asd
Cuma, Temmuz 19, 2024
AnasayfaAlışveriş2021 Arçelik Güncel Kampanyaları Neler?

2021 Arçelik Güncel Kampanyaları Neler?

Özellikle küresel çapta bir salgının yaşanması ve neredeyse tüm sektörleri olumsuz yönde etkilemesi, üretici ve alıcının buluşmasını zorlaştırdı. Türkiye’nin beyaz eşya devlerinden olan Arçelik, bu olumsuz koşulları tüketici için olumlu hale getirmeyi amaçlıyor. Arçelik’in yaptığı güncel kampanyalar dahilinde pek çok ürün de tüketiciyle indirimli olarak buluşuyor. Ödeme şartlarının da kolaylaştırıldığı beyaz eşya alımlarında artık tüketici daha az zorlanıyor.

Şimdi Al 2021’de Öde Kampanyası

Arçelik’in birçok ürününde geçerli olan bu kampanya, tezgâh seviyesindeki buzdolapları, bulaşık makinesi ve ankastre fırınları da içine alıyor. Arçelik’in şimdi al 2021’de öde kampanyası, sosyal yardım fonunda çalışan Ziraat, VakıfBank ve HalkBank’ta geçerli oluyor. Kredi başvurusunda bulunan kişilerin kredileri onaylanırsa, tüketiciler küçük ev aletleri, beyaz eşya, ankastre, ısıtma soğutma ve televizyon çeşitlerini alabiliyorlar. Müşterinin kredi alacağı banka, uygun gördüğü takdirde kredi koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarına sahiptir.

Televizyon, bilgisayar, tablet, yazar kasa gibi teknolojik ürünler, kampanya koşullarına dahil edilmemektedir. Kampanya fiyatları sadece bireylerin alımına sunulmaktadır. Kampanya kapsamında beyaz eşya ve ankastre ürünlerinden herhangi üçünü alan müşterilere 1599 lira değerinde olan Arçelik televizyon hediye edilmektedir. Bankaların vereceği krediler, 10 bin lir olup 60 ay vade seçeneğine sahiptir. Kredi ödemesi 6 ay sonra başlamaktadır.

Kuzine Fırına Davlumbaz Hediye

Arçelik bu kez mutfağınızı tamamlayacak bir kampanya sunuyor. CK 110 S veya CK 110 K kuzine fırınlardan birini alana 2411 lira değerindeki davlumbazın hediye edildiği kampanyada herhangi bir koşul aranmıyor. Kampanyadan bireysel alım yapan kişiler yararlanabilmektedir. Bunun dışında ticari alım yaptığı anlaşılan alıcıların kampanyaları iptal edilecektir. Kuzine fırına davlumbazın hediye edildiği kampanya mükemmel uyumu mutfağınıza getiriyor.

Ayrıca İzmir Optimum Harley Davidson çekilişi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Küçük Ev Aletlerinde 30 Gün Koşulsuz İade

Her evin ihtiyacı olan küçük ev aletlerinde ve süpürgelerde kampanya yapan Arçelik, seçili ürünlerde 30 gün kullanım hakkı tanıyor. Bu kampanyadan yararlanan kişiler, aldığı ürünleri evlerinde 30 gün süreyle deneyebilir ve kendilerine hiçbir yaptırım uygulanmadan ve sebep göstermeleri istenmeden ürünleri iade edebilirler. Bu uygulama bireysel alım yapan kişiler için geçerlidir. Arçelik’in küçük ev aletlerini 30 gün koşulsuz geri aldığı kampanyayı ticari amaçlı kullandığı öğrenilen kimseler için kampanya geçerli değildir.

3 Programlı Bulaşık Makinelerinde Özel İndirim

Arçelik’in 6333 model 3 programlı bulaşık makinesi için yaptığı kampanyada 2332 lira olan bulaşık makinesi fiyatı 2199 liraya çekiliyor. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilerek kullanılamıyor. Bu kampanya da diğerleri gibi sadece bireysel alımlara açık. 3 programlı bulaşık makineleri için yapılan kampanya ticari amaçlı alımlara uygun değildir.

LED Ekranlı Solo Fırında Uygun Fiyat

Arçelik’in LED ekranlı Sola fırını da kampanya fiyatıyla müşterinin karşısına çıkıyor. Bu kampanyadaki fiyat Arçelik’in başka kampanyalarıyla birleştirilip düşürülemiyor. Kampanya bireysel alımlara açıkken, ticari olduğu tespit edilen alımlar iptal ediliyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken LED ekranlı Solo fırın özellikleri ise şöyle:

  • LED ekrandan kontrol sağlama,
  • 4 göze sahip gazlı ocak,
  • 6 adet gelişkin fonksiyon: Fan destekli ısıtma sistemi, fırının altının ve üstünün ısıtılması, hızlı ısıtma, fan destekli küçük boy ızgara, büyük boy ızgara ve buharlı kolay temizleme özelliği.

Cep Telefonlarında İndirim

Arçelik, bu kez telekomünikasyon ürünlerinde indirime gidiyor. Seçili ürünler için geçerli olan indirimden bir alıcı sadece bir kez yararlanabiliyor. Bir alıcı bir adetten fazla aldığında bu, toplu alım olarak değerlendirileceği için kampanya dışında bırakılıyor. Arçelik’in cep telefonlarında yaptığı indirim stoklarla sınırlı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?