Coca Cola Herkese 200 ml Kola Hediye Ediyor | Süper Fırsatlar

Coca Cola Herkese 200 ml Kola Hediye Ediyor

Dünya çapında ünlü meşrubat devi olan Coca Cola yeni projesi “Aç Kendini Hayata” kapsamında yaklaşık 1,5 milyon kişiye Coca Cola kutu hediye ediyor. Coca Cola’nın online platformu olan “Daha Daha” uygulamasından katılmanın mümkün olduğu kampanyaya ilk katılan 1 milyon kişi Coca Cola Orijinal Tat 200 ml kutu, Coca Cola Şekersiz 200 ml kutu ürünlerinden birisini satış noktalarından ücretsiz olarak temin edebilecek. Sadece mobil uygulama üzerinden değil, Daha Daha’nın web sayfası üzerinden de kampanyaya katılmak mümkün.

Hediye Kola Kampanyası Detayları Neler?

Coca Cola’nın sunduğu hediye kola kampanyasından yararlanmak için şu şartların yerine getirilmesi gerekmektedir;

 • Kampanya bir çekiliş değildir, ilk katılım sağlayan 1 milyon kişi hediyeden yararlanabilecektir.
 • Coca Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. ve Tic. AŞ. tarafından kampanyaya katılım süreleri 19 Haziran 2020 ile 31 Temmuz 2020 tarihleri aralığıdır.
 • Kampanyaya katılım için Daha Daha mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden kaydolmak gerekmektedir. Kayıt olunması halinde kendilerine özel oluşturulacak QR kodu sayesinde yönlendirilecekleri satış noktalarından, kare kodu okutarak ücretsiz Coca Cola 200 ml kutu armağanlarını alabilirler.
 • Toplam hediye miktarı 1 milyon olarak belirlenmiştir. Bu yüzden katılım sağlayan ilk 1 milyon kimseye hediye kola verilecektir.
 • 1 milyon sayısı tüm Türkiye geneli içindir.
 • Hediye kolayı alabilmek için Daha Daha uygulaması ya da web sitesinden yöneltilecek sorulara doğru şekilde yanıt verilmesi gerekmektedir. Eksik ya da tutarsız yanıtlar veren kimseler kampanyaya dahil olmazlar.
 • Katılımcıların üyelik girişlerini yapıp sorulara yanıt verdikten sonra kazandıkları kutu kola için verilen QR kodu, Türkiye sınırları içindeki anlaşmalı satış noktalarında geçerlidir. Belirtilen satış noktalarının dışında hediye ürünü almak mümkün değildir.
 • Kampanyanın yapılma amacı küresel COVID – 19 salgını nedeniyle günlük hayata dönüşe katkı sunmak olup tüketiciye fayda yaratma ve satış noktalarının da desteklenmesine katı sunmaktır.
 • Promosyon ile ilgili detayları Daha Daha mobil uygulaması üzerinden ya da 0850 201 30 40 numaralı ücretsiz müşteri temsilcisi hattı üzerinden erişmek mümkündür.
 • Bulunduğunuz bölge içinde kampanyaya dahil edilmiş satış noktalarını öğrenmek için uygulamayı kullanabilir ya da ilgili telefon numarası üzerinden geniş bilgi alabilirsiniz. Süpermarket ya da hipermarket olarak faaliyet gösteren market zincirleri kampanya dışında tutulmaktadır.
 • Satış noktalarının kampanyaya dahil olmaları kendi iradelerine bağlıdır. Bu yüzden her Coca Cola satış noktası, kampanya dahilinde olmayabilir. Kampanya kapsamında olan işletmeleri öğrenmek için uygulama ya da telefon hattı üzerinden iletişim kurulmalıdır.
 • Uygulama gereği kampanya MPİ kapsamında düzenlenmemektedir.
 • Kazanılan kolalar, ilgili tarih aralığında satış noktalarından alınmalıdır. Belirtilen sayı ya da tarih tamamlandığında kampanya otomatik olarak son bulacaktır.

Hepsiburada İpad Mini çekiliş kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Daha Daha Uygulaması Nedir?

Daha Daha uygulaması IOS ve Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda, tablet ya da benzeri cihazlarda kullanılabilen ve Coca Cola’nın kampanyalarını içeren uygulamalıdır. Coca Cola’ya bağlı olan ürünler hakkında yapılan düzenlemeler ya da haberlerin yer aldığı uygulamada, buna bağlı olarak Coca Cola, Sprite ve Fanta içeceklerinin kapsamında düzenlenen kampanyalar yer almaktadır. Coca Cola tarafından düzenlenen kampanyalara katılmak için Daha Daha uygulamasının kurulu olması ya da web sitesi üzerinden kayıt olarak başvuru yapılması gerekmektedir. Daha Daha uygulaması üzerinden satış yapılmamakta olup firmanın kullanıcılar ile doğrudan iletişim kurmasını ve kampanyalarını bildirmesini içermektedir. Mobil uygulamayı kullanmak için sisteme üye olmak gerekmekte, ilgili kampanyalara başvuru yapabilmek için de uygulamayı ya da web sitesini kullanmak gerekmektedir.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir