Axess ile Haziran Ayı Sonuna Özel 60 TL Hediye Kampanyası | Süper Fırsatlar

Axess ile Haziran Ayı Sonuna Özel 60 TL Hediye Kampanyası

Axess kredi kartı sahipleri Haziran ayının başında olduğu gibi ay sonunda da alışveriş yaparken kazanmaya devam ediyor. Siz de Axess kredi kartı müşterisiyseniz, 25 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında Axess kartınızla yapacağınız giyim, elektronik, mobilya, dekorasyon ve yapı market sektörlerindeki alışverişlerinizde 300 TL ve üzeri ilk işleme 10 TL, ikinci işleme 20 TL, üçüncü işleme 30 TL, toplamda 60 TL Chip-Para kazanma avantajından hemen yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılıp haziran ayı sonunda alışveriş yaparken Chip-Para kazanmak isteyenlerin Axess Mobil uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.

Türkiye’de milyonlarca kredi kartı müşterisinin bir numaralı seçimi olan Axess kredi kartı, yılın sadece bir bölümünde değil, her zaman müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Axess kredi kartı ile haziran ayında alışveriş yaparken Chip-Para kazanan müşteriler, haziran sonunda da avantajlı imkanları kullanabiliyor. 25-30 Haziran 2020 tarihlerine özel olarak başlatılan hediye Chip-Para kampanyası kapsamında, Axess kredi kartı ile giyim, elektronik, mobilya, dekorasyon ve yapı market sektörlerinde yapacağınız 300 TL ve üzeri ilk işleme 10 TL, ikinci işleme 20 TL, üçüncü işleme 30 TL, toplamda 60 TL Chip-Para kazanma şansından yararlanabilirsiniz.

Axess 60 TL Chip-Para Hediye Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Axess kredi kartı sahibiyseniz ve bu kampanyadan hemen yararlanmak istiyorsanız, akıllı telefonunuza Axess Mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirmeniz gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. 30 Haziran 2020 saat 23:59’dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır. Hak edilen Chip-Para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.

Wings, Ticari kartlar, Free, Neo ve Bank’O Card Axess kredi kartlarına sahip olan müşteriler, Axess Mobil uygulaması üzerinden katılım yapma hakkına sahip değildir. Axess kredi kartı müşterileri alışverişlerini kampanya kapsamına alabilmek için tek seferde en az 300 TL ve üzeri harcama yapmalıdır.

Visa Kartlı araç sahiplerine özel Shell’de 90 TL hediye bilgilerine de bakabilirsiniz.

Axess 60 TL Hediye Kampanyası Katılım Detayları

Bireysel Axess kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartları kullanan milyonlarca Axess müşterisinin hemen yararlanabileceği 60 TL hediye Chip-Para kampanyasının detayları şu şekilde açıklanmıştır:

  • Kampanyaya internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.
  • İşlemlerin kampanya kapsamında sayılması için tek seferde en az harcama tutarı 300 TL ve üzeri olmalıdır.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 60 TL Chip-Para kazanabilir.
  • Yurtdışı işlemleri ve alışverişleri hediye kampanyaya dahil değildir.
  • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
  • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen Chip-Para geri alınacaktır. Chip-Para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
  • Wings, Ticari kartlar, Free, Neo ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  • Nakit çekim işlemleri, EFT/Havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve Chip-Para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Bu kampanya Axess kredi kartı müşterileri için 25 Haziran’da başlayıp 30 Haziran saat 23:59’da sona erecektir. Siz de internet alışverişlerinizde 60 TL’ye varan hediye paralardan kazanmak istiyorsanız, alışveriş yapmadan önce hemen Axess Mobil uygulamasını akıllı telefonunuza uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebilir ve uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekranda yer alan “Kampanyalarım” menüsünden bu kampanyaya sorunsuz bir şekilde katılabilirsiniz.


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir