Cumartesi, Haziran 15, 2024
AnasayfaAlışverişElektronik Alışverişinde Cardfinans’lılara Özel 50 TL ParaPuan Hediyesi

Elektronik Alışverişinde Cardfinans’lılara Özel 50 TL ParaPuan Hediyesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen özel bankaları arasında yer alan Finansbank’ın Cardfinans kredi kartı sahibi müşterilerine sunduğu cazip alışveriş kampanyalarından biri daha duyuruldu. Bankanın internet sitesi ve Cardfinans mobil uygulaması üzerinden müşterilerin bilgisine sunulan bu kampanyada, elektronik sektöründe tek seferinde yapılan alışverişlerde anında 50 TL ParaPuan hediyesi sunuluyor. Kampanya tarihleri 11 Kasım ile 30 Kasım 2020 tarihleri olarak belirlenmiştir. Bu tarihler arasında Cardfinans kredi kartınız ile elektronik sektöründe tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilirsiniz.

Kasım sonuna kadar geçerli olan Cardfinans alışveriş kampanyasında kredi kartı sahiplerinin elektronik sektöründeki herhangi bir cihaz için ödeme yapması yeterli olmaktadır. Kampanyaya katılım limiti 500 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya kapsamına alınan Cardfinans kredi kartı müşterilerinin 500 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 50 TL değerinde pa hediyesinden yararlanma fırsatı devam etmektedir. 30 Kasım tarihine kadar Cardfinans nakit bireysel banka kartınızla tek seferde yapacağınız alışverişlerin elektronik sektöründe olması gerekmektedir.

Cardfinans Anında 50 TL pa Hediye Kampanyası Detayları

Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan Finansbank’ın avantajlı kredi kartı Cardfinans müşterileri, alışverişlerinde harcarken kazanmaya devam etmektedir. Kasım ayı sonuna kadar elektronik sektöründe tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri harcamanızda 50 TL ParaPuan hediyesinden siz de yararlanabilirsiniz. Kampanyanın Cardfinans mobil uygulaması üzerinden yapılan duyurusunda açıklanan detaylar şu şekildedir:

 • Cardfinans 50 TL ParaPuan hediye kampanyası 11 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Fiziki mağazalardan yapılan alışverişler dışında internetten e-ticaret alışverişi olarak yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.
 • Yurt dışı harcamaları kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında hediye edilen ParaPuan harcama yapılan Cardfinans bireysel bank kartına anında yüklenecektir.
 • Kazanılan 50 TL değerindeki ParaPuan 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan ParaPuanlar banka tarafından geri alınacaktır.
 • Kampanyaya herhangi bir katılım şartı veya başvuru yöntemi bulunmamaktadır. Elektronik sektöründeki bir alışverişte Cardfinans bireysel banka kartıyla tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmak kampanyaya katılım için yeterlidir.
 • Cardfinans kampanyası müşteri bazlı kampanya olduğundan bir müşteri kampanyadan sadece bir kez ve tek seferde yapacağı ilk 500 TL ve üzeri harcama ile faydalanabilecektir.
 • Bir müşteri Cardfinans kampanyasından en fazla 50 TL değerinde pa kazanabilecektir.

Axess kartlılara özel Sportify ve Netflix ödemelerine 30 TL hediye bilgilerine de bakabilirsiniz.

Cardfinans Anında 50 TL ParaPuan Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Anında 50 TL ParaPuan kazanabilmek için herhangi bir kampanya duyurusuna tıklamanıza veya kısa mesaj göndermenize gerek yoktur. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Cardfinans kredi kartıyla katılabileceğiniz bu kampanyada belirtilen elektronik sektöründe tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterlidir. Bu sayede kampanyaya otomatikman katılım gerçekleşecek ve ödeme yapılan Cardfinans karta 50 TL değerindeki pa hediyesi tanımlanacaktır. Kampanya kapsamına satın alınan ürünlerin iade edilmesi halinde şu kurallar geçerli olacaktır:

 • Elektronik sektöründe yapılan alışverişlerde, satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan Cardfinans ParaPuanlar geri alınır. Eğer Cardfinans karttaki ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan banka kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
 • ParaPuan ile yapılan harcamalar, toptan alışveriş ve ticari kullanımlar, Cardfinans anında 50 TL ParaPuan hediye kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili meydana gelebilecek sorunlarda Cardfinans sahipleri şikayet hattıyla iletişime geçebilme hakkına sahiptir.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?