankalar arasında yer alan Fibabanka, müşteri memnuniyetine verdiği önemi düzenlediği cazip çekiliş kampanyalarıyla bir kez daha gözler önüne seriyor. Fibabanka Mobil uygulaması ile tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirirken bir yandan da cazip ödüller kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Fibabanka tarafından düzenlenen 2020 yılı mobil çekiliş kampanasında;

  • 1 talihliye Vespa motosiklet,
  • 10 talihliye iPhone 11 Pro,
  • 10 talihliye AirPods Pro

kazanma şansı sunuluyor. 30 Nisan 2020 tarihine kadar katılım gösterebileceğiniz Fibabanka mobil çekiliş kampanyası hakkında bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Fibabanka Mobil Çekiliş Kampanya Detayları

Milli Piyango İdaresi Müdürlüğü’nün izni ile gerçekleştirilen Fibabanka Mobil uygulamasının tanıtımı amacıyla, Fibabanka bireysel mobil uygulamasına ücretsiz olarak T.C numarası ve parolası ile giriş yapan bireysel müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her hafta için 1 çekiliş hakkı, toplamda ise 9 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Fibabanka sisteminde kayıtlı tüm bilgilerin doğruluğu ve eksik olmamasının ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekilişte 1 kişiye Vespa Primavera Piaggio 150cc ABS E4 2019 Model Motosiklet(değeri:34.900,00 TL), 10 kişiye Apple iPhone 11 Pro 64 GBCep Telefonu(birim değeri:10.999,00 TL), Apple AirPods Pro Kulaklık(birim değeri:1.899,00 TL) ikramiyesi verilecektir. Çekiliş sonuçları 28.05.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde yayınlanacaktır.

Fibabanka Mobil Çekiliş Kampanyası Şartları

Çekiliş 22.05.2020 tarihinde saat 11.00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri binasında gerçekleştirilecektir. Çekiş, isteyen herkesin katılımı serbest olup noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Katılımcıların ikramiye kazanması halinde, banka verilerinde adres bilgileri eksik veya bilinmemesi durumunda gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Fibabanka Mobil çekiliş kampanyası şartları:

  • Belirtilen adrese şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • Kampanya Fibabanka bireysel müşterilerine yöneliktir. Banka çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
  • Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, teknik inceleme sonucunda FibabankaA.Ş.’den kanuni takibe konu müşteriler, çekilişe dahil edilmeyecektir.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?