Boyner 2021 Ocak Ayı İndirimlerini Kaçırmayın! Büyük İndirim Başladı

Boyner 2021 Ocak Ayı İndirimlerini Kaçırmayın! Büyük İndirim Başladı

Boyner 1 ile 31 Ocak 2021 tarihleri arasında cilt bakım ürünlerinde kampanya yapacağını duyurarak, indirim oranlarının sadece boyner.com.tr üzerinden yapılan alışverişler kapsamında geçerli olacağını ifade etti.

Seçili cilt bakım ürünlerinde yapılmaya başlanan kampanya kapsamında bir müşteri maksimum %20 indirimden yararlanıyor. Müşterinin %20 indirim ile tek seferde 15 ürün alma hakkına sahip olduğu kapmaya için bitiş günü ise 31 Ocak olarak belirlendi. 31 Ocak tarihine kadar her müşterinin kampanyadan 5 kez yararlanması sağlanırken, seçili ürünler ise farklı markalara ait olan maske, cilt nemlendirici tonik, krem, sır çantalı parfüm setleri, parfümler, salyangoz özlü bakım kredi, güneş koruyucu ve gözenek bakımı maskesi gibi çeşitleri kapsıyor.

Makyaj Ürünleri İndirimi

Diğer yandan makyaj ürünlerini almak isteyenlerde cilt bakım ürünleri kampanyası kapsamında %20 indirimden yararlanabilecekler. Maskara, rimel, makyaj öncesi bakım serumu, nemlendirici ruj seçeneklerinde maksimum 15 adet ürün için her birinde %20 oranından yararlanılacağı açıklandı.

Sneaker Kampanyası

Boyner tarafından açıklanan ikinci yeni kampanya ise Sneaker severlere özel sepette %25 indirim kampanyası oldu. 1 Ocak 2021 tarihi ile başlatılan ve 31 Ocağa kadar devam edecek olan bu kampanyada müşteriler ‘’SNR25’’ kampanya kodu ile %25 indirimden yararlanıyorlar. Seçili ürünler arasından maksimum 15 adet ürün sepete eklenebilirken her biri için %25 indirim uygulanacağı açıklandı. 31 Ocağa kadar devam edecek olan bu fırsattan bir müşteri 5 kez yararlanabilecekken, indirimler sadece boyner.com.tr adresinden yapılan online ödeme ve alışveriş ardından sunuluyor.

Kampanyanın seçili ürünleri ise hepsi Sneaker marka olmak üzere erkek koşu ayakkabısı, çocuk yürüyüş, erkek ve kadın outdoor, training, kadın yürüyüş, lifestyle günlük ayakkabı modellerinden oluştu.

HOPİ İndirimleri

Boyner.com.tr’den yapılan alışverişlerde 1 ile 31 Ocak tarihleri arasında yararlanılabilecek ve ‘’ HOPİ ile Yeni Bir Sen’’ sloganı ile sunulan yeni kampanya ise Hopi QR kodunu tanıtarak online adımlar ile ürün satın alan müşterilere sunuluyor. Bu kampanya kapsamında her 200 TL’lik alışveriş ardından 30 TL indirim kazanılıyor. Tek seferde maksimum 15 ürün alınabilen kampanyadan her bir müşteri ise 5 kez yararlanabilecektir. Müşterilerin elektrikli ev aletleri, deprem kitleri, hediye kutuları gibi ürün seçenekleri için bu kampanyadan yararlanamayacakları ise Boyner tarafından açıklandı.

Kampanya kapsamında seçili olan ürünler ise farklı marka seçeneklerine ait jean pantolon, kadın elbisesi, parfüm, klasik ayakkabı modelleri, bluz, kadın ayakkabı, triko hırka, erkek gömlek, deri cüzdan modelleri, kazak, bot, kadın tulum, bikini, mayo, gecelik, pijama ve iç çamaşır ürünleri olarak açıklandı.

Boyner kendi resmi adresi üzerinden yaptığı duyuru kapsamında kampanyalara ilişkin kod bilgilerini de paylaştı. Bu kapsamda müşteriler, %20 indirimli ‘’Cilt Bakım Ürünleri Kampanyası’’ seçeneğinden ‘’ KZM21’’ kodu ile ‘’Sneakerlara Özel Kampanaya’’ kategorisinden ‘’ SNR25’’ kodu kullanarak yararlanıyorlar.

Aksesuar ve Takı Kampanyası

Boyner çokça tercih edilen ve kalitesi ile öne çıkan markalara yönelik uyguladığı özel indirimler kapsamında ise ‘’Swarovski’’ markasını ön plana alıyor. 31 Ocak tarihine kadar online alışverişlerde Swarovski marka takı ve aksesuar ürünleri için %50’ye varan indirim uygulanacağı açıklandı. Bu kapsamda altın bileklik, lotus kolye, deniz kabuğu figürlü altın küpe, botanical bileklik, figürlü iğneli küpeler, yüzük modelleri için %50 indirim sunuluyor. Saat modellerinde ise indirim oranlarının %20 ila %50 arasında değişeceği duyuruldu. İndirme katılım için her hangi bir kod gerekmezken, her bir ürün için %50 indirimden yararlanabilmek için tek seferde maksimum 15 ürün alımını aşmamak gerekiyor. Bir müşteri 31 Ocağa kadar 5 ayrı alışverişte %50 indirimden yararlanma hakkına sahip oluyor.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir