Salı, Mayıs 21, 2024
AnasayfaEkonomiBonus'tan Müşterilerine Market Harcamalarında 40 TL Bonus Kampanası

Bonus'tan Müşterilerine Market Harcamalarında 40 TL Bonus Kampanası

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip kredi kartı ürünlerinden biri olarak öne çıkan Bonus Kart, müşterilerine cazip fırsatlarla kazandırmaya devam ediyor. Bonus kredi kartı sahiplerinin kullanımına sunulan son kazançlı kampanyaya göre 17 Şubat 2020 ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Bonus kredi kartı ile yapılan alışverişlerin her ikinci 125 TL ve üzeri market harcamalarında 20 TL, toplamda ise 40 TL bonus kazanma imkanı sunuluyor.

Garanti Bonus, Money Bonus, Paracard Bonus, Flexi, Bonus Business ile Easy kredi ve banka kartlarının dahil edildiği kampanyaya katılım için yapılması gerekenler ve kampanya koşulları bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden yayınlandı. Bonus kredi kartınız ile market alışverişlerinizde 40 TL’ye varan bonus kazanma imkanından yararlanabileceğiniz güncel kampanya hakkında tüm detaylı bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz.

40 TL Bonus Kampanya Detayları

Bonus üye işyerlerinden yapacağınız her ikinci 125 TL ve üzeri market harcamalarınıza 20 TL bonus, toplamda 40 TL bonus hediyesinden yararlanabilirsiniz. Kampanyaya Garanti Bonus’ların yanı sıra Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy kartlarından katılabilirsiniz. Ancak kampanyaya katılmak için BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyanın başlığına ulaşarak “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Market alışverişlerinizden önce uygulama üzerinden hızlı bir şekilde kampanyaya katılarak ikinci 125 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde toplamda 40 TL bonus kazanabilirsiniz.

Bonus Kampanyası Katılım Koşulları

17 Şubat 2020 tarihinde resmen başlayan kampanya 29 Şubat 2020 tarihine kadar sürecektir. Bu kampanya müşteri bazında olduğu için bir müşteri en fazla 40 TL bonus kazanabilmektedir. Kampanyaya Bonus sanal katların yanı sıra internet üzerinden yapılan harcamalar, MoTo, temazsız işlemler de dahil edilmektedir.

  • Kazanan müşterilere verilen ikramiyeler kullanılmadığı takdirde 12 Mart 2020 tarihinden sonra geri alınacaktır.
  • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanyaya katılım ücreti 3,99 TL olarak belirlenmiştir.
  • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Market sektöründe gıda dışı tütün ve alkollü içecekler gibi harcamalar kampanyaya dahil değildir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?