Pazar, Aralık 10, 2023
AnasayfaGenelAtasun Optik Güneş Gözlüklerinde 100 TL Bonus Hediye Kampanyası Başladı!

Atasun Optik Güneş Gözlüklerinde 100 TL Bonus Hediye Kampanyası Başladı!

Türkiye’nin önde gelen optik markalarından Atasun Optik müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. 1 Mart ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında ülke çapındaki tüm Atasun Optik şubelerinden, atasunoptik.com.tr internet adresinden veya Atasun Optik mobil uygulama üzerinden Bonus kredi kartınız ile tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişlerinizde 40 TL bonus, bin TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişinizde ise 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Kampanya hakkında merak edilen tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Güneş Gözlüğünüz Atasun Optik’ten!

Dünyanın önde gelen markalarının yüzlerce modelini müşterilerine sunan Atasun Optik daha önceki yıllarda olduğu gibi 2020 yılında da güneş gözlüğü kampanyaları ile öne çıkıyor. Bonus kredi kartı müşterilerine sunulan cazip kampanyada yeni gözlük modellerinde müşteriler 100 TL’ye varan hediye bonus kampanyalarından yararlanabiliyor.

Bonusflaş’a özel başlatılan Atasun Optik hediye bonus kampanyası 1 Mart ile 31 Mart 2020 tarihleri arasında ülke genelindeki şubelerden, atasunoptik.com.tr’den veya Atasun Optik mobil uygulamadan tek seferde yapılan alışverişlerde geçerli oluyor. Bonus kart müşterileri, tek seferde yapacakları 400 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişinde 40 TL, bin TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişinde ise 100 TL bonus kazanabilme avantajına sahip oluyor.

Kampanya sadece güneş gözlükleri için geçerli olmaktadır. Kampanyaya katılım için Bonus kredi kartı müşterilerinin Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinde bulunan Hemen Katıl butonuna tıklamaları gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında olduğu için her müşteri 100 TL bonus hediye kampanyasından yalnızca ilk işlemi ile en fazla bir defa faydalanabilme hakkına sahiptir.

Atasun Optik 100 TL Hediye Bonus Kampanyası Şartları

Müşteri bazında düzenlenen kampanyaya katılıp hediye bonus kazanma hakkına sahip olan katılımcılar, kazandıkları hediye bonusları 4 Nisan ile 14 Nisan 2020 tarihleri arasında kullanabilme imkanına sahip olmaktadır. Bu tarihler arasında kullanılmayan bonuslar banka tarafından geri alınacaktır. Kampanyaya katılabilecek bonus kartlar, Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç ve, Paracard olarak belirlenmiştir. Ayrıca kampanyaya peşin veya taksitli harcamalar da dahildir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?