Çarşamba, Haziran 19, 2024
AnasayfaEkonomiEv Hanımlarına Ek Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Ev Hanımlarına Ek Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

2021 ev hanımlarına ek kredi kartı veren bankalar sayesinde çalışmayan ev hanımları da kredi kartı sahibi olabiliyorlar. Temelde kredi kartı vermek için bankalar gelir durumu isteseler de ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar sayesinde ev hanımları da kredi kartı sahibi olabiliyorlar.

Ev Hanımları Kredi Kartı Alabilir mi?

Ev hanımları kredi kartı alabilir mi sorusu ev hanımları tarafından merak ediliyor. Ev hanımlarının kredi kartı başvurularının kabul edilmesi bankaların belirlediği şartlar dahilindedir. Bankalar kredi kartı verirken kişilerin gelir durumlarını göz önünde tutmaktadırlar. Özellikle yaş, kredi notu ve gelir durumu kredi kartı başvurusu için önemlidir. İleri yaşta olan kimselerin oluşacak borçlarını ödemeyecekleri göz önünde tutularak kredi kartı almaları sorun olabilmektedir. Aynı şekilde kredi notu düşük ya da kötü olan kimseler için de kredi kartı başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır. Ancak bankalar özel kampanyalar ile birlikte ev hanımlarının kredi kartı almasını sağlamaktadırlar.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ziraat Bankası tarafından ev hanımlarına kredi kartı veriliyor. Combo Kart olarak adlandırılan kart hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabiliyor. Ev hanımlarının yanında öğrenciler de bu kartı kullanabilmektedirler. Kartın özellikleri arasında alışverişlerden ekstra puan kazanma ve daha sonra bu puanları yine alışverişlerde harcamak yer alıyor. Gelir olmadığı durumlarda kart için tanımlanacak olan limitler de düşük olacaktır. Bunu göz önünde tutarak başvuru yapabilirsiniz.

Mortgage kredisi veren bankalar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

TEB Ev Hanımlarına Özel Kredi Kartı

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında TEB özel She kartı ile öne çıkıyor. Yıllık olarak 46 TL aidat ödemesi bulunan kart, alışverişlerde puan kazandırıyor. Kart ile yapılan alışverişlerde aynı zamanda 200 TL üzerindeki alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit imkânı da bulunuyor. Kozmetik, giyim ve benzeri alışverişlerde ise ekstra bonus toplama imkânı bulunuyor. Aynı şekilde kuaför ya da cilt bakımı gibi harcamalar için de kart yine özel avantajlar sunuyor. Karta başvuru yapmak için internet şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

QNB Finansbank ev hanımı kredi kartı gelir olmadan kredi kartı almayı mümkün kılıyor. Yıllık aidatının 117 TL olduğu kart ile birlikte üye iş yerlerinden yapılacak alışverişlerde hediye para kazanmak mümkün oluyor. Kazanılan hediye paralar yine alışverişlerde kullanılıyor. Fatura ödeme talimatları da ücretsiz olarak verilebiliyor. 100 TL ve üzeri tek çekim olarak yapılan alışverişlerde de daha sonradan peşin fiyat üzerinden taksitlendirme imkânı sunuluyor. Ev hanımlarının dikkat etmesi gereken nokta, gelirleri olmadığı ya da düşük olduğu için kredi kartı limitinin de düşük olacağıdır.

İş Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Ev hanımlarına kredi kartı için İş Bankası’nı da tercih edebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj ekranından MAXIMUM yazıp bir boşluk bırakıp kimlik numaranızı yazarak 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kredi notunuza ve mevcut bankalar ile ilişkinize bakılarak başvurunuz çok kısa süreler içerisinde yanıtlanacaktır. Kart ile birlikte çeşitli alışverişlerden ekstra puanlar da kazanabilir ve başka alışverişlerde bu puanları kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Ev Hanımlarına Kredi Kartı

Vakıfbank ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında kendisine yer buluyor. Düşük limitler dahilinde ev hanımlarına verilen kredi kartı ile üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde ekstra puan kazanmak mümkün oluyor. Aynı zamanda kartın yurtdışında da kullanıma açık olması önemli bir avantaj yaratıyor. Yıllık olarak düşük aidat oranları ile sunulan kredi kartı ev hanımlarına kredi kartı seçenekleri arasında özel bir yer tutuyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?