Emlak Konut’tan Hemen Teslim Gayrimenkul Projeleri | Süper Fırsatlar

Emlak Konut’tan Hemen Teslim Gayrimenkul Projeleri

Türkiye’de gayrimenkul sektörüne yön veren en büyük emlak yatırım ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut yepyeni bir gayrimenkul kampanyası başlattığını duyurdu. Mayıs ve Haziran ayına özel yeni konut projeleri satış listesini yayımlayan Emlak Konut GYO projeleri kapsamında, bazı konutlar için hemen teslim, sıfır peşinat ve 0.79 vade farkı ile banka kredisiz taksitle ev sahibi olma imkanı devam ediyor. Bankalardan konut kredisi çekme derdi olmadan, senetle ev alma imkanından yararlanmak isteyen vatandaşların yoğun ilgisini çeken Emlak Konut GYO projelerinde hemen teslim avantajı da Emlak Konut markasının güvencesi ile sunuluyor. Emlak Konut GYO ‘nun mayıs ve haziran ayına özel güncel gayrimenkul projeleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabilirsiniz.

Emlak Konut GYO Mayıs ve Haziran ayına ait olan yeni kampanya duyurusunu vatandaşların bilgisine sundu. Şirketin güncel duyurusunda, satışı hali hazırda devam eden çok sayıda konut projesi için sıfır peşinat ve 0.79 vade farkı ile banka kredisiz taksit avantajları sunuldu. Ev sahibi olmak isteyenlerin bazı projelerde peşin ödeme yaparak yüzde 22 oranında peşin ödeme indiriminden de yararlanıp yepyeni bir konut sahibi olabilecekleri bildirildi. Emlak Konut GYO bünyesinde yer alan güncel konut projeleri için 60 ay vadeli ödeme seçeneklerinde faizsiz taksitle konut satışı yapılırken 120 ay vadeli ve 180 ay taksitle satılan konut projeleri için ise yüzde 0.79 vade farkı ile taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Emlak Konut GYO Gebze Emlak Konutları Gayrimenkul Kampanyası

Emlak Konut GYO markasının güvencesi ile Gebze’de inşa edilen Gebze Emlak Konutları projesinin 3. etabı kapsamında hemen teslim, oturuma hazır konut satışları tüm hızıyla devam ediyor. Bu konutlarda peşin ödemelere öze yüzde 15 indirim yapılırken banka kredisi olmadan hayallerindeki eve sahip olmak isteyen kişiler için yüzde 120 ay vadeli 0.79 vade farkı ile taksitle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Bununla birlikte uygun avantajlarla konut sahibi olmak isteyen ve yüzde 20 oranında peşinat ödemesi yapan kişilere ise üçüncü bir seçenek olarak faizsiz 60 ay taksitle ödeme planı oluşturuluyor. Gebze Emlak Konutları konut fiyatları şu şekilde sıralanıyor:

  • Gebze Emlak Konutları 2+1 Daire Fiyatları En Düşük 362 Bin 100 TL, En Yüksek 423 bin 300 TL,
  • Gebze Emlak Konutları 3+1 Daire Fiyatları En Düşük 465 Bin 800 TL, En Yüksek 578 bin TL,
  • Gebze Emlak Konutları 4+1 Daire Fiyatları En Düşük 595 Bin 850 TL, En Yüksek 675 bin 750 TL,
  • Gebze Emlak Konutları 4+1 Dubleks Daire Fiyatları En Düşük 734 Bin 400 TL, En Yüksek 778 bin 600 TL.

Ayrıca sitemizden mayıs sonu otomobil kampanyaları bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Emlak Konut GYO Başkent Emlak Konutları Gayrimenkul Kampanyası

Ankara’da hemen teslim konut projelerini yakından takip eden vatandaşlar için de kaçırılmayacak fırsatlar ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Başkent Emlak Konut projesi için stokta kalan sınırlı sayıda daire için satış fırsatları tüm hızı ile sürüyor. Bankalardan kredi çekme derdi olmadan ve senetsiz ev sahibi olmak isteyen kişilere hitap eden kampanyada güncel olarak peşinatsız satış yapılıyor. Başkent Emlak Konut projesi kapsamında en düşük konut fiyatı 2+1 daireler için 548 bin 250 lira olarak belirleniyor.

  • Başkent Emlak Konutları 3+1 daire fiyatları en düşük 794 bin 750 TL, en yüksek 1 Milyon 140 bin 700 TL,
  • Başkent Emlak Konutları 4+1 daire fiyatları en düşük 1 milyon 3 bin TL, en yüksek1 milyon 172 Bin TL,

Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir